Zakazany owoc – Co zdarzy się w 29 i 30 odcinku wieczornego serialu emitowanego na antenie stacji TVP 2?

Data: 2022-08-05 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

29 i 30 epizod produkcji Zakazany owoc: niespodziewanie znika Alihan, ale zostaje szybko odnaleziony, Yildiz natomiast kolejny raz zalicza wpadki, w wyniku czego Ender ma okazję po raz kolejny jej dokuczyć. Co będzie miało miejsce w 29 oraz 30 odc.?

Obrazek w treści 

Zakazany owoc – opis 29 odcinka serialu

29 odcinku Zakazany owoc: po konsultacjach lekarskich, pani Ender decyduje się wprowadzić do domu Khalida, aby zająć się mającym się coraz gorzej Erimem. Młody chłopak radzi sobie coraz gorzej z otaczającą go rzeczywistością. Niebawem jednak wszyscy zostaną zaskoczeni.

Czytaj również: Młoda dziewczyna wkracza w świat wielkich pieniędzy, wpływów oraz gorącej, rodzinnej wojny... – Zakazany owoc

W jednej chwili w 30 epizodzie, zniknie Alihan i rozpoczną się poszukiwania go. Na nie udadzą się między innymi Hakan oraz Zejnep, która po odnalezieniu go i tak będzie w coraz gorszych relacjach z poszukiwanym...

Zakazany owoc – gdzie i kiedy obejrzeć 29 odcinek serialu?

Premiera 29 epizody serii Zakazany owoc odbędzie się w piątek, 5 sierpnia na antenie TVP 1 już o godz. 18:45.

Czytaj również: Zakazany owoc – Co zdarzy się w 28 i 29 odcinku wieczornego serialu emitowanego na antenie stacji TVP 2?

Zakazany owoc – opis 30 odcinka serialu

Już we wtorek w 30 epizodzie serii Zakazany owoc w wyniku podjętej decyzji przez Cema, ostatecznie Zejnep zostaje jego asystentką. Całkowicie kompromituje się Yildiz, której z tego powodu cały czas dokucza pani Ender. To kolejna wojna pomiędzy kobietami.

Czytaj również: Szybcy i wściekli 5 – Nietypowa wycieczka do Rio de Janeiro!

Matka Erima rozporządza się po domu, niemalże nakazując i Khalidowi, co powinien robić. Zehra spóźnia się z opłaceniem kredytu, co stanowi poważny sygnał o sytuacji jej działalności.

Zakazany owoc – gdzie i kiedy można obejrzeć 30 odcinek serialu?

Debiut odcinka numer 30 serialu Zakazany owoc będzie mieć miejsce na TVP 1, w poniedziałek, 8 sierpnia 2022 roku klasycznie o 18:45. Odc. 30 nadrobić będzie można na platformie vod.tvp.pl.

Czytaj również: To będzie wielka zemsta! – Sabotaż

Zakazany owoc – książki

Pod koniec czerwca bieżącego roku, zakończyła się polska emisja serialu Miłość i przeznaczenie zastąpioną właśnie Zakazanym owocem. To seria, która zajęła jej miejsca i dotyka po części tamtej opowieści, bazując na innym gronie bohaterów. Uzupełnieniem tych produkcji, może okazać się dla Was książka Wszystkiemu winny książę Leonory Bell wydanej w Polsce przez wydawnictwo Otwarte.

Powieść „Wszystkiemu winny książę” tanio zakupimy tu:

Tagi: seriale tureckie, seriale tvp, zakazany owoc,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy