Nadciąga 4. etap Tour de Pologne, gdzie tym razem pojedzie peleton?

Data: 2022-08-02 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Tour de Pologne, trwa a tu w dziale sportowym zaglądamy po raz kolejny na trasę najbardziej znanych zawodów sportowych, które skoncentrują się na południu Polski, w przepięknych okolicach Łańcutu oraz Rzeszowa.

Obrazek w treści fot. Angel Santos on Unsplash

Tour de Pologne - Lesko - Sanok

Czwarty etap znanego rowerowego wyścigu Tour de Pologne, przeniesie się tym razem na obszar pomiędzy Leskiem oraz Sanokiem, gdzie toczyć się będzie zacięta rywalizacja. Wyścig toczyć się będzie na sporym i różnorodnym obszarze. testującym umiejętności kolarzy przy okazji kolejnych premii lotnych oraz górskich.

Czytaj także: Wystartowało Tour de Pologne, gdzie pojedzie peleton na trzecim etapie wyścigu?

Tour de Pologne - jakimi ulicami przebiegnie wyścig w Lesku i Sanoku?

Rywalizacja rozpocznie się na rynku w Lesku, skąd trasa prowadzić będzie w stronę ronda oraz mostu na Sanie, następnie zajęta zostanie droga krajowa 84, prowadząca przez wiele pomniejszych miejscowości.

Czytaj także: Na krawędzi – przestępcy zamiast rozbitków

W Sanoku, zamknięte zostaną ulice takie jak 3 maja, Kościuszki, Szopena, Mickiewicza, Żwirki, Strzelców Podhalańskich czy Zamkowa. Utrudnienia obowiązywać będą od południa, aż do wieczoru, gdy zakończy się sportowa rywalizacja.

Tour de Pologne Lesko - Sanok - utrudnienia w ruchu

Impreza rozpocznie się po godzinie 12 na terenie rynku w Lesku, skąd trasa wyruszy drogą krajową nr 84, prowadzącą przez wsie takie jak Hoczew, Berezka czy Wołkowyja, trasa następnie przeniesie się do powiatu sanockiego do Ropienki, Załuży czy Bykowców.

Czytaj także: Morderstwo doskonałe – Czy istnieje plan doskonały na zbrodnię?

Zakończenie wyścigu nastąpi w Sanoku, gdzie utrudnienia mają obowiązywać w godzinach 16 i 17. Tego samego dnia od 12 do 15:30 rozgrywać się będzie wyścig Tour de Pologne Junior, skierowany dla młodych rowerzystów.

W jakich miastach odbędzie się Tour de Pologne w następnych dniach?

Kolejny, 5. etap rywalizacji rowerowej toczyć się będzie na odcinku od Łańcuta do Rzeszowa, gdzie być może doczekamy się jakichś niespodzianek oraz zmian w ostatecznej klasyfikacji.

 

Tagi: Wyścigi kolarskie, Polska, rywalizacja, sport,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy