Zakazany owoc – Co zdarzy się w 28 i 29 odcinku wieczornego serialu emitowanego na antenie stacji TVP 2?

Data: 2022-08-04 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

28 i 29 epizod produkcji Zakazany owoc: Yildiz udaje się uniknąć kompromitacji, natomiast nagle dochodzi do zniknięcia Alihana, nikt nie wie, gdzie mężczyzna się właśnie znajduje! Co będzie miało miejsce w 28 oraz 29 odc.?

Obrazek w treści 

Zakazany owoc – opis 28 odcinka serialu

28 odc. Zakazany owoc: Khalid oferuje Yildiz własną trenerkę, podczas gdy Erim w wyniku utraty przytomności zmierza do szpitala! Yildiz zjawia się na fikcyjnym zdarzeniu, gdzie... dochodzi do zaskakującego procesu.

Czytaj również: Młoda dziewczyna wkracza w świat wielkich pieniędzy, wpływów oraz gorącej, rodzinnej wojny... – Zakazany owoc

W 29 epizodzie dochodzi do obrócenia potencjalnej porażki w wielki sukcesie i zyskanie sporej popularności. Erim nie radzi sobie z dogryzaniem oraz naśmiewaniem się ze strony macochy...

Zakazany owoc – gdzie i kiedy obejrzeć 28 odcinek serialu?

Debiut 28 odc. Zakazany owoc dojdzie w czwartek, 4 sierpnia 2022 r. w telewizji TVP 1 o godz. 18:45.

Czytaj również: Zakazany owoc – Co zdarzy się w 27 i 28 odcinku wieczornego serialu emitowanego na antenie stacji TVP 2?

Zakazany owoc – opis 29 odcinka serialu

Już we wtorek w 29 epizodzie serii Zakazany owoc w wyniku konsultacji lekarskich, Ender postanawia się przeprowadzić do domu Khalida, coraz groszy stan Erima zdecydowanie niepokoi wszystkich. Wtem dochodzi do kolejnego zaskakującego zdarzenia.

Czytaj również: Walcząc o wrestlingowe szczyty marzeń! – Na ringu z rodziną

Na długi czas Alihan znika, ale zostaje szybko odnaleziony przez Hakana oraz Zejnep, dziewczyna jest w coraz gorszych stosunkach z Alihanem...

Zakazany owoc – gdzie i kiedy można obejrzeć 29 odcinek serialu?

Premiera odc. 29 serialu Zakazany owoc będzie mieć miejsce w TVP 1, w piątek, 5 sierpnia 2022 r. znów o 18:45. Epizod 29 będzie można nadrobić na vod.tvp.pl.

Czytaj również:  "Dlaczego nie!" – jak wybić się po studiach?

Zakazany owoc – książki

Pod koniec czerwca bieżącego roku, zakończyła się telewizyjna emisja serii Miłość i przeznaczenie umieszczając w jej miejsce inną turecką propozycję: Zakazany owoc. Uzupełnieniem serialu, może okazać się dla Was publikacja Wszystkiemu winny książę Leonory Bell wydanej w Polsce przez wydawnictwo Otwarte.

Książkę „Wszystkiemu winny książę” tanio zakupimy choćby tu:

Tagi: seriale tureckie, seriale tvp, zakazany owoc,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy