Zranione ptaki – co wydarzy się w 39 oraz 40 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Data: 2022-05-17 09:43:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych 39 i 40 odcinku Zranionych ptaków: Levent ponownie niesprawiedliwie o coś oskarża Meyrem, natomiast Melis uznaje siostrę małego Omera za swoje największe zagrożenie, które będzie chciała wyeliminować. Co zdarzy się w 39 i 40 odc. serii?

Obrazek w treści Zranione ptaki – co wydarzy się w 39 oraz 40 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1? [jpg] fot. Osman Köycü on Unsplash

Zranione ptaki – opis 39 odcinka serialu

W 39. odc. Zranione ptaki Durmus stara się namówić Meyrem do ślubu z Tekinem, on również chce wykorzystać małego Omera jak zwykłe narzędzie. Levent dostrzega strach chłopca na widok Hulyi, to daje mu wiele do myślenia... W trakcie ich trudnej rozmowy, interweniuje Melis, która wspiera ją swego rodzaju alibi.

Biznesmen ponownie wyładowuje się skromnej dziewczynie, rojąc ją sobie jako wielkie zagrożenie. Oskarża ją nawet o kradzież jego teczki na Tekina!

Czytaj również: Zranione ptaki - nowy codzienny turecki serial startuje na TVP 1

Błotnik zabiera Ciszce zdjęcie jej mamy, po czym je niszczy! Inni chłopcy opracowują plan, zgodnie z którym chcą wesprzeć koleżankę w jej poszukiwaniu matki. Cemil wspomina Ayse o swoich odkryciach względem Dogana, a ta ostrzega ją głównie przed Tekinem. Opowiada także o trudnej sytuacji Meyrem...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy obejrzeć 39 odcinek serialu?

Premierowa emisja 39 odcinka Zranione ptaki odbędzie się we wtorek, 17 maja bieżącego roku o godzinie 18:45 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Zranione ptaki – co wydarzy się w 38 oraz 39 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Zranione ptaki – opis 40 odcinka serialu

W 40.odc. serialu Zranione ptaki Levent czuje się winny, gdy dowiaduje się, jaka jest prawda i jak mocno się mylił względem Meyrem. Ona tymczasem dowiaduje się o relacji Cemila oraz Ayse, mając obawy dotyczące tego, czy przypadkiem jej przyjaciółka nie angażuje się za bardzo w tę relację. Lider holdingu opiera istotne naciski na zwolnienia, konieczne jest przygotowanie planu, aby uratować całe przedsiębiorstwo oraz jego przyszłość.

Ulvie skłania całą rodzinę Metehanoglu, aby udała się na dobroczynne, coroczne wydarzenie. Ta sytuacja powoduje, że Melis chce powstrzymać Meyrem od przybycia oraz towarzyszenia małemu Omerowi.

Czytaj również: Ucieczka z piekła – w samym środku krwawej rewolucji

Gdy Tekin próbuje powstrzymać biznesowe zamierzenia Leventa, natomiast dzieciaki udają się do fotografa, który uwiecznił matkę Czity. Melis natomiast obciąża Meyrem wszystkimi możliwymi obowiązkami. Ulvie stara się natomiast ze wszystkich sił wesprzeć dziewczynę, umożliwiając jej przedostanie się na wydarzenie.

Zranione ptaki – gdzie i kiedy można obejrzeć 40 odcinek serialu?

Następny, 40. odcinek serialu Zranione ptaki wyemitowany zostanie już w środę, 18 maja 2022 r. o godzinie 18:45 na TVP 1. 40. epizod będzie można zobaczyć również w Internecie poprzez platformę VOD Telewizji Polskiej.

Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 16 do 22 maja 2022 roku

Zranione ptaki – książki

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, Zranione ptaki są płynną kontynuacją serii Elif, skupiając się jednak na nieco innym gronie bohaterów. Może czas pomiędzy odcinkami umilicie sobie lekturą książki Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci wydanej przez Prószyński i S-ka.

Książkę „Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Pokaż wszystkie recenzje