Kamil Glik. Liczy się charakter. Autoryzowana biografia

"Co pomogło Glikowi w zrobieniu kariery? Charakter."

I właśnie o tym charakterze warto poczytać tę książkę. Jakim był dzieckiem i uczniem? Jakim człowiekiem jest teraz?

Kamila Glika nie trzeba nikomu przedstawiać. Tak myślę. Warto jednak wspomnieć, że jego dziadek był Niemcem. Urodzony w Jastrzębiu-Zdroju piłkarz dzisiaj gra w AS Monaco, ale czy zdajecie sobie sprawę z jego drogi do kariery? Dlatego właśnie też warto poczytać.

Książka jest na tyle ciekawa, że jest masa informacji na temat Kamila, których nie znajdzie się w Internecie, Wikipedii etc. Mało kto wie, jaką drogę pokonywał, by być w tym miejscu, w jakim znajduje się dzisiaj. Mało kto wie, że Kamil nie był grzecznym chłopcem, który uczył się pilnie i miał cały czas średnią 5.0. Tak nie było. Kamil sprawiał czasem problemy, dużo trenował i... "nie dał sobie w kaszę dmuchać". Miał i ma po dziś dzień - charakterek. Charakter sportowca jest nieco inny.

Trochę wywnioskować można po podanym cytacie:

"Nie było z nim jakichś większych problemów. Chociaż przeklinał. Raz, jak bratowa usłyszała, to się przeraziła".

Czyta się książkę świetnie, pomimo, że nie jest to biografia pisana w formie wywiadu. W tej pozycji znajduje się wiele ciekawostek, których nie znajdziecie w Internecie. Dlatego też książka jest wyjątkowa. Jak i sama postać.

Informacje dodatkowe o Kamil Glik. Liczy się charakter. Autoryzowana biografia:

Kup książkę Kamil Glik. Liczy się charakter. Autoryzowana biografia

Zabić Haniego. Historia Janusza Walusia
Michał Zichlarz0
Okładka ksiązki - Zabić Haniego. Historia Janusza Walusia

Janusz Waluś, polski emigrant w RPA, 10 kwietnia 1993 roku zastrzelił Chrisa Haniego, szefa Południowoafrykańskiej Partii Komunistycznej i jednego z prominentnych...