Crowned by hate

Tom 1 cyklu Crowned

Autorka Flip Trick powraca z nową, mroczną serią!

Isa Johnson to młoda, zbuntowana córka prezydenta Stanów Zjednoczonych. Dziewczyna nie dba o luksusy, w jakich mogłaby się pławić, będąc księżniczką ze względu na pozycję ojca. Tak naprawdę Isa chciałaby mieć zupełnie zwyczajne życie - nie takie, w którym czuje się, jakby była zamknięta w złotej klatce bez możliwości ucieczki.

Co gorsza, dziewczyna zostaje zmuszona do małżeństwa. Ma poślubić najstraszniejszego mężczyznę, jakiego kiedykolwiek spotkała. Wszystko w nim jest zimne, mroczne, potworne. Z wyjątkiem pięknej twarzy, która niestety tylko dodaje mu mroku.

Bryant Royal jest najpotężniejszym mężczyzną w kraju, zarządza Royal Enterprise i nosi w sercu ciemność. Okaże się, że wie o Isie coś, czego nie wiedzą inni i za co chce się zemścić. Obiecał dziewczynie, że uczyni jej życie piekłem na ziemi, a ona mu uwierzyła.

Informacje dodatkowe o Crowned by hate:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-12-22
ISBN: 9788383202426
Tytuł oryginału: Crowned by hate

Tagi: Dark romance new adult literatura erotyczna bdsm

Kup książkę Crowned by hate

Crowned by hate - opinie o książce

Zacznę może od tego, że książki Amo Jones nie są dla każdego, gdyż są bardzo kontrowersyjne i dość wulgarne. Jej twórczość albo się kocha albo wręcz przeciwnie. Ja jestem w teamie ,,LOVE". Bardzo lubię twórczość autorki. Nie przeszkadzają mi sceny jakie opisuje, język jakim niekiedy operuje czy brutalne sceny. Nie jest to dla mnie szokujące ani odpychające.

Jeśli chodzi o ,,Crowned by hate" to nie mogę powiedzieć tego samego. Mam wrażenie, że autorka pojechała konkretnie nie biorąc nic pod uwagę. Jest dla mnie tego za dużo i mój mózg nie za bardzo chce to przyswoić. To co się tutaj działo nie ma dla mnie kompletnego sensu. Brakowało mi chemii między bohaterami, mimo że sceny były wręcz gorące. Szczerze mówiąc mam mętlik w głowie jak myślę o tej książce i nie mogę go opanować. Co najdziwniejsze muszę przeczytać kontynuację, bo to jak powieść się zakończyła to jakiś absurd z hitem w jednym. :P Także jeśli będziecie czytać to tylko na własną odpowiedzialność. :P

In Silence She Screams
Amo Jones0
Okładka ksiązki - In Silence She Screams

Była uwięziona w przeszłości, dopóki ich nie spotkała. Lilith Patience ma koszmary. Czasami wydaje jej się, że nie kończą się one nawet po przebudzeniu...

Srebrny łabędź
Amo Jones0
Okładka ksiązki - Srebrny łabędź

Pierwszy tom mrocznej i porywającej serii Elite Kings Club Madison Montgomery to typowa dziewczyna z bogatego domu. W życiu nastolatki wszystko się zmienia...