Zbuduj własną księgarnię… z Lego!

Data: 2020-01-18 14:18:19 Autor: pobarski

Czy marzyliście o ty, by posiadać własną księgarnię? Jak się okazuje, teraz możecie spełnić swoje plany – a wystarczy do tego nowa kolekcja klocków Lego.

Obrazek w treściFot. materiały producenta: Lego.com

Jeśli zawsze chcieliście zbudować własną księgarnię, to macie szansę spełnić swoje marzenia. Znana firma z zabawkami Lego wypuściła na rynek właśnie najnowszy model swoich klocków. Tym razem fani klocków mogą stworzyć z nich… księgarnię.

Nowy model klocków nazywa się Księgarnia i powstał w ramach kolekcji Lego Creators. W odróżnieniu od klocków, które można dostać w supermarkecie, ten model Lego powstał z myślą o dorosłych kolekcjonerach klocków.

Czytaj także: Lego stworzy książki dla dorosłych

W ramach tego modelu, zbudować można trzypiętrową księgarnię, na którą składają się m.in. okna wystawowe, kąciki czytelnicze oraz otwarta konstrukcja. Dodatkowo do zestawu dołączane jest pięć figurek. Zanim jednak zobaczymy efekt końcowy, trzeba księgarnię samodzielnie złożyć z ponad 2,5 tysiąca elementów!

W sumie na model składa się 2504 części, a sama księgarnia ma około 29 centymetrów wysokości, 25 cm szerokości oraz 25 centymetrów głębokości. W ramach serii Creators model księgarni można łączyć i mieszać z innymi budynkami z serii.

Czytaj także: Scrabble tylko dla fanów Harry’ego Pottera? Już w sklepach!

Za zestaw Księgarnia w sklepie internetowym producenta zabawek zapłacić trzeba 699 złotych.  I chociaż ta kwota nie wydaje się mała, inne zestawy z kolekcji mają nawet wyższe ceny! Stadion Old Trafford - Manchester United sprzedawany jest w kwocie 1200 złotych, a zestaw, w którym złożyć można kolejkę górską – 1500 złotych.

Kolekcjonujecie klocki Lego? A może Wasze dzieci świetnie się nimi bawią?

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.