Bez siebie nie przetrwamy

Tom 4 cyklu After

Związek Tessy i Hardina przeszedł wiele wzlotów i upadków i za każdym razem ich uczucie stawało się silniejsze.

Jednak tym razem będzie inaczej. Kiedy Hardin odkrywa przeszłość swojej rodziny to dla niego ogromny cios. Posuwa się do czegoś, czego Tessa nie jest w stanie mu wybaczyć.

Czy Hardin wreszcie zrozumie, jak bardzo Tessa go kocha? Czy będzie chciał zawalczyć o swój związek? Czy to będzie koniec ich miłości? Jaką decyzję podejmie Tessa w ich sprawie? I czy Hardin wreszcie pozbędzie się nękających go demonów?

"After. Bez siebie nie przetrwamy" jest czwartym tomem z serii "After".

Anna Todd pisze prostym stylem pisania, który przyjemnie się czyta i łatwo zapomina o otaczającym nas świecie.

Powieść przepełniona jest mnóstwem emocji.

Książka należy do gatunku romansu.

Polecam ją każdemu miłośnikowi tego gatunku, a odradzam zagorzałym przeciwnikom, bo nie ma sensu, żeby czytali coś, czego nie lubią i nie będą potrafili docenić piękna tej historii.

To opowieść inna niż wszystkie, kóra opowiada o zmaganiu się z własnymi demonami, miłości, która wybacza wszystko i nienawiści. Jednak najlepiej będzie, jak przytoczę słowa samej autorki " To typ historii miłosnej, która zajmuje się samymi problemami. To historia o przebaczeniu i bezwarunkowej miłości, która pokazuje, jak bardzo ktoś może się zmienić, naprawdę zmienić, jeśli tylko mocno się stara. To typ historii miłosnej, który dowodzi, że wszystko jest możliwe, jeśli chodzi o wychodzenie ze swoich problemów. Pokazuje, że jeżeli masz się na kim oprzeć, jeśli ktoś cię kocha i nie zostawia samemu sobie, to możesz znaleźć wyjście z ciemności. Pokazuje, że nieważne, jakich miałaś rodziców ani z jakimi uzależnieniami musiałaś się mierzyć, możesz przetrwać wszystko, co staje ci na drodze, i stać się lepszą osobą. Właśnie taką historią jest After."

Są to słowa Hardina skierowane do Tessy. Myślę, że najlepiej ujął, o co właściwie chodzi w tej historii.

Informacje dodatkowe o Bez siebie nie przetrwamy:

Wydawnictwo: Między słowami
Data wydania: 2015-08-24
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 978-83-240-2725-5
Tytuł oryginału: After Ever Happy
Tłumaczenie: Krzysztof Skonieczny
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce Bez siebie nie przetrwamy

Kup książkę Bez siebie nie przetrwamy

Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę
Anna Todd0
Okładka ksiązki - Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę

Życie Hardina można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Tessy, i na to, co zdarzyło się później. Wcześniej Hardin nie miał nic do stracenia...

Nothing less
Anna Todd0
Okładka ksiązki - Nothing less

Zmysłowa Nora coraz bardziej zaprząta myśli Landona. Niestety, dziewczyna stara się trzymać na dystans, gdyż uważa, że ich związek skazany jest na porażkę...