Zranione ptaki – co wydarzy się w 65 oraz 66 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Data: 2022-06-23 09:43:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Nadchodzący 65 i 66 odc. Zranionych ptaków: dzieciaki uciekają od Tekina ze strachu przed kulawym Kamilem, Levent i Asli odkrywają obecność dzieci w rezydencji, co zachwyca niemalże wszystkich w rezydencji... Co wydarzy się w najbliższym 65 i 66 odcinku?

Obrazek w treści fot. Mustafa Taskin z Pixabay

Zranione ptaki – opis 65 odcinka serialu

W 65. odc. Zranione ptaki  Tekin stara się odnaleźć dzieci ze swoją bandą, a te... trafiają do Meyrem prosząc o ich skrycie. Dziewczyna przy tej okazji poznaje ich wzruszającą historię, by im pomóc bohaterka postanawia poprosić Ayse o pomoc i odnalezienie dla nich dobrego domu dziecka. Na miejscu pojawiają się Omer oraz Levent, chłopczyk odkrywa obecność innych dzieci, a już za jakiś czas wspomina o nich przedsiębiorcy.

Melis, by zdobyć serce Leventa, postanawia odegrać swoją rolę przed Bahadirem, opowiadając mu o nieszczęśliwej i nieodwzajemnionej miłości. Niczego nieświadomy szwagier obiecuje, że postara się jej pomóc...

Czytaj również: Zranione ptaki - nowy codzienny turecki serial startuje na TVP 1

Młodzież ucieka przed Leventem, ale wpadając na Omera, przekonują go do pomocy im. Tymczasem Meyrem obiecuje, że jeżeli Tekin uwolni dzieci, ona przyjmie jego ofertę pracy...

Zranione ptaki – gdzie i kiedy obejrzeć 65 odcinek serialu?

Premierowa emisja 65 odc. Zranionych ptaków odbędzie się w czwartek, 23 czerwca 2022 roku o godzinie 18:45 na antenie stacji TVP 1.

Czytaj także: Zranione ptaki – co wydarzy się w 64 oraz 65 odcinku tureckiego, popołudniowego serialu na TVP 1?

Zranione ptaki – opis 66 odcinka serialu

W 66. odc. Zranionych ptaków Asli spostrzega z Leventem dziwne zachowanie Omera, niebawem odkrywają, że... dzieci schowały się w ich ogrodzie! Oboje z miejsca starają się ich zapewnić o ich bezpieczeństwie. Natychmiast zapewnione jest im wszystko, co potrzebne. Wysłane zostają do Meyrem wieści, że odnaleziono grupkę. Następnie odbywa się wielkim grill!

Ulvie niezwykle cieszy się na widok grupki, w przeciwieństwie do odgrywającej dalej swoją rolę przed Leventem oraz całą jego rodziną. W baraku pojawia się ludzie po dzieci, w efekcie czego niebawem Tekin zostanie aresztowany przez policję.

Czytaj również: "Narzeczony na niby" - Karina przypadkiem odnajdzie prawdziwą miłość?

Melis próbuje ze wszystkich sił upokorzyć Meyrem, natomiast Ulvie chce ptaszkom zapewnić dobrą edukację. Jedynie Cicha nie bawi się dobrze, ponieważ nie zdążyła zabrać ze sobą zdjęcia matki. Meyrem postanawia po nie pójść, odrzucając propozycję towarzystwa ze strony Leventa.

Zranione ptaki – gdzie i kiedy można obejrzeć 66 odcinek serialu?

Debiut 66. odcinka serialu Zranione ptaki zadebiutuje w zbliżający się piątek, 24 czerwca 2022 r. o 18:45 na stacji TVP 1. 66 epizod będzie można ujrzeć także poprzez platformę VOD TVP.

Czytaj również: Narzeczony mimo woli – czas na fikcyjne małżeństwo

Zranione ptaki – książki

Tak jak wielokrotnie na łamach serwisu wspominaliśmy, Zranione ptaki to specyficzna, ale jednak kontynuacja znanej w również w Polsce serii Elif, koncentrująca się na nieco innym gronie głównych bohaterów. Może czas pomiędzy odcinkami umilicie sobie lekturą książki Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci wydanej przez Prószyński i S-ka.

Książkę „Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci” można kupić taniej poniżej:

Tagi: seriale tureckie, zranione ptaki, seriale tvp, Spisek ,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy