In Silence She Screams

Tom 3 cyklu Midnight Mayhem

Była uwięziona w przeszłości, dopóki ich nie spotkała.

Lilith Patience ma koszmary. Czasami wydaje jej się, że nie kończą się one nawet po przebudzeniu. Przeszłość tkwi w jej pamięci tak mocno, że każdego dnia z łatwością wkracza do jej teraźniejszości.

Kiedy dziewczyna zostaje członkinią Midnight Mayhem, wspomnienia podążają za nią jak cień. Wydaje się, że Lilith nigdy nie będzie wolna.

Tymczasem zaczyna się nią interesować dwóch członków Midnight Mayhem, a oni w dodatku interesują się sobą nawzajem. Ten niecodzienny trójkąt może ocalić Lilith albo pociągnąć ją na samo dno, mroczniejsze niż to, które pamięta.

Informacje dodatkowe o In Silence She Screams:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-12-14
Tytuł oryginału: In Silence She Screams
Tłumaczenie: Dawid Świonder

Kup książkę In Silence She Screams

In Silence She Screams - opinie o książce

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe

Seria "Midnight Mayhem" Amo Jones to nie jest lektura dla każdego. To historia ostra, pokręcona, piekielnie niebezpieczna i dla osób o otwartym umyśle.
   W trzeciej części poznajemy Lilith, której całej życie to mrok. Mrok, który daje schronienie. Ale stając się członkinią Midnight Mayhem przyciąga uwagę dwóch innych członków, którzy dodatkowo fascynują się sobą nawzajem.
   Erotyczny trójkąt. Wypełzające powoli niczym oślizgłe węże sekrety i tajemnice. To tylko szczypta tego, co czeka na czytelnika. Czytelnika przede wszystkim pełnoletniego i gustujacego w takich mrocznych historiach.
    Zaleca się czytanie z zachowaniem chronologii, mimo iż każda część jest o innych osobach, albowiem wszyscy się dość śliśle przeplatają.
    Bardzo dobra kreacja bohaterów. Mroczna, pełna tajemnic i niepewności. Przebieg wydarzeń wciąga niczym w ruchome piaski. Zaskakuje, szokuje i dostarcza potężnej dawki adrenaliny. A także emocji, których zdecydowanie nie brakuje.

Polecam

Crowned by Fate
Amo Jones0
Okładka ksiązki - Crowned by Fate

Kontynuacja historii Isy i Bryanta opisanej w powieści Crowned by Hate. Isa budzi się w obcym miejscu, zziębnięta i przerażona. Razem z nią jest tam nieznajomy...

Srebrny łabędź
Amo Jones0
Okładka ksiązki - Srebrny łabędź

Pierwszy tom mrocznej i porywającej serii Elite Kings Club Madison Montgomery to typowa dziewczyna z bogatego domu. W życiu nastolatki wszystko się zmienia...