Jedna noc z szefem

“Jedna noc z szefem“

Gdy w koło pełno romansów mafijnych , miłą odmianą mogą być np romanse biurowe . Katarzyna Amber może wielu z Was oczarować swoim  debiutem. Jeśli lubicie lekkie romanse, z nutą humoru i sporą dawką namiętności , ta książka może Wam się spodobać.

Julia to mężatka. Jest inżynierem, chemie ma w małym paluszku, jest po prostu świetna w tym co robi. Poznajemy ją gdy pracuje na kontrakcie w Nowym Jorku. I gdy już spłaca wszystkie długi swojego męża, ten bezczelnie ją informuje, że ma inną, to co było między nimi się wypaliło i chce rozwodu . No jak się nie wściec? Żeby nieco ochłonąć , Julia idzie do baru na drinka. Tam zagaduje ją Max - mężczyzna przystojny, zabawny, który ewidentnie z nią flirtuje. W efekcie lądują w jego mieszkaniu, w jego łóżku, w wiadomym celu. Zaznaczają , że to przygoda, jednorazowa sytuacja ale … Okazuje się ,że Max jest w pewnym sensie pracodawcą Julii i nie tak łatwo będzie im zapomnieć o tym wyskoku. Tym bardziej, że on zupełnie tego nie chce.

“Jedna noc z szefem” to ciekawa książka , która wciąga od pierwszych stron. Autorka przedstawia w fajny sposób prace w laboratoriach, opisuje nad czym pracują bohaterowie w taki sposób by nawet laik mógł co nie co zrozumieć i intryguje tym , takim świeżym , bo nie spotykanym wątkiem. W ciekawy sposób także wplata wątek intrygi , która stawia znajomość Maxa i Julii pod znakiem zapytania, wystawia ją na próbę.

Julia przez zamieszanie z mężem, rozwód, podział majątku ,nie chce angażować się w kolejny związek, wie, że to za szybko . Ale jednocześnie ciągnie ją do Maxa i nie może się mu oprzeć. On z kolei , sparzył się już w poprzednim związku i walczy z nieufnością. Julia go oczarowała ale ciężko mu wyzbyć się starych uprzedzeń. Lecz nie tylko ta dwójka tworzy tę historię. Znajdziemy tu także innych ciekawych bohaterów, których łatwo polubić, gdyż dodają barw całości i nie skąpią humoru. Np taki Riley nie raz wywoła uśmiech na twarzy i z wielką chęcią przeczytałabym tom z nim w roli głównej :)

“Jedna noc z szefem” to pierwszy tom nowej serii, jednak sądzę, że następny już będzie o innych bohaterach, gdyż ten wątek raczej można uznać za zamknięty. Co prawda liczyłam na książkę z motywem hate - love ale mimo wszystko nie jestem rozczarowana .To lekka i przyjemna książka, udany

Informacje dodatkowe o Jedna noc z szefem:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-01-26
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Zobacz opinie o książce Jedna noc z szefem

Kup książkę Jedna noc z szefem