Konfetti

Czy czasem wydaje wam się, że spotykają was same nieszczęścia?

Główna bohaterka Konfetti na pewno nie miała takiego wrażenia,natomiast z całą pewnością jej życie nie jest usłane różami.

Mone poznajemy gdy dowiaduje się, gdy przeprowadza się do narzeczonego i urządza z nim swoje życie jednak zanim zdąży rozpakować walizki jej świat się rozpadnie bo Mona znajdzie dowody zdrady.

Zdesperowana, podejmuje decyzję o zamieszkaniu w wiejskim domu bez wygód, ale za to ze świętym spokojem. W końcu jednak musi wrócić do żywych i szuka pracy.

W trybach korporacyjnej maszyny, wykonując zadania,których wykonywać nie chce poznaje faceta, który zmienia jej życie i stan cywilny ale nie dajcie się zwieść bo to nie jest koniec tej historii.

Bajeczne małżeństwo Mony i idealny mąż to historia jak z baśni jednak wkrótce pojawi się córka i znów zaczną się problemy.

Mona jako młoda mama będzie musiała zmierzyć się z brutalna rzeczywistością i tragicznymi konsekwencjami podejmowanych przez siebie życiowych wyborów.

To pierwszy tom serii #galaktykamony i prawdę powiedziawszy jestem załamana faktem, że na drugi muszę czekać. Książka ma wartką wciągającą fabułę. Jest zaskakująca i nieprzewidywalna. Bohaterowie są świetnie napisani a ich perypetie niebanalne. Absolutnie genialna książka dla każdego!

Informacje dodatkowe o Konfetti:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka