Drań

Magda po śmierci męża zostaje całkiem sama z dwójką dzieci i masą problemów. Na dodatek ogromne długi rosną w błyskawicznym tempie. Magdzie grozi więzienie, a teściowa chce odebrać jej bliźniaczki. Kobieta szuka rozwiązania tej sytuacji. Na jej drodze staje 34-letni bogaty biznesmen, który pragnie potomka. Mimo oporów Magda podejmuje trudną decyzję i postanawia urodzić dziecko Danielowi. Nie wie, że biznesmen to bezwzględny drań.
Jak zakończy się ta historia?
Przeczytajcie tę książkę to sami dowiecie się.
Autorka stworzyła niesamowicie mocną, mroczną i wciągającą historię. Ta książka to prawdziwy rollercoaster emocjonalny z dużą dawką brutalności. Magdalena to bohaterka, która przeszła prawdziwe piekło. Dla własnych dzieci zgodziła się na takie rzeczy, że moje emocje sięgały zenitu. To jak Daniel traktował Magdę sprawiło, że miałam ochotę go rozszarpać.
Jeśli nie jesteście gotowi na mocne i szokujące erotyki to nie będzie to dobra książka dla Was. Moim zdaniem matki nie będą zachwycone tą książką.
Jednak sami musicie przekonać się, czy warto przeczytać taką kontrowersyjną historię.
Ja długo nie zapomnę o tej książce.

Informacje dodatkowe o Drań:

Kup książkę Drań

Nikita
Agnieszka Kowalska-Bojar0
Okładka ksiązki - Nikita

Książka zawiera sceny przemocy, treści kontrowersyjne i wulgaryzmy. Czytasz ją na własną odpowiedzialność. Nie jest przeznaczona dla czytelników poniżej...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;