Król Enigmy

Tom 2 cyklu Królowie Vegas

Po lekturze „Króla grzechu” aż mnie ręce świerzbiły, aby sięgnąć po drugi tom serii „Królów Vegas”. Jesteście ciekawi co zaserwowała nam tu autorka?

Ojciec Jadę, nie stroni od kasyn. Żniwo jego nałogu zbiera jego córka. Najpierw wplątana umową białego małżeństwa z Rexem, zmuszona do kolejnej spłaty długu, zastraszana i bita dostaje od męża ofertę. Aneks do umowy, opiewający na zbliżenia między małżonkami, ma uregulować kolejny dług ojca Jade zapewnić bezpieczeństwo. Co ukrywa zimny Rex, który mimo swojego chłodu przyciąga Jadę? Czy kobieta zdecyduje się na kolejną umowę, która może ja zarówno zniszczyć jak i dać to o czym skrycie marzy?

Bohaterowie, choć oboje tak silni, mimo różnic tak podobni. Oboje mają problem z komunikacją jednak, gdy w grę wchodzi kolejna umowa ich relacja nabiera rozpędu i wtedy uczucia obojga wychodzą na powierzchnię. Rex, z pozoru zdystansowany, skrywa swoje uczucia pod maską, którą Jade powoli udaje się uchylać i ujrzeć jego prawdziwe oblicze. Jednak uczucia to nie jedyne co ukrywa przed żoną. Akcja w książce nabiera tempa, gdy Jade przypadkowo odkrywa jedna z nich a tymczasem wrogowie Rexa zaczynają nastawać na życie jej. Czy mężczyźnie uda się ochronić żonę?

Autorka po raz kolejny oszałamia nas tętniącym w książce pożądaniem i namiętnością między bohaterami. Sceny opisane są ze smakiem i naprawdę wpływają na wyobraźnię. Bardzo podobało mi się wplecenie w fabułę postaci z pierwszej części serii Królów Vegas, Kinga i Danny, przez co mam ochotę po raz kolejny sięgnąć po pierwszy tom.

Podsumowując. To kolejna rewelacyjna książka autorki, od której trudno się oderwać, zanim nie przeczytamy ostatniej strony. Wtedy macie ochotę zacząć książkę czytać jeszcze raz, bo czas przy niej mija aż za szybko.

Informacje dodatkowe o Król Enigmy :

Kup książkę Król Enigmy

Demon snów. W mrokach Luizjany. Tom 2
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Demon snów. W mrokach Luizjany. Tom 2

Czy w marzeniach sennych może być ukryta prawda? Po wybudzeniu ze śpiączki Faye Cavendish postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Wcześniej o każdym...

Przeczucie
Ludka Skrzydlewska 0
Okładka ksiązki - Przeczucie

Miłość, zagadki i magia na amerykańskim Południu Belleville w stanie Luizjana. Miejsce idealne - w pięknej okolicy, z łagodnym klimatem, zamieszkane przez...