Zranione ptaki – co wydarzy się w 37 oraz 38 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Data: 2022-05-13 09:39:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych 37 i 38 epizodzie Zranionych ptaków: Melis odkrywa kto planował zamach na Leventa. Kobieta decyduje się samodzielnie sprawdzić, kto stoi za ostatnimi wydarzeniami... Co zdarzy się w 37 i 38 odcinku?

Obrazek w treści fot. Muzi Ntsaluba on Unsplash

Zranione ptaki – opis 37 odcinka serialu

W 37. odc. Zranione ptaki Levent cały czas łudzi się, że odkrył spisek przeciwko niemu ze strony Tekina oraz Meyrem, w rzeczywistości w ogóle nie ma pojęcia, z czym ma faktycznie do czynienia. Omer natomiast prosi swoją siostrę, aby pozostała z im dłużej. To powoduje, że ostatecznie Levent zgadza się, by dziewczyna pozostała w jego rezydencji.

Hulya stara się naciskać na Bahadira, by ten wymusił na Levencie powstanie gabinetu dla Tekina. Ten ostatecznie się zgadza, planując kontynuować swoje "śledztwo"...

Czytaj również: Zranione ptaki - nowy codzienny turecki serial startuje na TVP 1

Melis czuje się zszokowana informacjami z pozyskanych dokumentów, nie potrafi uwierzyć w to, że to siostra Leventa chciała doprowadzić do śmiertelnego zamachu na życie swojego brata...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy obejrzeć 37 odcinek serialu?

Premierowa emisja 37 odcinka Zranione ptaki odbędzie się w piątek, 13 maja bieżącego roku o godzinie 18:45 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Zranione ptaki – co wydarzy się w 36 oraz 37 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Zranione ptaki – opis 38 odcinka serialu

W 38.odc. serialu Zranione ptaki Levent ma pretensję względem Meyrem, ponieważ nie wierzy w to, że Omer może się kogoś/czegoś niezwykle mocno obawiać. Melis śledzi Hulyę, aby się samodzielnie i w 100% przekonać, że to faktycznie ona stoi za atakiem. Spostrzega jej spotkanie z Kudertem, co stanowi dla niej wielki szok.

Asli na jej zlecenie kradnie teczkę poświęconą Tekinowi z gabinetu Leventa. Czica i Mały pozyskują zdjęcie mamy Ciszki. Matka Cemila tymczasem chce porozmawiać ze swoją przyszłą synową, Ayse z pełnym zadowoleniem pragnie odegrać tę rolę.

Czytaj również: Wykidajło – Od baru wszystko się zaczęło...

Hulya w rozmowie z Melis wyrzeka się wszystkich oskarżeń, ale pod jej naciskiem oraz szantażem związanym z ujawnieniem prawdy, postanawia ponownie odwołać Kuderta...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy można obejrzeć 38 odcinek serialu?

Następny, 38. odcinek serialu Zranione ptaki wyemitowany zostanie już w poniedziałek, 16 maja 2022 r. o godzinie 18:45 na TVP 1. 38. epizod będzie można zobaczyć również w Internecie poprzez platformę VOD Telewizji Polskiej.

Czytaj również: Harry Potter i Zakon Feniksa – Voldemort wzywa swoich mrocznych sojuszników!

Zranione ptaki – książki

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, Zranione ptaki są płynną kontynuacją serii Elif, skupiając się jednak na nieco innym gronie bohaterów. Może czas pomiędzy odcinkami umilicie sobie lekturą książki Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci wydanej przez Prószyński i S-ka.

Książkę „Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy