Quantcast

Wspaniałe stulecie: książę Mustafa rezygnuje z wykonania wyroku na Piry paszy. Co wydarzy się w 191 i 192 odcinku serialu?

Data: 2023-01-16 10:14:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Przed nami 191 i 192 odcinek ulubionego przez widzów serialu Wspaniałe stulecie. W kolejnym odcinku książę Mustafa po prywatnym śledztwie rezygnuje z wykonaniu wyroku na Pari paszy. Co czeka na widzów w 191 odcinku serialu?

Obrazek w treści

Wspaniałe stulecie – opis 191 odcinka serialu

W 191 odcinku Wspaniałe stulecie książę Mustafa postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Doprowadza ono do tego, że postanawia nie wykonać wyroku na Pari paszy. Ścięty zostaje inny gubernator. Jego głowa została przesłana sułtanowi Sulejmanowi. Okazało się, że to on spiskował i podważał władzę sułtana. 

          Czytaj również: Akacjowa 38 - Co zdarzy się w 6 i 7 odcinku nowego, hiszpańskiego serialu, emitowanego na antenie TVP 2?

Mihrimah stara się zwrócić uwagę Bali beja. Tymczasem w haremie pojawiają się plotki o pewnym mężczyźnie i sułtance Esmahan. Sulejman po raz kolejny rusza na wojnę z Habsburgami.

Wspaniałe stulecie – gdzie i kiedy obejrzeć 191 odcinek serialu?

Premierowa emisja 191 odcinka odcinku Wspaniałe stulecie odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia, o godzinie 19:30, na TVP Kobieta. Debiut 191 odc. na TVP 1 odbędzie się we wtorek, 31 stycznia 2023 roku o godzinie 14:00.

        Czytaj również: „Wspaniałe stulecie” odcinki 180-184 na TVP 1! Sprawdź, co wydarzy się w serialu 

Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę VOD. Odcinek można obejrzeć także we wtorek, 17 stycznia, o godzinie 11:00, na TVP Kobieta. W poniedziałek, 16 stycznia na TVP 1 można obejrzeć odcinek 180, o godzinie 14:00. Będzie możliwy do obejrzenia także we wtorek, 17 stycznia, o godzinie 6:00, również na tym kanale. 

Wspaniałe stulecie – opis 192 odcinka serialu

W 192 odcinku Wspaniałe stulecie Hürrem stara się namówić Muhrimah, by przestała myśleć o Bali beju. Mieszkańcy pałacu obawiają się o Hatice, która, jak twierdzą, może targnąć się na własne życie, nie chcąc wychodzić za mąż. Jej przyszły mąż Hüsrev pasza zostaje tymczasowo mianowany wezyrem. 

Czytaj również: Akacjowa 38 - Co zdarzy się w 6 i 7 odcinku nowego, hiszpańskiego serialu, emitowanego na antenie TVP 2?

Tymczasem sułtan Sulejman wzywa swego syna, księcia Mustafę. Uważa, że ten się wobec niego zbuntował, nie wykonując wyroku śmierci na Pari paszy. 

Wspaniałe stulecie – gdzie i kiedy można obejrzeć 192 - odcinek serialu?

Premiera 192 odcinka serialu Wspaniałe stulecie będzie miał swoją premierową emisję we wtorek, 17 stycznia 2023, o godzinie 19:30 na TVP Kobieta. 

Czytaj również: "Izabela, królowa Hiszpanii". Co wydarzy się w 29 i 30 odcinku nowego hiszpańskiego serialu na antenie stacji TVP 2?

192 epizod będzie można ujrzeć także za pośrednictwem platformy TVP VOD. Odcinek będzie można obejrzeć także w środę, 18 stycznia, o godzinie 11:10, na TVP Kobieta. Na kanale TVP 1, we wtorek, 17 stycznia będzie można obejrzeć 181 odcinek serialu. Godzina emisji 14:00. A także w środę, 18 stycznia, o godzinie 6:05, na tym samym kanale. 

192. odcinek pojawi się na TVP 1 w najbliższą środę, 1 lutego 2023 roku o godzinie 14:00 na antenie TVP 1.

Wspaniałe stulecie – książki

Serial Wspaniałe stulecie to turecka produkcja, która bazuje na prawdziwych wydarzeniach, a niektóre postacie żyły w rzeczywistości. Serial oparty jest na książce o władcy sułtanie Sulejmanie. Koniecznie sprawdźcie książkę Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie! Powieść André Clota to historia osmańskiego sułtana, Sulejmana wspaniałego, który okrył się chwałą jako władca i budził strach w Europie przez ponad pół wieku.

Książkę Sulejman Wspaniałe i jego stulecie w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale tureckie, wspaniałe stulecie, telenowele, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie
André Clot0
Okładka książki - Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie

Sulejman Wspaniały, osmański sułtan okryty największą chwałą, napełniał trwogą Europę przez blisko pół stulecia. W kilka lat poprowadził swoją armię...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Izabela. Świat w płomieniach
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela. Świat w płomieniach
Potem
Kristin Harmel
Potem
Wzloty i upadki mojego życia
Hans Kammerlander; Verena Duregger; Mario Vigl
Wzloty i upadki mojego życia
Też jestem mamą
Karolina Staszak
Też jestem mamą
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
Mentalista
Camilla Läckberg
Mentalista
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Pokaż wszystkie recenzje