Nikita

Tom 1 cyklu Psychole

W pościgu za pewną kobietą, Nikita trafia do Polski. Nałogowy gwałciciel, morderca, członek rosyjskiej bratwy i złodziej w prawie, nie zna litości, nigdy nie waha się pociągnąć za spust. Ludzkie życie znaczy dla niego tyle, ile przydrożny pył, niezależnie kogo ma zabić, mężczyznę, kobietę czy dziecko. To prawdziwa bestia, patrząca na świat zupełnie inaczej niż normalny człowiek. Lecz nawet ta bestia ma swoje słabości, przeszłość, która powraca w sennych koszmarach. A gdy pojawia się dawny wróg, człowiek, którego Nikita bezgranicznie nienawidzi, przychodzi pora aby zawrzeć nietypowy sojusz. Nietypowy, bo sojusznikiem okazuje się Iwona, córka wysoko postawionego oficera policji. Zadziorna, przebojowa i wygadana, z bronią przy boku oraz umiejętnościami walki, których nie powstydziłby się nawet Nikita.
Co może się zdarzyć, gdy tak nietypowa para rusza w podróż, śladem uciekającego wroga, a na dodatek pojawia się pożądanie? Czy wzajemna fascynacja pokona niechęć oraz wymaże błędy przeszłości? Jak to mówią, oko za oko, ząb za ząb. A od nienawiści do czegoś więcej czasami jeden krok!

Informacje dodatkowe o Nikita:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-03-28

Kup książkę Nikita

Nikita - opinie o książce

Avatar użytkownika - wesolamamusia
wesolamamusia
Przeczytane:2023-02-03, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Nikitę" czytałam dzięki Book Tourowi organizowanemu przez Paulinę z @opetanaprzezslowa. Od razu zaznaczam, że nie do ozdoby na okładce znajduje się napis 18+!!! Ta książka jest naprawdę dla osób pełnoletnich i mało tego, dla osób lubiących naprawdę mocne sceny. Bo tutaj są i gwałty, i pobicia, i mocny sex, zabójstwa. No ogólnie dzieje się tutaj sporo. Więc jeśli nie czujesz się w takich klimatach, to odpuść sobie i nie czytaj tej książki. Ale jeśli czujesz zaintrygowanie, albo po prostu lubisz takie ostrzejsze sceny, to sięgaj po nią.

Jednym z głównych bohaterów jest dwudziestoparoletni Nikita. Facet, którego już podczas czytania prologu, nazwałam zwyrodnialcem.

" Był popierdolonym zboczeńcem, zasługującym na odsiadkę lub kulkę w łeb. Seksownym, cholernie fascynującym skurwielem, niezdolnym do jakichkolwiek normalnych ludzkich uczuć. Tylko taki mógł zabijać bez mrugnięcia okiem i bez litości gwałcić. "

Mogłam odłożyć książkę i nie czytać dalej. Ale z drugiej strony zwyciężyła moja ciekawość. Poznajemy tutaj też drugą główną bohaterkę - Iwonę. Ona z pewnych powodów, wejdzie w układ z Nikitą. Jaki i o co tutaj chodzi? Doczytajcie sami. Powiem tylko, że Iwona zaskakiwała mnie tutaj co chwilę swoim zachowaniem. No i kibicowałam, by jedno drugiego nie zabiło za szybko! A jako duet zdradzę Wam, że jest to para wybuchowa! On nad wyraz porywczy, zabójczy, wulgarny, typ samotnika. Ona spokojna, choć to zależy od sytuacji, ale raczej opanowana, nie zabija, ale krzywdę umie zrobić i bronić się też potrafi, odważna i śmiała, a także zawzięta. Wierzcie mi na słowo, że kiedy ta dwójka będzie podążać śladami wspólnego wroga, to dopadnie ich poza chęcią zemsty ogromne pożądanie. Tylko czy w ich wypadku wskazana jest konsumpcja tego "związku"?

Jedno jest pewne, dialogi pomiędzy Iwoną a Nikitą bawiły mnie nie raz. Twarda z niej babka. Podziwiałam ją za tę zawziętość, choć zastanawiałam się, czy aby ta cecha i chęć zemsty nie doprowadzi do jej śmierci?  Oj, kilkukrotnie zadawałam sobie to pytanie.  Niemniej były tutaj takie momenty, że na kilka chwil musiałam książkę odłożyć, odetchnąć, przemyśleć - nie, nie przemyśleć, ale strawić to co przeczytałam. Potem wracałam do lektury. I jeśli miałabym teraz rozmyślać, tak całościowo nad tą  historią, to nie chcę tego po prostu robić. Nie chce nawet myśleć, że coś z tych brutalnych scen opisanych w tej książce, mogłoby być prawdziwe. Że gdzieś tam, w szerokim świecie takie ohydztwa mogą mieć miejsce. Nie chcę i już!

Zatem podsumowując napiszę tak. Nikita, choć to zwyrodnialec jakich mało, to od momentu, kiedy poznał Iwonę zaczął zaskakiwać mnie coraz bardziej pozytywnie. I pod wpływem tego co przeczytałam, jestem w stanie nawet trochę zrozumieć jego zachowania. Ale nie zamierzam go usprawiedliwiać, ani bagatelizować tego, co tutaj on robił. Iwona natomiast zaskakiwała mnie wielokrotnie. Momentami nie rozumiałam powodów jej takiego czy innego zachowania. Ale ... ogólnie wszystko ze sobą tutaj współgrało. I choć nie przepadam za taką brutalnością, szczególnie wobec dzieci i kobiet, to dałam radę przeczytać tę historię i jestem nią mile zaskoczona.

„Nikita nie był zwykłym prymitywem, który potrafił jedynie gwałcić i zabijać. Coraz lepiej go poznawała i musiała przyznać, że był…oryginalny! Nieszablonowy, nietuzinkowy.
Był inteligentną, seksowną i bezlitosną bestią”

Bezwzględny zabójca, sadysta, gwałciciel, codziennie zmagający się z okrutnymi wspomnieniami i demonami przeszłości-Nikita. Nie wie co to uczucia, miłość, czułość, to wszystko zostało brutalnie zdeptane w dzieciństwie.
Jego celem i dziwną obsesją są niebieskookie smukłe blondynki, a teraz także Kamila,toteż chęć zemsty i obsesja, którą ma na punkcie Nikolaja, może dotknąć także ją. Już raz brutalnie ją skrzywdził, czy uda mu się ponownie?
Niestety w domu dziewczyny zastaje całkiem kogoś innego, komu udaje się go zaskoczyć, skrzywdzić (patrz sprawić przyjemność ;-)), i kto od teraz bardzo zmienia jego życie, poglądy, a może nawet jego samego-Iwona.
Kobieta petarda. Umiejętnościami przebija nie jednego samca alfa, a nawet bezwzględnego gangstera. W przypadku Nikity, może nie do końca udało jej się uchronić przed jego „łapskami”, ale, że tak powiem, Iwona nie pozostała mu dłużna. Także i ona w tej dziwnej, niejako wymuszonej sytuacją i chęcią dopadnięcia wspólnego wroga - relacji, w której się znaleźli - odkrywa całkiem inną siebie, i czy jej się to podoba, czy nie, przed przeznaczeniem i takim pociągiem seksualnym, nie da się uciec.
Historia, która niejednego zadepcze emocjonalnie.
Zszokuje, zniesmaczy, a na pewno przerazi.
Znając już wcześniejszy tom serii Psychole, wiedziałam, czego mogę się tu spodziewać i absolutnie się nie zawiodłam, tym razem przygotowana na jakże ostrą jazdę i to bez trzymanki.

Nikita i Iwona.

Bohaterowie, którzy totalnie mnie zafascynowali. Ich dziwna i ostra relacja, ich potyczki słowne i fizyczne, to po prostu jest rozbrajające.
Ogień i dym.
Gorąca lawa wszelakich emocji.
A i spodziewajcie się szokujących rewelacji i całkiem nowych bohaterów idealnych do miana psycholi ( od razu mi się koleś spodobał - biorę go ).

Nie bójcie się sięgnąć po serię Psychole, bo nie tylko opowiada o ich brutalnych zmaganiach z przeszłością, bolesnych wspomnieniach, ale przede wszystkim o przemianie jakie zachodzą w tych zniszczonych przez to, co im się przytrafiło mężczyznach.
O odkrywaniu w sobie emocji, uczuć i ludzkich odruchów, a wszystko to dzięki kobietom na, które skazani są trafić.

Gorąco polecam, wszystkim wielbicielkom bardzo ostrej jazdy bez żadnych zabezpieczeń❤

Aga, już nie mogę doczekać się, aż dorwę Nathaniel’a w swoje rączki 😈, a potem pozostaje tylko czekać na kolejnych seksownych psycholi ❤

Ostrzeżenie : Książka zawiera sceny przemocy, treści kontrowersyjne i wulgaryzmy. Czytasz ją na własną odpowiedzialność. Nie jest przeznaczona dla czytelników poniżej osiemnastego roku życia. Autorka nie popiera zawartych w niej zachowań, a jedynie je opisuje. Ostrzeżenia proszę wziąć na serio, bo nie jest to tani chwyt reklamowy!
💔

😈😈😈

Książka zawiera sceny przemocy, treści kontrowersyjne i wulgaryzmy. Czytasz ją na własną odpowiedzialność. Nie jest przeznaczona dla czytelników poniżej osiemnastego roku życia. Autorka nie popiera zawartych w niej zachowań, a jedynie je opisuje. Ostrzeżenia proszę wziąć na serio, bo nie jest to tani chwyt reklamowy‼️

😈😈😈

„Kochał mrok. Ten zawsze był jego sprzymierzeńcem, wrogiem ofiary”.

„Nikita” autorstwa Agnieszki Kowalskiej-Bojar to moje pierwsze zetknięcie się z twórczością autorki. I zapewniam, was było ono wstrząsające.

Zabierając, się za tę lekturę spodziewałam się czegoś mocnego i coś takie właśnie dostałam. Ta książka okazała się zupełnie porąbana. W fabule, jak i w bohaterach.

Odważna, kontrowersyjna, brutalna i nie dla każdego.Taka właśnie jest ,,Nikita”.

I od razu się umówmy, nie ma tam nic zdrowego ani w relacjach, ani w zachowaniu, czy w czymkolwiek. Jednak o tym ostrzega nas autorka już na samym wstępie, a zapoznając się z historią nie mamy, co do tego wątpliwości.

To lektura dla tych, którzy nie boją się spojrzeć w odmęty umysłu ludzi porąbanych. Ludzi z przestępczego świata. Rosyjskiej mafii, gdzie gwałty i morderstwa są na porządku dziennym.

Jednak w tym wszystkim, wśród tej całej przemocy i psychopatycznych osobowościach mamy dwóch bohaterów, którzy swoimi sprzeczkami i docinkami nieco odwracają, naszą uwagę nie pozwalając oderwać się od lektury.

Tytułowy Nikita to rosyjski mafiosa, gwałciciel i morderca. Okrutny mężczyzna o chorych skłonnościach do przemocy oraz ona Iwona córka gliniarza, bezwzględna, szajbnięta i żądna zemsty.

Oboje są pozbawieni wszelkich zahamowań. Kochają ostry seks i ból. Nakręcają się nawzajem nie znając słowa "rezygnacja”. Nic więc dziwnego, że akcja z ich udziałem to istny Armagedon.

Szokujące jest to, że naprawdę dobrze mi się tę książkę czytało i z wielką chęcią przeczytam kolejną część, jak i te poprzednie.

Jeśli macie odwagę zachęcam was do zapoznania się z lekturą.

Avatar użytkownika - blondeside
blondeside
Przeczytane:2022-05-30, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Ludzie, którzy zaszli mu za skórę, w jego obecności marzyli o szybkiej śmierci. Jednak on karmi się strachem swoich ofiar. Podnieca go ból - ten który zadaje i ten, który sam odczuwa. Mówią, że zabija z taką samą łatwością, z jaką się oddycha. Gorszy od samego diabła... szalony, bezwzględny - Nikita.

Jednak co się wydarzy, gdy w jego życiu pojawi się kobieta, która nie czuje wobec niego lęku? Na której jego groźby i chore poczynania nie robią wrażenia? Na swój sposób pokręcona, zupełnie jak on...

Iwona również jest żądna krwi. Pragnie dopaść bestię, która zasłużyła na śmierć. Jak się okazuje, jej cel jest też wrogiem tego drania, Nikity. A gdyby tak połączyć siły i wspólnie dopaść tego, któremu obydwoje pragną zadać śmiertelny cios?

Nikitę i Iwonę prócz wspólnego wroga połączy coś jeszcze. Wzajemna fascynacja?

Są niebezpieczni, nieprzewidywalni, nienasyceni...

"Nikita" to pierwszy tom serii zatytułowanej "Psychole". Jest to kolejna bardzo mocna książka autorki i od razu zaznaczę, że wszystkie ostrzeżenia zamieszczone na okładce nie znalazły się tam bez przyczyny. Jest brutalnie, krwawo, kontrowersyjnie. Agnieszka stworzyła postać, która wywoła u czytelnika ciarki na plecach. Sprawi, że zaczniemy się bać...

Nikita to świetnie wykreowany psychol. Ma swoje zasady, których twardo się trzyma. Nie zna litości, zlecenia wykonuje bez mrugnięcia okiem. Jego umysł to zło w najczystszej postaci. Dostaje to, czego chce. Jednak, gdy zapragnął Iwony, sam wpadł w pułapkę.

Kobieca postać w tej historii to prawdziwy majstersztyk w wykonaniu Agnieszki. Ależ ta Iwonka napsuła nerwów naszemu Nikicie. Jest przede wszystkim nieustraszona, co bardzo mi się podobało! Twarda babka, która bronią posługuje się tak, jakby się z nią urodziła. Silna, uparta. Jednak jest coś, czemu nie potrafi się oprzeć... a właściwie ktoś.

Autorka serwuje nam potężną dawkę emocji. Przygotujcie się na naprawdę brutalne sceny. Seks, sadyzm, przemoc. W książce pojawią się też momenty bardzo przykre, dotyczące wydarzeń z przeszłości. Ale w tej historii znajdzie się też miejsce na dobry humor, a o to już zadba nasza dwójka - nieustannie skacząca sobie do gardeł 😁 Wartka akcja, która nie zwalnia sprawiła, że pochłonęłam książkę błyskawicznie!

Mnie "Nikita" kupił i jestem ciekawa kolejnych tomów!

Jeśli jesteście wrażliwi, nie zabierajcie się za ten tytuł. Nie chciałabym, abyście poczuli rozczarowanie, gdy książka okaże się za mocna.

Jednak fanom tego typu literatury zdecydowanie ją polecam!

"Nikita" Agnieszki Kowalskiej-Bojar to pierwszy tom serii "Psychole" oraz mocny erotyk z kontrowersyjnymi, w niektórych momentach brutalnymi wątkami.

Nikita to bezwzględny członek mafii. Kręcą go gwałty, przemoc i ból. Gdy Iwona, krzyżuje mu, doskonale obmyślony plan. Postanawia się zemścić. Biedak, nie wie tylko, że trafił na godnego siebie przeciwnika. Oboje mają wspólnego wroga. Postanawiają połączyć siły by Wadim zapłaci za wszystkie krzywdy. Niektóre sprawy wymkną im się z rąk ( uwierzcie mi, dosłownie 😅🤣), inne nabiorą takiego rozpędu, że pozbawią tchu, a jeszcze inne przyprawią o niedowierzanie i szok.

Ta książka to istny rollercoaster! Tu ból, zgorszenie przeplata się z humorem i mocnym brutalnym seksem oraz zemstą.

Przyznam szczerze, że początek bardzo opornie mi się czytało. Autorka wrzuca od razu czytelnika na głęboką wodę i zdecydowanie z początku nie podobała mi się perspektywa Nikity. Lepiej czytało mi się tą historię oczami Iwony. Ta kobieta to istna bomba atomowa😍. Jej pokręcony humor i docinki w stronę Nikity, były po prostu świetne. Dodatkowo autorka znakomicie wykreowała te postacie. Od początku czuć było te iskry między nimi. A cała fabuła była tak spójnie dopracowana, że rewelacyjnie bawiłam się czytają tą historię po mimo kontrowersyjnych tematów jakich nie brakuje.

Szczerze polecam osobą, które lubią mocne książki. Znaczek 18+ naprawdę ma znaczenie !

Jestem świeżo po lekturze i w totalnym szoku. Książkę czyta się rewelacyjnie, mimo że niektóre momenty są naprawdę drastyczne, kontrowersyjne i brutalne. Pomimo tego, że książka jest mocna, warto po nią sięgnąć. Tylko uprzedzam, że nie będziecie umieć o niej tak łatwo zapomnieć.

Nikita to młody mężczyzna, który gustuje w niebieskookich blondynkach. Ma obsesje an ich punkcie i takie wybiera na swoje ofiary. Nie morduje ich ale ...nie będę zdradzać , sami musicie się przekonać. Jest brutalny, potrafi zabić z zimną krwią i nikogo nie oszczędza, jeśli ktoś mu stanie na drodze. Kiedy w pogoni za kobietą trafia do Polski na jego drodze staje Iwona. Co wyniknie z ich znajomości? Czemu Nikita złamie swoje zasady dla niej? Kim jest Iwona?

Iwona to młoda kobieta, która ma swoją firmę ochroniarską. Jej ojcem jest wysoko postawiony policjant, więc ma dobre wyszkolenie lepsze niż niejedna osoba wśród mundurowych. Jest twarda i potrafi odpłacić się tym samym. O tym przekonał się Nikita co potem sprawiło, że było kilka scen dość zabawnych gdy ta dwójka się przekomarzała. Początkowo chce się zemścić na Nikicie. Gdy okazuje się ze maja wspólnego wroga łącza siły. Tylko czy to Iwonie wyjdzie na dobre?

Bohaterowie są świetnie wykreowani, oboje pasują do siebie idealnie. Autorce gratuluje pomysłu i odwagi, by napisać taką książkę. Jest mega trudna. Porusza wiele kontrowersyjnych tematów. Wiele scen jest dość brutalnych. Dodatkowo w książce mamy dość sporo scen erotycznych, brutalnego seksu, walki o dominacje nie tylko w życiu ale i w sferze seksualnej. Książka nie należy też do łagodnych w kwestii dialogów. Jest mocna, miejscami zabawna, pełna wulgarnych odzywek i przemocy. Sama historia jest dynamiczna, przetkana rozdziałami z przeszłości Nikity. Brutalne, pełna emocji. Zakończenie z jednej strony przewidywalne, z drugiej jednak zaskakujące. A epilog zaintrygował. Jest wprowadzeniem w tom drugie, który będzie dotyczył....sami przeczytacie kogo.

Czy mi się podobała? Czy polubiłam bohaterów? Książka jest zupełnie inna niż te, co mamy na rynku. Ostra, brutalna, kontrowersyjna, mocna. Z jednej strony czytała się ja rewelacyjnie z drugiej może wydawać się za mocna. Nie żałuje, że ja przeczytałam. Co do postaci to Nikita jest takim typem, że z jednej strony jest postacią kontrowersyjną, taki sadysta a z drugiej strony gdy poznamy o go ukształtowało jesteśmy w szoku. Iwona to twarda babka, która ma większe....niż niejedne facet. Połączenie tej dwójki tak samo intryguje, przyciąga co wywołuje ciarki na plecach. Polecam ale uprzedzam, że ta książka nie dla każdego...

Avatar użytkownika - Mirela
Mirela
Przeczytane:2022-07-21, Ocena: 6, Przeczytałam,

?RECENZJA KSIĄŻKI ?

??NIKITA ??

SERIA : PSYCHOLE

AUTOR : Agnieszka Kowalska-Bojar

WYDAWNICTWO : MOTYLEWNOSIE

NIKITA Rozpoczyna serię Psychole.

" To uczucie potrafiło mieć tyle twarzy, tyle odcieni. Czerwień była zaledwie jednym z nich, fasadą, za którą kryła się cała paleta barw. Bywało bielą wybawienia, bywało czernią destrukcji, bywało też szarością dnia codziennego. Bywało wszystkim i niczym, kilkoma słowami, spojrzeniem lub delikatną pieszczotą, poświęceniem i odkupieniem. "

NIKITA to nie jest książka, dla tych co lubią cukierkowe historie.
Ta książka nie jednego z bulwersuje za sprawą scen przemocy i treści kontrowersyjnych, dlatego autorka na samym początku ostrzega, więc naprawdę trzeba wziąść sobie to do serca, ponieważ wkraczasz w świat szaleńców, psychopatów bez koszty sumienia.

Kolejna książka autorki, którą jestem zachwycona, po mimo trudnej tematyki, brutalności i kontrowersyjnych treści.
Jej książki praktycznie same się czytają.
Uwielbiam styl i pióro Agnieszki, który jest niezwykle obrazowy, lekki w odbiorze a przede wszystkim pisze z wielką pasją, którą czuć czytając jej książki.
Autorka dopracowała i dopieściła tą książkę w każdym detalu.
Umie budować napięcie i wywoływać emocje i przekraczać granice.

Czasami potrzebuję przeczytać coś mocniejszego, innego, a książki autorki mi to dostarczają.
Książkę przeczytałam z ogromną przyjemnością. Wsiąkłam w ten świat i oderwałam się dopiero na ostatniej stronie. Książka wciąga niczym tornado, wywołując rollercoaster emocji.

NIKITA, to książka która jest niezwykle brutalna, kontrowersyjna w swojej treści , tu spojrzysz w duszę i umysły szaleńców, gwałcicieli i morderców. To mocny erotyk, pełen przemocy. Nikita dostarcza całą gamę emocji, skrajnych uczuć, wcale nie tych pozytywnych. Książka gdzie znajdziesz dynamiczną akcje, która nie zwalnia choć na chwilę, gdzie na każdym kroku ścielą się trupy.
Za sprawą dialogów, wiecznych docinków przez głównych bohaterów książka nabiera także nutki chumoru. Ich potyczki słowne były genialne.
Główni bohaterowie wykreowani genialnie przez autorkę. Stworzyła wyraziste, mocne i pełne sprzeczności postacie, które pozostają w pamięci na długo.

Zakończenie które zaskakuje.

NIKITA gwałciciel, morderca, człowiek rosyjskiej bratwy, złodziej w prawie. Wyrachowany, inteligentny, zły, szalony bez grana wyrzutów sumienia. Trzymał wszystkich na dystans. Zabijał bez wachnia, zastanowienia bez jakichkolwiek dylematów moralnych. On nie tylko był zły, on czerpał z tego przyjemność, zabijał jak oddychał. To bestią z piekła rodem, nie odpuszczał i nie znał litości. Brutalne gwałty to ukoronowanie każdej akcji, główny cel, spełnienie.

Iwona córka oficera policji, twarda babka, wytrzymała i nie lubiła ograniczeń. I była zawzięta i nie umiała odpuścić.  Prowadziła firmę ochroniarską. Ciemnowłosa dziewczyna o zielonych oczach, wyglądzie nastolatki. Uwielbiam tą postać. Nie ugieta, nie boi się niczego.
Iwona ciągle drwiła, biła i nie okazywała ani odrobiny szacunku, a co najważniejsze nie bała się Nikity.
Uwielbiała go wkurwiać, irytować i doprowadzać do szału.

" To był rasowy morderca. I nie tylko, o czym miała nieprzyjemność przekonać się na własnej skórze. Inteligentna, brutalna bestią, która czasami doskonale nad sobą panowała, by innym razem wpaść w szał. Do tego cholernie przystojny."

NIKITA przyleciał do Polski aby dorwać i zemści się na Kamli. Nie mógł się pogodzić się z faktem, że to nie on zabił Nikolaja. Marzył o tym od momentu poznania tego popaprańca. Chciał mu udowodnić, że jest o wiele bardziej sprytniejszy, bardziej szalony i lepszy. Zamiast Kamili na jego drodze staje Iwona. Dziewczyna która, go upokorzyła. A on wściekły, upokorzony poprzysiągł zemstę, która na zimno smakowała o wiele lepiej.
Iwona przekonała się na własnej skórze, do czego zdolny jej Nikita.
Po tym co spodkało ją ze strony mężczyzny, obiecała sobie, że złapie gnoja i zrobi mu to samo, dokładnie to samo co on jej. Tak samo jak ten padalec nie umiała odpuścić. To była najlepsze ?. Po drodze zjawia się ich wspólny wróg, którego będą chcieli zniszczyć.
Czy zdecydują się na wspólną współpracę.
Na dodatek między nimi zaczyna pojawiać się wzajemna fascynacja i pożądanie.
To miał być sojusz z przymusu, pełen niechęci, podszyty gniewem. Sojusz, z którego tylko jedno z nich mogło wyjść cało.

-Czy zawrą sojusz i zaryzykują.
-Czy Iwona policzy się i zemści na Nikicie.
-Czy pożądanie zetrze wyrządzone krzywdy.
-Czy dziewczyna może zaufać besti, której nie da się oswoić
-Czy mężczyzna ulegnie Iwonie.
- Czy dorwą wroga i się z nim policzą.

Dziękuję bardzo autorce i za możliwość zrecenzowania książki. ?????

Zacznę od tego, że jest to bardzo mocna powieść. Nadaje się tylko dla dorosłych czytelników o mocnych nerwach. Znajdziecie tutaj dużo przemocy, wulgarnych wypowiedzi i bardzo niezdrowych brutalnych scen. Głównym motywem przewodnim tej powieści jest zemsta za wyrządzone krzywdy. Mnóstwo zwrotów akcji. Poznacie silną kobietę i niezrównoważonych mężczyzn. Czytając tą powieść może wam się zrobić niedobrze. Autorka ma bardzo ,,dziwną" wyobraźnię. Specjalnie dla nas stworzyła brutalny świat, w którym jest mnóstwo zła. Czy w takim świecie jest szansa na miłość? Przekonacie się o tym po przeczytaniu tej historii.

Nikita - to bardzo zły człowiek. Życie go głęboko poraniło przez co stał się prawdziwą bestią, która nic nie czuje. Dla niego życie ludzkie jest nic nie warte. Jednak, czy taki człowiek może zmienić swoje zachowanie i myślenie pod wpływem pewnej kobiety? Myślicie, że to jest możliwe?

Iwona - to nasza główna, kobieca bohaterka. Jest silną kobietą. Zniesie wiele zła. Również potrafi zadać niewyobrażalny ból. Czy uda jej się dokonać zemsty? Kto i dlaczego jej podpadł?

,,Nikita" jest pierwszym tomem z serii ,,Psychole". Jeżeli chcecie poznać tytułowego bohatera to koniecznie przeczytajcie tą powieść. Oczywiście pamiętajcie, że jego historia nie jest przeznaczona dla wszystkich czytelników. Czytacie na własne ryzyko. Autorka Agnieszka Kowalska-Bojar na samym początku ostrzega swoich czytelników o treści tej książki. Jeżeli nie jesteście molami książkowymi o mocnych nerwach nie zabierajcie się za ,,Nikitę" - szkoda waszego czasu.

Moim skromnym zdaniem ,,Nikita" jest najbardziej brutalniejszą powieścią w dorobku Agnieszki Kowalskiej-Bojar. Pomimo brutalności, wulgaryzmów i przemocy dotarłam do końca. Chciałam dowiedzieć się jak potoczą się losy Iwony i Nikity. Oczywiście byłam bardzo ciekawa zakończenia. Polubiłam główną bohaterkę a jej charakter i odwagę. Przy niej potrafiłam się uśmiechać. Ona sprawiła, że przy niektórych scenach nie potrafiłam się przestać śmiać. Czy to oznacza, że ze mną jest coś nie tak? Nikity niestety nie polubiłam. Był za bardzo brutalny i co jakiś czas wywoływał u mnie obrzydzenie. Nie chciałabym go nigdy w życiu spotkać.

Kończąc już moją recenzję stwierdzam, że książka ,,Nikita" jest dobra z zastrzeżeniem, że nie nadaje się dla każdego.

Drań
Agnieszka Kowalska-Bojar0
Okładka ksiązki - Drań

Magdalena po odejściu męża zostaje sama z dwójką dzieci, masą problemów i ogromnymi długami. Grozi jej więzienie i odebranie córek. Niespodziewanie dowiaduje...