Nikita

Tom 1 cyklu Psychole

„Nikita nie był zwykłym prymitywem, który potrafił jedynie gwałcić i zabijać. Coraz lepiej go poznawała i musiała przyznać, że był…oryginalny! Nieszablonowy, nietuzinkowy.
Był inteligentną, seksowną i bezlitosną bestią”

Bezwzględny zabójca, sadysta, gwałciciel, codziennie zmagający się z okrutnymi wspomnieniami i demonami przeszłości-Nikita. Nie wie co to uczucia, miłość, czułość, to wszystko zostało brutalnie zdeptane w dzieciństwie.
Jego celem i dziwną obsesją są niebieskookie smukłe blondynki, a teraz także Kamila,toteż chęć zemsty i obsesja, którą ma na punkcie Nikolaja, może dotknąć także ją. Już raz brutalnie ją skrzywdził, czy uda mu się ponownie?
Niestety w domu dziewczyny zastaje całkiem kogoś innego, komu udaje się go zaskoczyć, skrzywdzić (patrz sprawić przyjemność ;-)), i kto od teraz bardzo zmienia jego życie, poglądy, a może nawet jego samego-Iwona.
Kobieta petarda. Umiejętnościami przebija nie jednego samca alfa, a nawet bezwzględnego gangstera. W przypadku Nikity, może nie do końca udało jej się uchronić przed jego „łapskami”, ale, że tak powiem, Iwona nie pozostała mu dłużna. Także i ona w tej dziwnej, niejako wymuszonej sytuacją i chęcią dopadnięcia wspólnego wroga - relacji, w której się znaleźli - odkrywa całkiem inną siebie, i czy jej się to podoba, czy nie, przed przeznaczeniem i takim pociągiem seksualnym, nie da się uciec.
Historia, która niejednego zadepcze emocjonalnie.
Zszokuje, zniesmaczy, a na pewno przerazi.
Znając już wcześniejszy tom serii Psychole, wiedziałam, czego mogę się tu spodziewać i absolutnie się nie zawiodłam, tym razem przygotowana na jakże ostrą jazdę i to bez trzymanki.

Nikita i Iwona.

Bohaterowie, którzy totalnie mnie zafascynowali. Ich dziwna i ostra relacja, ich potyczki słowne i fizyczne, to po prostu jest rozbrajające.
Ogień i dym.
Gorąca lawa wszelakich emocji.
A i spodziewajcie się szokujących rewelacji i całkiem nowych bohaterów idealnych do miana psycholi ( od razu mi się koleś spodobał - biorę go ).

Nie bójcie się sięgnąć po serię Psychole, bo nie tylko opowiada o ich brutalnych zmaganiach z przeszłością, bolesnych wspomnieniach, ale przede wszystkim o przemianie jakie zachodzą w tych zniszczonych przez to, co im się przytrafiło mężczyznach.
O odkrywaniu w sobie emocji, uczuć i ludzkich odruchów, a wszystko to dzięki kobietom na, które skazani są trafić.

Gorąco polecam, wszystkim wielbicielkom bardzo ostrej jazdy bez żadnych zabezpieczeń❤

Aga, już nie mogę doczekać się, aż dorwę Nathaniel’a w swoje rączki 😈, a potem pozostaje tylko czekać na kolejnych seksownych psycholi ❤

Ostrzeżenie : Książka zawiera sceny przemocy, treści kontrowersyjne i wulgaryzmy. Czytasz ją na własną odpowiedzialność. Nie jest przeznaczona dla czytelników poniżej osiemnastego roku życia. Autorka nie popiera zawartych w niej zachowań, a jedynie je opisuje. Ostrzeżenia proszę wziąć na serio, bo nie jest to tani chwyt reklamowy!
💔

Kup książkę Nikita

Drań
Agnieszka Kowalska-Bojar0
Okładka ksiązki - Drań

Magdalena po odejściu męża zostaje sama z dwójką dzieci, masą problemów i ogromnymi długami. Grozi jej więzienie i odebranie córek. Niespodziewanie dowiaduje...