Zwierzogród – Królica na tropie tajemnicy kryminalnej!

Data: 2020-10-10 15:50:10 Autor: Tamer Adas

Zwierzogród to kolejna wyśmienita animacja zabierająca graczy do świata zwierząt, gdzie po raz pierwszy w historii w roli policjanta znalazła się królica Judy Hops, niezwykle zaangażowana w swoje obowiązki. Tym razem będzie musiała podjąć się zadania niezwykle trudne, gdyż śledztwo będzie skomplikowane oraz wymagające.

Obrazek w treści

Zwierzogród to amerykański film animowany z 2016 roku, w reżyserii trio Byron Howard, Rich Moore i Jared Bush.

Zwierzogród – opis

O czym jest film Zwierzogród? W potężnej metropolii zamieszkałej tylko przez zwierzęta panuje generalny spokój, za który odpowiada policja, w tym nowa przedstawicielka służby w postaci Judy Hops, pierwszej królicy w tej roli.

Jej pierwsze obowiązki nie okażą się tak łatwe jak można by oczekiwać, a już za moment zajmie się niezwykle trudną zagadką.

Czytaj także: W poszukiwaniu inspiracji: zawód copywritera

Królica stara się rozwijać tajemnicę, w czym ma jej pomóc lis Nick Bajer, z którym relacje układają się trudno. Oboje będą musieli wznieść się na wyżyny, aby być skutecznie rozwikłać sekret zdarzenia.

Zwierzogród – gdzie obejrzeć? 

Film Zwierzogród dziś możemy zobaczyć w piątek, 22 stycznia o 20:00 na antenie stacji Polsat.

Czytaj także: Cop Land – Spokój i bezpieczeństwo kryją mroczną, brutalną przeszłość... 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Zwierzogród – opinie

Film Zwierzogród okazał się być prawdziwym hitem kinowym, cieszącym się wielkim uznaniem ze względu na świetny poziom wizualny oraz prześliczne animacje, które przez cały czas robią wielkie wrażenie, gwarantujące widzom doskonałą zabawę.

Zwierzogród – czy jest 2 część?

Na tę chwilę otrzymaliśmy potwierdzenie, że Zwierzogród jako marka ma się doczekać dwóch kolejnych odsłon, przy czym nie znamy na ten moment dokładnych dat premier obu kontynuacji. Po ostatnich ograniczeniach, z pewnością premiera opóźni się dodatkowo.

Czytaj także: "Łowca czarownic" – w trosce o cały świat

Zwierzogród – książka

Film Zwierzogród doczekał się aż trzech książek na polskim rynku, za wydanie których odpowiadało wydawnictwo Egmont. Zwierzogród. Słowostworki, Zwierzogród. Bajkowa biblioteka oraz Zwierzogród. Kocham ten film, które zapewniają zabawę związaną ściśle z marką.

Czytaj także: Rocky II – Balboa zwycięża z przeciwnikami i przegrywa z życie... 

Książkę Zwierzogród. Kocham ten film kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.