Dziewczyna na niby

Tom 1 cyklu Miasteczko Benevolence

Dziewczyna na niby to wielka bomba emocjonalna, która przynosi chwile łez ale też dużo uśmiechu, to książka która jest doskonałym oczyszczaczem umysłu.

Harper to dziewczyna która w życiu ma wielkiego pecha. Ucieka od chłopaka , który ją zdradzał. Wsiadła do auta z małą spakowaną torbą ciuchów jednak w tym pośpiechu zapomniała zabrać portfela i komórki. Kieruje się w stronę w której mieszka jej przyjaciółka która może ją tymczasowo przygarnąć, jednak myli kierunki.. Zatrzymuje się na parkingu przed restauracją w małej mieścinie w momencie kiedy jej paliwo się skończyło. Jest świadkiem awantury między parą, jednak im dłużej się im przygląda tym bardziej zaczyna ją denerwować agresywność mężczyzny. Nie zastanawiając się rzuca się na mężczyznę aby uratować dziewczynę, jednak w starciu dużo większym facetem obrywa i traci przytomność. Kiedy się ocknęła zauważa nad sobą Luke faceta, który obezwładnił agresora. Luka to facet, który dzięki podstępom swojej siostry ratuję Harper z jej kłopotów. Oferuje jej dom i pracę, ale też stawia warunek aby była jego dziewczyną na niby dopóki nie wyjedzie na misję. Luke ma bardzo "opiekuńczą " rodzinę, która próbowała już go swatać wiele razy, jednak aby mieć święty spokój proponuje Harper korzystny układ.
Jak rozwinie się ich relacja? Kto zostanie bardziej skrzywdzony?

Dziewczyna na niby to po pierwsze dwoje bohaterów ze swoją przeszłością. Harper dziewczyna która w wieku siedmiu lat straciła w wypadku swoich rodziców, przenoszono ją z miejsca na miejsce z domu zastępczego do drugiego jednak to ją nie złamało. Uważa że życie jest na tyle krótkie że szkoda czasu na smutki i żale, trzeba z radością z niego korzystać. I choć jej życie przeplata się z wielkim pechem który ciągle przyciąga do siebie kłopoty to nadal stara się uśmiechać.
Luk i jego mroczna przeszłość, która spowodowała że zamknął serce i swoje życie dla miłości i większego zaangażowania. Jego firma i kolejne misje to jedyne cele w życiu na których się skupia i poświęca swój czas. Jego dom to tylko pomieszczenia bez mebli, to budynek w który też nie chce zaangażować swoje siły aby wyglądał na zamieszkany.

Po drugie to mocne, historie które wzruszą czasami rozbawią ale znajdą się też momenty w których zalewałam się krokodylimi łzami. To historie o wielu odcieniach szarości. To historie które niosą nadzieję ale też ogromny smutek, niosą przesłanie i zadumę.

Dziewczyna na niby to doskonała komedia obyczajowa, świetnie spędzony czas bez wysiłku umysłowego. Historia słodko - gorzka z przesłaniem, , bohaterzy są wyraziści i oryginalni, oraz emocje wielkie i dominujące. Polecam

Informacje dodatkowe o Dziewczyna na niby:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2023-03-22
Tytuł oryginału: Pretend You're Mine: A Small Town Love Story
Dodał/a opinię:

Zobacz opinie o książce Dziewczyna na niby

Kup książkę Dziewczyna na niby

To, co zostaje w nas na zawsze
Lucy Score0
Okładka ksiązki - To, co zostaje w nas na zawsze

Bestseller ,,New York Timesa", viral TikToka, topka Amazonu, nominacja Goodreads. Knox lubi pić kawę w swoim własnym towarzystwie i tak samo spędza życie:...

Whiskey Chaser
Lucy Score0
Okładka ksiązki - Whiskey Chaser

W prowincjonalnym miasteczku Bootleg Springs mieszka piękna, zadziorna i pewna siebie Scarlett Bodine. To intrygująca, twardo stąpająca po ziemi młoda...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis