Underdog, polski sportowy dramat sensacyjny o okrytym hańbą zawodniku MMA dziś na kanale Polsat

Data: 2023-12-01 10:49:51 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet
News -  Underdog, polski sportowy dramat sensacyjny o okrytym hańbą zawodniku MMA dziś na kanale Polsat

Stacja Polsat powtórzy dziś emisję dobrze ocenianego polskiego dramatu sportowego, którego akcja toczy się w świecie sportów MMA, a jej bohaterem jest zawodnik na szczucie kariery, który w najważniejszej swojej walce popełnia życiowy błąd. 

Eryk Lubos jako Borys "Kosa" Kosiński oraz Mamed Khalidov jako Mamed Khalidov w filmie " Underdog".  

Film nosi tytuł Underdog i w kinach swoją premierę miał w styczniu, w roku 2019. Dziś po raz kolejny, gdyż film był już pokazywany w telewizji, będzie go można obejrzeć za sprawą stacji Polsat. O czym opowiada fabuła? Kiedy i gdzie można zobaczyć film? I czy warto? 

Underdog – opis 

O czym opowiada film Underdog? Jest to produkcja polska, dramat sensacyjny i sportowy, którego bohaterem jest Borys "Kosa" Kosiński, zawodnik MMA będący na szczycie sportowej kariery. Właśnie czeka go najważniejsza walka w życiu, na którą liczy nie tylko on, trenerzy, ale także publiczność, która go bardzo ceni. Ma zmierzyć się na ringu z Denim Takaevem. Niestety podczas walki popełnia błąd, który zaprzepaszcza jego karierę. W jednej chwili traci wszystko co miał do tej pory. 

Czytaj również: Kler - nagrodzony i kontrowersyjny film Wojtka Smarzowskiego dziś na TVN 7

Po kilku latach Borys mieszka w Ełku, gdzie pracuje jako ochroniarz w nocnym klubie, a smutki topi w butelce. Pewnego dnia dostaje szansę od losu. Pomocni są weterynarz Nina, w której się zakochuje, a także Deni, który proponuje mu kolejną walkę. Kosa staje przed wyborem - spokojne życie, czy powrót do walk MMA. 

Underdog – obsada

Film Underdog to produkcja polska. W głównych rolach Eryk Lubos jako Borys "Kosa" Kosiński i Mamed Chalidow jako Deni Takaev. W pozostałych rolach: Emma Giegżno, Aleksandra Popławska, Janusz Chabior, Tomasz Włosok, Jarosław Boberek, Mariusz Drężek, Zbigniew Paterak.

Reżyserem filmu jest Maciej Kawulski.

Underdog – gdzie obejrzeć?

Film Underdog to produkcja z roku 2019. Film można już było obejrzeć w telewizji. Wyemitowany zostanie na kanale Polsat w piątek, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 20:00

Czytaj również: Czarna Pantera – Król może być tylko jeden.

Underdog - opinie o filmie

Film Underdog to produkcja, która przypadnie do gustu zwolennikom produkcji pełnych akcji, sztuk walki i elementów sensacyjnych. Nie zawiodą się także zwolennicy produkcji sportowych, szczególnie MMA, a także filmów polskich. Więcej na temat filmów i seriali znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe i serialowe.

Czytaj także: "Lipowo" – dziś finałowy odcinek. Co wydarzy się w 8 epizodzie serialu? 

Film ma na swoim koncie jedną nagrodę filmową MŁODZI I FILM - Nagroda Publiczności - Zdobywca Maciej Kawulski i jedną nominację filmową, w tym samym konkursie - Konkurs Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych - Udział w konkursie głównym Maciej Kawulski.

Underdog - książki

Film Underdog to produkcja z gatunku sensacyjnego, z domieszką akcji i elementami sportowymi, nie mająca swojego odpowiednika książkowego. Jeśli szukacie emocjonującej lektury, polecamy Wam książkę o tytule Dziewięć istnień, której autorem jest Wojciech Ziemba.

Książkę "Dziewięć istnień" wydawnictwa Poligraf można kupić taniej:

Tagi: filmy w tv, dramaty, polskie, sportowe, sensacyjne, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje