„Behawiorysta” – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku nowego serialu na podstawie książek Remigiusza Mroza?

Data: 2022-01-11 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Behawiorysta 2 i 3: To początek serialowej adaptacji hitowej powieści Remigiusza Mroza, tytuł Player Original ukazuje Gerarda Edlinga, behawiorysty doskonale odczytującego sygnały wynikające z mowy ciała. Co nas czeka tym razem na player.pl?

Obrazek w treści fot. x-news.pl

Behawiorysta to nowy serial na Player.pl, emitowany w tygodniowym cyklu za pośrednictwem wspomnianej platformy należącej do Grupy TVN. Co warto wiedzieć na temat pierwszych odcinków serialu? 

Behawiorysta – opis 2 odcinka 

W 2 odcinku serialu Behawiorysta przestępca ma jednak wielkie umiejętności i poradzi sobie z najprostszymi sztuczkami tytułowego bohatera, w dodatku dysponującym dostępem do sieci, z której pomocą uzyskuje dodatkową przewagę. Horst Zeiger to młody mężczyzna trzymający się na co dzień z boku, doskonale czujący się w zakamarkach internetu. To właśnie tam, realizuje się także jako nieprzewidywalny morderca. Na oczach tysięcy ludzi rozpocznie wielkie starcie!

Czytaj także: Robert Więckiewicz w adaptacji książki Remigiusza Mroza

Wirtualne igrzyska śmierci zaczynają zabierać nowego wymiaru, a Gerard będzie musiał wspiąć się na wyżyny, aby podołać temu zagrożeniu i uratować nieświadomych niczego ludzi....

Behawiorysta – gdzie obejrzeć 2 odc? 

2 odcinek serialu Behawiorysta został udostępniony we wtorek, 11 stycznia bieżącego roku od północy za pośrednictwem platformy player.pl.

Czytaj także: „Behawiorysta" – nowy serial na podstawie książki Remigiusza Mroza

Behawiorysta – opis 3 odcinka

Co stanie się w 3 odcinku serialu Behawiorysta? W prokuraturze Gerard stara się przebadać akta Horsta, poszukuje informacji dotyczących jego przeszłości. Z Rosnerem nietypowo przesłuchują podejrzanego, pragną go złamać i pozbawić podstaw. Ten wydaje się jednak kontrolować sytuację. Rodzice przetrzymywanego chłopaka donoszą o tym, że ich syn przegrywa kampanię w sieci. Tylko zebranie pieniędzy na fundację może go uratować.

Czytaj także: „Behawiorysta” – co wydarzy się w 1 i 2 odcinku nowego serialu na podstawie książek Remigiusza Mroza?

Śledczy dowiadują się, że niegdyś Horst przebywał w Hamburgu, a Gerard z miejsca powiązuje te informacje, odkrywając, kim jest zamachowiec. Z Beatą udają się na jego ostatnie miejsce zamieszkania w Polsce....

Behawiorysta – gdzie obejrzeć 3 odcinek? 

3 odcinek serialu Behawiorysta z wyemitowany zostanie tydzień później, we wtorek, 18 stycznia 2022 roku, również za pośrednictwem platformy Player.

Behawiorysta – książka

Seria Player Originals jest adaptacją powieści Behawiorysta. Jest to 1. tom cyklu o Gerardzie Edlingu, cieszący się stale bardzo, bardzo dużym zainteresowaniem. To jeden z flagowych hitów Remigiusza Mroza, współpracującym w tym przypadku z wydawnictwem Filia.

Książkę Behawiorysta kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Behawiorysta
Remigiusz Mróz21
Okładka książki - Behawiorysta

Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc, że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Lekkie objawy życia
Tomasz Białkowski
Lekkie objawy życia
Centrum śmierci
Tom Shachtman
Centrum śmierci
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Pokaż wszystkie recenzje