Dziewczyna z porcelany

Mam dla Was propozycję książki, która skradnie Wasze serca. To idealna książka dla fanów literatury obyczajowej.

Student Michał lubi dobrze zabawić się i unika zobowiązań. Pewnego dnia odbiera telefon, który zmienia wszystko w jego życiu. Rodzinna tragedia sprawia, że beztroski chłopak musi stać się odpowiedzialnym mężczyzną. Wraca w rodzinne strony, aby zaopiekować się młodszym bratem. Poznaje sąsiadkę Zuzannę, która chce mu pomóc.
Co wyniknie z ich relacji?

"Dziewczyna z porcelany" to niezwykle wciągająca i wzruszająca historia miłosna o beztroskim chłopaku, który musi natychmiast dorosnąć. Poznajemy Michała, który musi porzucić dotychczasowe życie jakie prowadził w dużym mieście i przenosi się w rodzinne strony. Na początku bardzo mnie irytował. Obserwujemy jak jego życie wywraca się do góry nogami poprzez tragedię rodzinną. Michał dostanie bolesną lekcję życia i to go zmieni. Z zapartym tchem obserwowałam jego przemianę.
To historia, która pokazuje, że do prawdziwej miłości trzeba dojrzeć, bo czasami ktoś nas nie zainteresuje na początku znajomości, a potem może stać się naszą miłością.
Autorka dostarczyła mi mnóstwo emocji i doprowadziła do łez. Uwielbiam czytać takie mądre i wartościowe powieści. Ta zmusza do refleksji i zastanowienia się nad tym , co w życiu jest najważniejsze.
Lekki styl autorki nie pozwala oderwać się od tej książki ani przez chwilę. Przeczytałam w błyskawicznym tempie.
Czekam na kolejne powieści autorki.

Polecam z całego serca!

Informacje dodatkowe o Dziewczyna z porcelany:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-02-01
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Dziewczyna z porcelany

Kup książkę Dziewczyna z porcelany

Wybór Charlotty
Agnieszka Olejnik 0
Okładka ksiązki - Wybór Charlotty

Charlotta Rilley – panna niebrzydka i niegłupia, lecz pozbawiona posagu – skazana jest na mieszkanie kątem u krewnych albo… zamążpójście...

Sikorka Mela
Agnieszka Olejnik0
Okładka ksiązki - Sikorka Mela

Poznajcie Melę, rezolutną sikorkę, która ma główkę pełną pomysłów. Zajrzyjcie do świata pełnego dobra, troski i łagodności. Mela przygląda się ludziom...