Drań

Drań to historia idealna na początek aby zapoznać się z twórczością @pisarz.babeczka Agi 😁

Tytułowy Drań to Daniel, bogaty biznesmen który nie ma uczuć i nie zna litości. Wraz z narzeczoną Sylwią postanawia wynająć kobietę, która urodzi mu potomka i dziedzica jego fortuny. Daniel jest takim typem czlowieka, który traktuje kobiety jak przedmioty. Jego zdaniem nadają się tylko do jednego i wszystkie są takie same. Tak samo myśli o kobiecie, która zgadza się na ich pomysł. Czy zmieni się jego myślenie? Jak pojawienie się Magdy wpłynie na jego życie? Czy Drań zostanie a może pojawi się inny człowiek?

Magda jest wdowa z dwójką dzieci. Sama z problemami i długami nie widzi w dobrych barwach swojej przyszłości. Na domiar złego teściowa chce odebrac jej córeczki. Nagle pojawia się szansa na lepsze życie. Kobieta dowiaduje się iż pewna para szuka kobiety, która urodzi im dziecko. Magdalena po wielu wątpliwościach zgadza się na propozycję. Czy to jednak jest dobry pomysł? Czy będzie stanie oddać dziecko gdy przyjdzie czas?

Znam pióro autorki i wiem czego można się po niej spodziewać już. Drań to dla mnie takie lekkie wydanie Agi, ale bardzo dobre. Autorka stworzyła bohatera pełnego sprzeczności, w jednej strony jest czuły a w drugiej brutalny. Tak jakby siedziały w nim dwie osoby. Historia sama w sobie jest wciągająca i emocjonującą. Mamy tu całą gamę scen od erotycznych po brutalne. Podobały mi się rozdziały z perspektywy innych osób. Lubię gdy mogę poznać myśli więcej niż jednego bohatera. Ciekawym pomysłem było dodanie rozdziałów z przeszłości. Dzięki temu mogliśmy się dowiedzieć wielu rzeczy i zrozumieć zachowania Daniela. Pomimo że to Drań to spędzony czas z nim był przyjemny 😁 polecam. ❣️

Informacje dodatkowe o Drań:

Kup książkę Drań

Nikita
Agnieszka Kowalska-Bojar0
Okładka ksiązki - Nikita

Książka zawiera sceny przemocy, treści kontrowersyjne i wulgaryzmy. Czytasz ją na własną odpowiedzialność. Nie jest przeznaczona dla czytelników poniżej...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;