Bursa

𝔹𝕦𝕣𝕤𝕒

Uwielbiam kryminały, thrillery i horrory.

Dzisiaj przychodzę do Was z książką @katarzyna_wolwowicz_pisarka

Pt. 𝔹𝕦𝕣𝕤𝕒

Znaleziono zwłoki młodej kobiety na wzgórzu w pobliżu bursy studenckiej, gdzie odkopano trzy szkielety sprzed 30 lat.

Czy te sprawy są ze sobą powiązane?

Czy morderca jest tą samą osobą?

Pełne akcji i zawiłości śledztwo, niestrudzona pani komisarz Olga Balicka i zmieniający się podejrzani.

Praktycznie do samego końca nie było wiadomo, kto stoi za morderstwem dziewczyny a także młodego chłopaka.

Powiem Wam, że conajmniej dwa razy źle obstawiłam sprawcę!

Chapeau Bas 👏dla autorki.

Lubię takie nieoczywiste plot twisty.

Jest to już czwarty tom serii z komisarz Balicką jednakże dla mnie pierwszy - także możecie śmiało czytać bez znajomości poprzednich części.

Jest też mały element fantastyki, naprawdę niewielki ale przypomina mi pewną bliską osobę.

Świetnie mi się czytało książkę, styl autorki mi odpowiada a przez historię się brnie aż do końca z niecierpliwością i fascynacją.

Bardzo dobry kryminał łączący przeszłość z teraźniejszością - to świetny przykład na to, jak nasza przeszłość wpływa na późniejsze życie.

Szczerze polecam! A Ci, którzy czytają moje recenzje wiedzą, że polecam tylko to, co naprawdę mi się podobało a nie dlatego, że książka była darmowa 🤭

P.s. to także pierwsze spotkanie z twórczością autorki 🤔

Informacje dodatkowe o Bursa:

Zobacz opinie o książce Bursa

Kup książkę Bursa

Seria kryminalna z komisarz Olgą Balicką (#6). Części zamienne
Katarzyna Wolwowicz0
Okładka ksiązki - Seria kryminalna z komisarz Olgą Balicką (#6). Części zamienne

Pomimo trwającej żałoby komisarz Olga Balicka postanawia wrócić do pracy. Jest zdeterminowana, żeby odkryć, co tak na prawdę ściągnęło prokuratora Pawłowskiego...

Kim jesteś?
Katarzyna Wolwowicz0
Okładka ksiązki - Kim jesteś?

Laura jest szczęśliwą mamą nastolatki i spełniającą się zawodowo panią psycholog. Kiedy poznaje przystojnego Gustawa, w jej życiu zaczynają dziać się rzeczy...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;