Wspaniałe stulecie: książę Mustafa rezygnuje z wykonania wyroku na Piry paszy. Co wydarzy się w 191 i 192 odcinku serialu?

Data: 2023-01-16 10:14:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Przed nami 191 i 192 odcinek ulubionego przez widzów serialu Wspaniałe stulecie. W kolejnym odcinku książę Mustafa po prywatnym śledztwie rezygnuje z wykonaniu wyroku na Pari paszy. Co czeka na widzów w 191 odcinku serialu?

Obrazek w treści Wspaniałe stulecie: książę Mustafa rezygnuje z wykonania wyroku na Piry paszy. Co wydarzy się w 191 i 192 odcinku serialu? [jpg]

Wspaniałe stulecie – opis 191 odcinka serialu

W 191 odcinku Wspaniałe stulecie książę Mustafa postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Doprowadza ono do tego, że postanawia nie wykonać wyroku na Pari paszy. Ścięty zostaje inny gubernator. Jego głowa została przesłana sułtanowi Sulejmanowi. Okazało się, że to on spiskował i podważał władzę sułtana. 

          Czytaj również: Miłość jest wszystkim – Miłosny prezent na Święta Bożego Narodzenia?

Mihrimah stara się zwrócić uwagę Bali beja. Tymczasem w haremie pojawiają się plotki o pewnym mężczyźnie i sułtance Esmahan. Sulejman po raz kolejny rusza na wojnę z Habsburgami.

Wspaniałe stulecie – gdzie i kiedy obejrzeć 191 odcinek serialu?

Premierowa emisja 191 odcinka odcinku Wspaniałe stulecie odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia, o godzinie 19:30, na TVP Kobieta. Debiut 191 odc. na TVP 1 odbędzie się we wtorek, 31 stycznia 2023 roku o godzinie 14:00.

        Czytaj również: Herkules - co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu TVN?

Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę VOD. Odcinek można obejrzeć także we wtorek, 17 stycznia, o godzinie 11:00, na TVP Kobieta. W poniedziałek, 16 stycznia na TVP 1 można obejrzeć odcinek 180, o godzinie 14:00. Będzie możliwy do obejrzenia także we wtorek, 17 stycznia, o godzinie 6:00, również na tym kanale. 

Wspaniałe stulecie – opis 192 odcinka serialu

W 192 odcinku Wspaniałe stulecie Hürrem stara się namówić Muhrimah, by przestała myśleć o Bali beju. Mieszkańcy pałacu obawiają się o Hatice, która, jak twierdzą, może targnąć się na własne życie, nie chcąc wychodzić za mąż. Jej przyszły mąż Hüsrev pasza zostaje tymczasowo mianowany wezyrem. 

Czytaj również: Miłość jest wszystkim – Miłosny prezent na Święta Bożego Narodzenia?

Tymczasem sułtan Sulejman wzywa swego syna, księcia Mustafę. Uważa, że ten się wobec niego zbuntował, nie wykonując wyroku śmierci na Pari paszy. 

Wspaniałe stulecie – gdzie i kiedy można obejrzeć 192 - odcinek serialu?

Premiera 192 odcinka serialu Wspaniałe stulecie będzie miał swoją premierową emisję we wtorek, 17 stycznia 2023, o godzinie 19:30 na TVP Kobieta. 

Czytaj również: Czarna Pantera – Król może być tylko jeden.

192 epizod będzie można ujrzeć także za pośrednictwem platformy TVP VOD. Odcinek będzie można obejrzeć także w środę, 18 stycznia, o godzinie 11:10, na TVP Kobieta. Na kanale TVP 1, we wtorek, 17 stycznia będzie można obejrzeć 181 odcinek serialu. Godzina emisji 14:00. A także w środę, 18 stycznia, o godzinie 6:05, na tym samym kanale. 

192. odcinek pojawi się na TVP 1 w najbliższą środę, 1 lutego 2023 roku o godzinie 14:00 na antenie TVP 1.

Wspaniałe stulecie – książki

Serial Wspaniałe stulecie to turecka produkcja, która bazuje na prawdziwych wydarzeniach, a niektóre postacie żyły w rzeczywistości. Serial oparty jest na książce o władcy sułtanie Sulejmanie. Koniecznie sprawdźcie książkę Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie! Powieść André Clota to historia osmańskiego sułtana, Sulejmana wspaniałego, który okrył się chwałą jako władca i budził strach w Europie przez ponad pół wieku.

Książkę Sulejman Wspaniałe i jego stulecie w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale tureckie, wspaniałe stulecie, telenowele, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie
André Clot0
Okładka książki - Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie

Sulejman Wspaniały, osmański sułtan okryty największą chwałą, napełniał trwogą Europę przez blisko pół stulecia. W kilka lat poprowadził swoją armię...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje