Zranione ptaki – co wydarzy się w 36 oraz 37 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Data: 2022-05-12 09:42:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych 36 i 37 epizodzie Zranionych ptaków: Levent uświadamia obi dopiero teraz, kim w rzeczywistości jest Tekin i na co może sobie pozwolić, Melis odkrywa, że ostatnie wydarzenia w życiu jej wymarzonego mężczyzny, były próbą zamordowania go. Co zdarzy się w 36 i 37 odcinku?

Obrazek w treści fot. Konevi z Pixabay

Zranione ptaki – opis 36 odcinka serialu

W 36. odc. Zranione ptaki Levent w końcu orientuje się kim w rzeczywistości jest Tekin. Nie potrafi zrozumieć, jak mógł się wpakować w taką pułapkę. Ten natomiast nakazuje Bahadirowi przygotowanie swojego gabinetu. Lider holdingu roi sobie, że został otoczony przez rzekomo współpracującą Meyrem oraz Tekina. Ich wspólne spotkanie jedynie pogłębia go w fałszywym przekonaniu.

Cemil znajduje się w desperacji. W związku z okłamaniem własnej matki prosi Ayse o stanięcie do zdjęcia. Kobieta nie wie, że ten wyśle je jako zdjęcie swojej... dziewczyny!

Czytaj również: Zranione ptaki - nowy codzienny turecki serial startuje na TVP 1

Neriman udaje się odnaleźć zdjęcie matki Ciszki, w końcu udaje jej się poznać prawdę. Hulya natomiast wykrada sporządzoną ekspertyzę, próbując ukryć dowody na swoją winę. Levent w tym czasie śledzi Meyrem, wyciągając ponownie fatalne wnioski...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy obejrzeć 36 odcinek serialu?

Premierowa emisja 36 odcinka Zranione ptaki odbędzie się w czwartek, 12 maja bieżącego roku o godzinie 18:45 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Zranione ptaki – co wydarzy się w 35 oraz 36 odcinku nowego popołudniowego serialu na TVP 1?

Zranione ptaki – opis 37 odcinka serialu

W 37.odc. serialu Zranione ptaki Levent cały czas okłamuje się, obserwując z dystansu spotkanie Meyrem oraz Tekina. Nie ma zielonego pojęcia, czemu dziewczyna się z nim widzi, posądzając ją o urojone oskarżenia o współpracę pomiędzy nią a nim. Omer prosi siostrę, aby pozostała z nim, na co po ostatnich wydarzeniach. Mający co do niego słabość gospodarz, zgadza się na tego typu krok.

Hulya naciska Bahadira, aby ten nakłonił Leventa do przekazania Tekinowi gabinetu w firmie. Ten naiwnie się na to zgadza, chcąc w ten sposób przyłapać go z Meyrem.

Czytaj również: Klient – Kto jest prawdziwym sprawcą?

Melis jest zszokowana po odnalezieniu dokumentów potwierdzających, że jej wymarzony Levent mógł paść ofiarą zamachu. Nie potrafi pojąć, czemu stoi za tym jego własna siostra...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy można obejrzeć 37 odcinek serialu?

Następny, 37. odcinek serialu Zranione ptaki wyemitowany zostanie już w piątek, 13 maja 2022 r. o godzinie 18:45 na TVP 1. 36. epizod będzie można zobaczyć również w Internecie poprzez platformę VOD Telewizji Polskiej.

Czytaj również: Wzrostu zdecydowanie nie otrzymał... – Facet na miarę

Zranione ptaki – książki

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, Zranione ptaki są płynną kontynuacją serii Elif, skupiając się jednak na nieco innym gronie bohaterów. Może czas pomiędzy odcinkami umilicie sobie lekturą książki Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci wydanej przez Prószyński i S-ka.

Książkę „Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy