Konfetti

Los dla Mony nie jest łaskawy i wystawia ją na wiele prób. Zaczęło się od zdrady narzeczonego, ale z tym kobieta w miarę sobie poradziła, mimo to życie co rusz rzuca Monie wiele przeszkód do pokonania. Ile ciężaru może udźwignąć kobieta?

KONFETTI to pierwszy tom rozpoczynający serię Galaktyka Mony, i zarazem to świetny debiut.

Bardzo spodobał mi się przyjemny styl oraz język Pani Moniki Kłos, a narracja pierwszoosobowa sprawiała, że mogłam identyfikowałam z główną bohaterką, przez co historię czytałam z dużym zainteresowaniem.

W tych niewielu stronach autorka zawarła wiele emocji, przedstawiając całkiem rzeczywistą postać - Monę, kobietę którą możemy spotkać w realnym świecie, albo nawet już spotkaliśmy. Życie bowiem pisze nam różne scenariusze.

Dobrze, że Monę otaczały dobre duszyczki w postaci przyjaciół, na których mogła w każdej chwili liczyć. Tacy przyjaciele to skarb. Jednak nie mogłam zrozumieć postępowania Martina, męża Mony, bo czy po narodzonych wymarzonego dziecka można tak się diametralnie zmienić? Z kochającego męża przeistoczyć się w potwora?

Czekam z niecierpliwością na kolejny tom serii, bo autorka zakończyła go w dość niespodziewanym momencie! Wypatruję również zapowiedzi w kinach, bo sprzedano prawa do ekranizacji!

Informacje dodatkowe o Konfetti:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka