Zranione ptaki – co wydarzy się w 35 oraz 36 odcinku nowego popołudniowego serialu na TVP 1?

Data: 2022-05-11 09:42:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych 35 i 36 epizodzie Zranionych ptaków: Ayse stara się dowiedzieć, kim tak naprawdę jest Alev, natomiast Levent uświadamia obi dopiero teraz, kim w rzeczywistości jest Tekin i na co może sobie pozwolić. Co zdarzy się w 35 i 36 odcinku?

Obrazek w treści fot. Mahmoud Fawzy on Unsplash

Zranione ptaki – opis 35 odcinka serialu

W 35. odc. Zranione ptaki trwają poszukiwania ponownie nieprzytomnego Omera. Po raz kolejny Levent go odnajduje. Mężczyzna niebawem po raz kolejny ogłosi zebranie zarządu, w trakcie którego ogłoszony zostaje nowy udziałowiec w postaci Tekina Gunduza.

Czytaj również: Zranione ptaki - nowy codzienny turecki serial startuje na TVP 1

Zdenerwowana i zazdrosna Ayse próbuje poznać wszystkie informacje o Alevie. Uspokojenie przywodzą dopiero wieści, że to matka jego bliskiego przyjaciela.

Zranione ptaki – gdzie i kiedy obejrzeć 35 odcinek serialu?

Premierowa emisja 35 odcinka Zranione ptaki odbędzie się w środę, 11 maja bieżącego roku o godzinie 18:45 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Zranione ptaki – co wydarzy się w 34 oraz 35 odcinku nowego popołudniowego serialu na TVP 1?

Zranione ptaki – opis 36 odcinka serialu

W 36.odc. serialu Zranione ptaki Levent dowiaduje się kim jest Tekin, nie jest w stanie uwierzyć, z kim będzie współpracował. Ten natomiast nakazuje Bahadirowie przygotowania dla siebie gabinetu. Zdaniem Leventa został on otoczony przez swojego nowego przeciwnika oraz... rzekomo współpracującą z nim Meyrem! Ba, sam się utwierdza w takim fałszywym przekonaniu...

Cemil w trudnej sytuacji prosi Ayse o zapozowanie do zdjęcia, ostatecznie jednak się zgadza w ramach rewanżu. Tak próbuje wyjść z trudnej sytuacji względem matki... 

Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 9 do 15 maja 2022 roku

Neriman odnajduje zdjęcie matki Ciszki, kobieta ostatecznie dochodzi do prawdy, podczas gdy Hulya okrada Leventa z ekspertyzy. Ten zajmuje się śledzeniem Meyrem, muszącą spłacić kolejną ratę długów, zaciągniętych przez jej ojca...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy można obejrzeć 36 odcinek serialu?

Następny, 36. odcinek serialu Zranione ptaki wyemitowany zostanie już w czwartek, 12 maja 2022 r. o godzinie 18:45 na TVP 1. 36. epizod będzie można zobaczyć również w Internecie poprzez platformę VOD Telewizji Polskiej.

Czytaj również: Sami Swoi – co teraz robią aktorzy najbardziej popularnej serii komediowej?

Zranione ptaki – książki

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, Zranione ptaki są płynną kontynuacją serii Elif, skupiając się jednak na nieco innym gronie bohaterów. Może czas pomiędzy odcinkami umilicie sobie lekturą książki Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci wydanej przez Prószyński i S-ka.

Książkę „Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy