„Behawiorysta” – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku nowego serialu na podstawie książek Remigiusza Mroza?

Data: 2022-01-11 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Behawiorysta 2 i 3: To początek serialowej adaptacji hitowej powieści Remigiusza Mroza, tytuł Player Original ukazuje Gerarda Edlinga, behawiorysty doskonale odczytującego sygnały wynikające z mowy ciała. Co nas czeka tym razem na player.pl?

Obrazek w treści fot. x-news.pl

Behawiorysta to nowy serial na Player.pl, emitowany w tygodniowym cyklu za pośrednictwem wspomnianej platformy należącej do Grupy TVN. Co warto wiedzieć na temat pierwszych odcinków serialu? 

Behawiorysta – opis 2 odcinka 

W 2 odcinku serialu Behawiorysta przestępca ma jednak wielkie umiejętności i poradzi sobie z najprostszymi sztuczkami tytułowego bohatera, w dodatku dysponującym dostępem do sieci, z której pomocą uzyskuje dodatkową przewagę. Horst Zeiger to młody mężczyzna trzymający się na co dzień z boku, doskonale czujący się w zakamarkach internetu. To właśnie tam, realizuje się także jako nieprzewidywalny morderca. Na oczach tysięcy ludzi rozpocznie wielkie starcie!

Czytaj także: Robert Więckiewicz w adaptacji książki Remigiusza Mroza

Wirtualne igrzyska śmierci zaczynają zabierać nowego wymiaru, a Gerard będzie musiał wspiąć się na wyżyny, aby podołać temu zagrożeniu i uratować nieświadomych niczego ludzi....

Behawiorysta – gdzie obejrzeć 2 odc? 

2 odcinek serialu Behawiorysta został udostępniony we wtorek, 11 stycznia bieżącego roku od północy za pośrednictwem platformy player.pl.

Czytaj także: „Behawiorysta" – nowy serial na podstawie książki Remigiusza Mroza

Behawiorysta – opis 3 odcinka

Co stanie się w 3 odcinku serialu Behawiorysta? W prokuraturze Gerard stara się przebadać akta Horsta, poszukuje informacji dotyczących jego przeszłości. Z Rosnerem nietypowo przesłuchują podejrzanego, pragną go złamać i pozbawić podstaw. Ten wydaje się jednak kontrolować sytuację. Rodzice przetrzymywanego chłopaka donoszą o tym, że ich syn przegrywa kampanię w sieci. Tylko zebranie pieniędzy na fundację może go uratować.

Czytaj także: „Behawiorysta” – co wydarzy się w 1 i 2 odcinku nowego serialu na podstawie książek Remigiusza Mroza?

Śledczy dowiadują się, że niegdyś Horst przebywał w Hamburgu, a Gerard z miejsca powiązuje te informacje, odkrywając, kim jest zamachowiec. Z Beatą udają się na jego ostatnie miejsce zamieszkania w Polsce....

Behawiorysta – gdzie obejrzeć 3 odcinek? 

3 odcinek serialu Behawiorysta z wyemitowany zostanie tydzień później, we wtorek, 18 stycznia 2022 roku, również za pośrednictwem platformy Player.

Behawiorysta – książka

Seria Player Originals jest adaptacją powieści Behawiorysta. Jest to 1. tom cyklu o Gerardzie Edlingu, cieszący się stale bardzo, bardzo dużym zainteresowaniem. To jeden z flagowych hitów Remigiusza Mroza, współpracującym w tym przypadku z wydawnictwem Filia.

Książkę Behawiorysta kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Behawiorysta
Remigiusz Mróz21
Okładka książki - Behawiorysta

Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc, że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Niebieska nuta
Jan Antoni Homa
Niebieska nuta
Pokaż wszystkie recenzje