Flip Trick

„Oblizuję wargi i uspokajam te cholerne, banalne motyle w brzuchu. Niedługo oberwę im skrzydełka – ale jeszcze nie teraz, bo jestem frajerką uzależnioną od adrenaliny. Jestem ćmą lecącą prosto do ognia, który mnie spali, spopieli.”

Amethyst wraz z przyjaciółką wybrała się na imprezę i popłynęła, pod wpływem chwili spędziła upojną noc z nieznajomym. Po wydarzeniu dziewczyna postanawia skupić się na studiach oraz na swojej pasji, którą jest jazda na deskorolce. Spokój zaburzają tylko telefony od matki, która chce aby Ame poznała jej nowego faceta. Na miejscu okazuje iż jeden z synów Eliota jest jej bardzo dobrze znany. Od tego momentu życie wszystkich już nigdy nie będzie takie samo.

Główni bohaterowie nie mają łatwo w tej historii, wiele wzlotów i upadków przed nimi. Maddox i Amethyst zostali wystawieni na wiele prób, czy ich miłość przetrwa? Życie stawiało przed nimi wiele przeszkód, niekiedy nie do przeskoczenia. Bardzo polubiłam Maddoxa lecz w pewnej sytuacji (niestety Wam nie mogę zdradzić w jakiej), nie mogłam zrozumieć co też mu strzeliło do głowy. Czy się opamiętał? To już trzeba sprawdzić osobiście. Mogę Wam zagwarantować, że przy nich nie można się nudzić. Bohaterowie zapewniają wiele emocji zaczynając od wzruszenia, złości, zdziwienia po radość.

„Oczy bolą mnie od płaczu, a serce z miłości. Podobno miłość jest czymś, co może zbawić świat, ale mnie nie potrafiła uratować. Znowu ocieram łzy z policzków.”

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Historia wciąga od pierwszej strony, świetnie poprowadzone dialogi i mało opisów sprawia iż książkę wręcz się pochłania. Denerwowały mnie tylko przeskoki czasowe w jednej chwili jest „rok później” a w następnej „pół roku wcześniej”, fabuła jest bowiem rozciągnięta na kilka lat. Ogólnie czas spędzony z książką uważam za udany. I w przyszłości zamierzam zapoznać się z  pozostałymi książkami autorki.

Informacje dodatkowe o Flip Trick :

Kup książkę Flip Trick

Marionetka
Amo Jones0
Okładka ksiązki - Marionetka

Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii Elite Kings Club! ,,Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką, nie da się mnie naprawić". Madison Montgomery...

Tacet a Mortuis
Amo Jones0
Okładka ksiązki - Tacet a Mortuis

Zazdrość, tajemnice i obezwładniające pożądanie - trzeci tom mrocznej serii Elite Kings Club Kolejne tajemnice z przeszłości Madison i te związane z jej...

Forget Me Not
Julie Soto