"Więzień labiryntu: Próby ognia" – labirynt to nie koniec

Data: 2020-06-22 16:26:28 Autor: pobarski

Więzień labiryntu 2: Próby ognia to kontynuacja ciepło przyjętego filmu dla młodzieży Więzień labiryntu na podstawie powieści Jamesa Dashnera. Co warto wiedzieć o kontynuacji? Przedstawiamy opis, zwiastun oraz datę emisji w telewizji.

Obrazek w treściFot. materiały prasowe Imperial Cinempix

Więzień labiryntu: Próby ognia to kontynuacja pierwszej części filmowej serii o nastolatkach poddanych ciężkiej próbie organizacji badawczej DRESZCZ. Co warto wiedzieć na temat drugiego filmu z cyklu?

Więzień labiryntu: Próby ognia – opis

O czym jest film Więzień labiryntu 2: Próby ognia? Po wydarzeniach z labiryntu, bohaterowie są pewni, że najgorsze mają już za sobą. Teraz, kiedy w ich mniemaniu DRESZCZ został zniszczony, będą mogli wreszcie liczyć na normalne, niezależne życie.

Czytaj także: Więzień labiryntu - kto uwięził chłopców?

Okazuje się jednak, że ich wyjście z labiryntu to dopiero początek kolejnego etapu badania organizacji. Eksperyment nadal trwa, a Thomas i jego przyjaciele muszą poradzić sobie z kolejną fazą – próbą ognia.

Teraz młodzi ludzie trafiają na strawione przez ogień pogorzeliska. Mają zaledwie dwa tygodnie, by dotrzeć, do kolejnego punktu. To zadanie ponownie zostanie utrudnione przez czyhające na grupę niebezpieczeństwo.

Więzień labiryntu: Próby ognia – obsada

Kto wystąpił w nowym filmie? W rolach głównych kolejny raz pojawili się Dylan O’Brien oraz Kaya Scodelario. Oprócz nich w produkcji wystąpili także Dexter Darden, Jacob Lofland, Ki Hong Lee, Thomas Brodie-Sangster oraz Alexander Flores.

Więzień labiryntu 2: Próby ognia – gdzie obejrzeć?

Gdzie zobaczyć można film Więzień labiryntu: Próby ognia? Produkcja pojawi się w telewizji w poniedziałek, 22 czerwca o godz. 20:05 na antenie telewizji Polsat.

Czytaj także: "Cena wolności" – co wydarzy się w 11 i 12 odcinku? Opis

Oprócz tego film zobaczyć można także w Internecie – za pośrednictwem platform VOD.

Więzień labiryntu: Próby ognia – opinie

Czy warto zobaczyć film Więzień labiryntu: Próby ognia? Chociaż jest to młodzieżowa produkcja, to z całą pewnością zadowoleni z fabuły tej produkcji będą także i dorośli. Film ten wyróżnia przede wszystkim mnóstwo zaskakujących scen akcji, dobry klimat oraz świetnie wykonane efekty specjalne.

Pomimo obaw, wielu widzów uznało, że kontynuacja dorównuje pierwszej części. Jeśli więc podobał Wam się pierwszy film z cyklu, koniecznie musicie zobaczyć także i tę część.

Więzień labiryntu: Próby ognia – książka

Film Więzień labiryntu: Próby ognia to produkcja, która powstała na kanwie powieści pod tym samym tytułem autorstwa Jamesa Dashnera. Książka w Polsce ukazała się nakładem Wydawnictwa Papierowy Księżyc.

Powieść w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Próby ognia
James Dashner20
Okładka książki - Próby ognia

„Próby Ognia” to długo oczekiwany drugi tom bestsellerowej trylogii „Więzień Labiryntu”. Znalezienie wyjścia z Labiryntu...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Pokaż wszystkie recenzje