Drań

"Złych wspomnień nie można wymazać. Można jednak zastąpić je nowymi, lepszymi. Tak, aby były niczym opatrunek na słabo zabliźnione rany, przyniosły ulgę i zatamowały krwawienie." - fragment książki

Magdalena to młoda kobieta, która po tragicznej śmierci męża zostaje sama z dwiema córeczkami, masą problemów i długami. Dodatkowo była teściowa straszy ją sądownym odebraniem dzieci. Kobieta czuje, że dotarła do momentu, gdy zrobi absolutnie wszystko, by ratować swoją rodzinę. Tak poznaje Daniela, 34-letniego kawalera, który żyje w związku ze znaną i zimną jak lód aktorką. Daniel składa jej propozycję, która ma odmienić jej marny los.
Ale, czy Magda potrafi odrzucić na bok uczucia, emocje i zasady moralne?
Czy układ, który zawierają może być czymś więcej niż umową pomiędzy kobietą, która pragnie miłości, a mężczyzną, który się jej brzydzi?

Kto zna twórczość Autorki ten wie, że w Jej książkach nie ma co liczyć na serduszka, kwiatki, czy sweet love 😉
"Drań" również jest taką lekturą, więc zdecydowanie powinny po nią sięgnąć osoby, które mają mocne nerwy i głowy wolne od uprzedzeń.
Ja po prostu jestem zachwycona tą książką ❤️ Choć sporo namieszała mi w głowie, a jeszcze bardziej w tej emocjonalnej części mnie.
Momentami byłam w 100% pewna, że drań to komplement opisujący, charakteryzujący Daniela, bo to kawał skur***, który głęboko w sobie zakopał jakiekolwiek ludzkie uczucia i emocje. Al... ale z każdymi przeczytanymi stronami oraz fragmentami mającymi za zadanie przedstawić losy Daniela, zrozumiałam, że zło nie płynęło w jego żyłach. Ono było po prostu opcją, wyborem, pancerzem, który miał go chronić. Chociaż fakt- epitetów na jego temat przychodzi do głowy multum🤫 "Drań" jest mocną lekturą, która zawiera wiele brutalnych i budzących kontrowersje scen. Jest również niebywale emocjonalna i trudna, a także życiowa, bo historia jej bohaterów ( zarówno pierwszo, jak i drugoplanowych) pokazują, że życie jest często bardzo krętą drogą na końcu której czeka nas to, co nieuchronne. Ma też kilka romantycznych scen, które chwytają za serce. A także Tych erotycznych, słynących z namiętności, pikanterii, czasami brutalności i perwersji. Co, jak co, ale Autorka potrafi łączyć ze sobą to, co zakazane z tym, co wydaje się względnie normalne. "Drań" to mieszanka tego wszystkiego, a wliczając jeszcze częste zmiany, zaskoczenia w akcji książki, otrzymujemy lekturę wybuchową i wciągającą od pierwszych stron. POLECAM!

Informacje dodatkowe o Drań:

Kup książkę Drań

Nikita
Agnieszka Kowalska-Bojar0
Okładka ksiązki - Nikita

Książka zawiera sceny przemocy, treści kontrowersyjne i wulgaryzmy. Czytasz ją na własną odpowiedzialność. Nie jest przeznaczona dla czytelników poniżej...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;