Wspaniałe stulecie - gdzie oglądać?

Data: 2022-11-21 10:13:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Wspaniałe stulecie, serial będący telenowelą historyczną, bazującą na pewnym prawdach historycznych zmienia miejsce emisji. Teraz tak bardzo lubiany serial produkcji tureckiej będzie można oglądać na kanale TVP Kobieta.

Obrazek w treści Wspaniałe stulecie - gdzie oglądać?  [jpg]

Powodem przeniesienia serialu Wspaniałe stulecie na inny kanał Telewizji Polskiej są rozgrywki piłkarskie, czyli Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022, które właśnie się rozpoczęły. Gdzie i kiedy będzie można oglądać popularny turecki serial? 

Wspaniałe stulecie - gdzie oglądać od 21.11?

Turecki serial Wspaniałe stulecie zmienił miejsce emisji. Pełną zwrotów akcji i zaskakujących wydarzeń telenowelę, tak lubianą przez widzów, teraz można oglądać na zupełnie innym kanale w Telewizji Polskiej. Jak do tej pory losy sułtana Sulejmana śledziliśmy na kanale TVP 1. Ale to się zmieniło, podobnie jak kiedyś miało to miejsce z serialem Dzikie pszczoły

     Czytaj również: Miłość jest wszystkim – Miłosny prezent na Święta Bożego Narodzenia?

Powodem przeniesienia emisji serialu na nowy kanał, w tym wypadku na TVP Kobieta, są trwające Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022. Z powodu rozgrywek piłkarskich, przez jakiś czas serial będziemy oglądać tylko tam. 

Wspaniałe stulecie - czy serial wróci na TVP1? 

Serial Wspaniałe stulecie jest emitowane obecnie na kanale TVP Kobieta o nieco innej porze. Czy zatem emisja tureckiego serialu wróci na dawny kanał, czyli na TVP 1? Takie pytanie zapewne zadaje sobie wielu widzów. 

     Czytaj również: Kevin sam w domu – popularna produkcja powraca na Święta!

Prawdopodobnie tak, choć przedstawiciele TVP na razie nie wypowiadają się na ten temat. Należy jednak sądzić, że serial wróci na TVP 1 zaraz po zakończeniu Mundialu. Przez miesiąc trwania rozgrywek należy się jednak spodziewać, że serial pozostanie na kanale TVP Kobieta. 

Wspaniałe stulecie - nowe odcinki czy będą? 

Wspaniałe stulecie oczywiście powróci z nowymi odcinkami. Dla widzów, którzy martwili się zniknięciem serialu z TVP 1 mamy wiadomość, że serial będzie kontynuowany na TVP Kobieta.

    Czytaj również:Terminator 2: Dzień sądu - kontynuacja kasowego hitu science-fiction

Emisja nowych odcinków w tym tygodniu zacznie się od poniedziałku i będzie trwać tradycyjnie do piątku. Serial w odcinkach od 149 do 153 będzie można oglądać na kanale TVP Kobieta, o godzinie 19:30. Powtórki odcinków będą możliwe do obejrzenia dnia kolejnego o godzinie 11:00, także na tym samym kanale. 

Wspaniałe stulecie - książki

Serial Wspaniałe stulecie to turecka produkcja, która bazuje na prawdziwych wydarzeniach, a niektóre postacie żyły w rzeczywistości. Serial oparty jest na książce o władcy sułtanie Sulejmanie. Koniecznie sprawdźcie książkę Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie! Powieść André Clota to historia osmańskiego sułtana, Sulejmana wspaniałego, który okrył się chwałą jako władca i budził strach w Europie przez ponad pół wieku.

Książkę Sulejman Wspaniałe i jego stulecie w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale tureckie, wspaniałe stulecie, telenowele, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie
André Clot0
Okładka książki - Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie

Sulejman Wspaniały, osmański sułtan okryty największą chwałą, napełniał trwogą Europę przez blisko pół stulecia. W kilka lat poprowadził swoją armię...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Czarcie Lustro
Magdalena Zimniak
Czarcie Lustro
Nielat
Piotr Kościelny
Nielat
Gwiazdy widzą wszystko
Danuta Korolewicz ;
Gwiazdy widzą wszystko
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Największy błąd
Olek Zielonka
Największy błąd
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Pokaż wszystkie recenzje