6. etap Tour de Pologne przed nami, a o zwycięstwie mogą zdecydować o ostatecznych rezultatach!

Data: 2022-08-04 12:42:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Powoli Tour de Pologne zbliża się ku końcowi, tymczasem kolarze dziś przemierzać będą obszar pomiędzy Nowym Targiem a Stacją Narciarską Rusiński, gdzie w tym roku zdecydowano się zakończyć szósty etap. To być może w tym miejscu zdecydują się losy oraz ostatecznie miejsce w tabeli licznych zawodników.

Obrazek w treści fot. paolo candelo on Unsplash 

Tour de Pologne - Nowy Targ, Gronków, Stacja Narciarska Rusiński

Rywalizacja w ramach Tour de Pologne powoli dobiega końca, tymczasem trasa zbliża się do kolejnych miejsc, gdzie być może zostaniemy jeszcze zaskoczeni. Jeszcze nie mamy pewności czy to dziś stanie się jasne, kto ostatecznie zostanie tegorocznym mistrzem. Wiele jednak na to wskazuje, że będziemy mieli do czynienia z rozjaśnieniem się sytuacji.

Czytaj także: "Dlaczego nie!" – jak wybić się po studiach?

Tour de Pologne - jakimi ulicami przebiegnie wyścig w Nowym Targu, Gronkowie i Stacji Narciarskiej Rusiński?

Szósty odcinek 79. edycji Tour de Pologne w Gronkowie dojdzie do zamknięcia przestrzeni od DK49 do Leśnicy Groń już od godziny 5 rano aż do 12, w godzinach od 12 do 17 miejsce to będzie całkowicie zamknięte oraz nieprzejezdne.

Czytaj także Walcząc o wrestlingowe szczyty marzeń! – Na ringu z rodziną

Tour de Pologne Nowy Targ, Gronków, Stacja Narciarska Rusiński - utrudnienia w ruchu

To jednak nie jedyne utrudnienia w ruchu, ponieważ w Bukowinie Tatrzańskiej na kilometr  od mety w Wierchu Rusińskim. Z tego też względu i to miejsce zostanie zamknięte już od 4:30!

Czytaj także: Dorwać Smarta – agenci z przypadku

Zamknięta zostanie także powiatowa droga numer 1674K oraz gminna 4200042K, gdzie także toczyć się będzie zacięta sportowa rywalizacja, przebiegająca na przestrzeni całościowej, wynoszżącej niecałe 12 kilometrów.

W jakich miastach odbędzie się Tour de Pologne w następnych dniach?

Finałowy, 7. etap zmagań Tour de Pologne odbędzie się w Valsirze oraz w Skawinie i Krakowie, gdzie w centrum będzie można zobaczyć, kto zwyciężył na ostatnim etapie i kto zostanie tegorocznym zwycięzcą całego Touru!

 

Tagi: Wyścigi kolarskie, Polska, rywalizacja, sport,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy