Quantcast

Król Enigmy

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2022-02-09
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328379756
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski

Tom 2 cyklu Królowie Vegas

Ocena: 5.2 (10 głosów)

Nie wie, kim jest jej mąż. Nie wie, co do niego czuje. I nie ma pojęcia, co będzie dalej...

Jade i Rex są małżeństwem od ponad dwóch lat, ale przez ten czas zamienili ze sobą może kilkadziesiąt słów. Nie dotykają się. Jade nie wie niczego istotnego o tajemniczym mężczyźnie, z którym w świetle prawa jest związana przysięgą małżeńską na dobre i na złe. Niczego po za tym, że jej niebywale przystojny mąż to człowiek niebezpieczny i trudny w kontakcie. Kiedy tylko może, unika ludzi, a gdy już koniecznie musi z kimś rozmawiać, jest oschły, nieprzystępny i zimny.

Skąd się wzięło to dziwaczne małżeństwo? Dlaczego Jade się na nie godzi?

Cóż, Rex miał pieniądze, a ojciec jego przyszłej żony - długi u bardzo złych ludzi, którzy nie cofnęliby się przed niczym, byle tylko odzyskać należność. Jade nie miała wyjścia: by ratować ojca, musiała wyjść za mąż. Przez dwa i pół roku ten dziwny małżeński układ działał, ale teraz gangsterzy wrócili, ojciec młodej kobiety leży ciężko pobity w szpitalu, a ona musi prosić o pomoc... Jakie żądania postawi jej tym razem Rex? I co ich spełnienie będzie oznaczało dla Jade? A może przyjęcie jego warunków wyzwoli w niej nieznane wcześniej pragnienia?

Kolejna po Królu grzechu powieść z fascynującego cyklu Królowie Vegas!

Tagi: Ludka Skrzydlewska Król enigmy Król Enigmy

Kup książkę Król Enigmy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Król Enigmy

Avatar użytkownika - anastasiyaadryan
anastasiyaadryan
Przeczytane:2022-04-05, Ocena: 5, Przeczytałam,

Dziś przychodzę do was z drugą częścią cyklu #królowievegas pt. "Król Enigmy”.
Cała historia zaczyna się od poznania Jade, zwykłej dziewczyny, która za długi ojca tkwi w nietypowym układzie z pewnym mrocznym facetem. Kim jest tajemniczy Rex? Jak rozwinie się ta historia?
Mogłoby się wydawać, że temat długu i aranżowanego małżeństa jest tak oklepany, że nie wiadomo co nowego można by było tu wymyślić. A jednak. Pamiętajcie, że autorką jest Ludka Skrzydlewska, mistrzyni zawiłej fabuły i dopracowanych wątków. Tu nic nie dzieję się bez przyczyny i wszystko jest po coś.
Tym razem nie było inaczej. Otrzymałam doskonale dopracowany romans, obfity w seksy, ale napisane z fantazją i ze smakiem, co przy tej ilości scen łóżkowych jest nie lada wyczynem. Nie nudziłam się 😉
Bardzo się cieszę, że zaczęłam moją przygodę z tą serią od pierwszej książki z cyklu. Mogłam docenić rewelacyjny zabieg, którym było połączenie tych dwóch historii w prawdziwą kryminalna zagadkę na dużą skalę.
Uwielbiam w książkach autorki ten charakterystyczny dodatek sensacyjno-kryminalny. Nadaje on tym historiom tajemniczości i pikanterii, trzyma czytelnika w napięciu.
A wracając do bohaterów... Jeżeli w pierwszej części to postać kobieca wyszła na pierwszy plan, to w drugiej widać było równowagę i główni bohaterowie się uzupełniali. Ich kreacja pozwalała na zrozumienie powodów ich działań. Byli autentyczni. I jeżeli motywy działań Jade były czytelnikowi znane od początku, to Rexa mieliśmy możliwość odkrywać powoli, warstwa po warstwie, poznając wszystkie jego oblicza i sekrety. A wierzcie mi, jest to bohater, którego chcielibyście odkrywać 😉
Jeżeli lubicie dopieszczone gorące romanse, pełne erotyzmu, doprawione tajemnicami i niebezpieczeństwem, ta książka jest dla was.
Skusicie się?

Link do opinii
Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-04-08, Ocena: 5, Przeczytałem,

 

Jade i Rex są małżeństwem od ponad dwóch lat, nie ma pomiędzy nimi żadnej zażyłości. Jade wie jedynie, że jej mąż jest niebezpiecznym,tajemniczym i nieprzystępnym mężczyzną. Małżeństwo pomiędzy nimi było zawarte z prostego powodu: kobieta by ratować ojca, który miał długi musiała wyjść za mąż. Jednak teraz kiedy znów oprawcy wrócili, a ojciec Jade leży w szpitalu kobieta będzie zmuszona prosić o pomoc Rexa. Czego w zamian zarząd Rex? Jak to wpłynie na relacje pomiędzy małżonkami? 

 

To tak naprawdę moje pierwsze spotkanie z autorką jeśli chodzi o dłuższą formę, wcześniej czytałam jedynie krótkie opowiadania w antologiach, które bardzo mi się podobały. Dlatego też postanowiłam sięgnąć po pełnowymiarową powieść. Autorka stworzyła tutaj bardzo ciekawą i niezwykle wciągająca historię, od której nie idzie się oderwać. Główni bohaterowie zostali bardzo dobrze wykreowani i muszę przyznać, że polubiłam ich od pierwszych stron, w szczególności Jade, za jej determinację, umiejętność sprzeciwu, no po prostu za całokształt. Postać Rexa natomias była dla mnie ogromną zagadką i chciałam jak najszybciej rozszyfrować tego mężczyznę. 

Tak naprawdę dzięki trudnością, które znów pojawiają się w życiu Jade mamy okazję zdecydowanie lepiej poznać bohaterów, zobaczyć jak zachowają się w skrajnych sytuacjach i jacy naprawdę są. Wszystko co ich tutaj spotykało czytałam z dużym zainteresowaniem, a autorka niespodziewanymi zwrotami akcji dostarczyła mi nie lada emocji. 

Będę musiała koniecznie nadrobić poprzedni tom tej serii i wyczekuje już następnego z "Królów Vegas"! Polecam! Moja ocena to 8/10. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2022-03-01, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Po lekturze „Króla grzechu” aż mnie ręce świerzbiły, aby sięgnąć po drugi tom serii „Królów Vegas”. Jesteście ciekawi co zaserwowała nam tu autorka?

 

Ojciec Jadę, nie stroni od kasyn. Żniwo jego nałogu zbiera jego córka. Najpierw wplątana umową białego małżeństwa z Rexem, zmuszona do kolejnej spłaty długu, zastraszana i bita dostaje od męża ofertę. Aneks do umowy, opiewający na zbliżenia między małżonkami, ma uregulować kolejny dług ojca Jade zapewnić bezpieczeństwo. Co ukrywa zimny Rex, który mimo swojego chłodu przyciąga Jadę? Czy kobieta zdecyduje się na kolejną umowę, która może ja zarówno zniszczyć jak i dać to o czym skrycie marzy?

 

Bohaterowie, choć oboje tak silni, mimo różnic tak podobni. Oboje mają problem z komunikacją jednak, gdy w grę wchodzi kolejna umowa ich relacja nabiera rozpędu i wtedy uczucia obojga wychodzą na powierzchnię. Rex, z pozoru zdystansowany, skrywa swoje uczucia pod maską, którą Jade powoli udaje się uchylać i ujrzeć jego prawdziwe oblicze. Jednak uczucia to nie jedyne co ukrywa przed żoną. Akcja w książce nabiera tempa, gdy Jade przypadkowo odkrywa jedna z nich a tymczasem wrogowie Rexa zaczynają nastawać na życie jej. Czy mężczyźnie uda się ochronić żonę?

 

Autorka po raz kolejny oszałamia nas tętniącym w książce pożądaniem i namiętnością między bohaterami. Sceny opisane są ze smakiem i naprawdę wpływają na wyobraźnię. Bardzo podobało mi się wplecenie w fabułę postaci z pierwszej części serii Królów Vegas, Kinga i Danny, przez co mam ochotę po raz kolejny sięgnąć po pierwszy tom.

 

Podsumowując. To kolejna rewelacyjna książka autorki, od której trudno się oderwać, zanim nie przeczytamy ostatniej strony. Wtedy macie ochotę zacząć książkę czytać jeszcze raz, bo czas przy niej mija aż za szybko.

Link do opinii
Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2022-02-19, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

“Król Enigmy “


Są autorki , które mają książki lepsze i gorsze , są takie które nie zachwycają ale są też takie jak Ludka , co do której mam pewność, że nigdy mnie nie rozczaruje . To już kolejna jej książka , która zrobiła na mnie wielkie wrażenie i mimo , że zastanawiałam się czy jest prawdopodobieństwo, że kiedyś odkładając , stworzoną przez nią historię powiem “to mi się nie podobało”, nie wierzę, że kiedykolwiek do tego dojdzie .


“Król Enigmy” to drugi tom serii Królowie Vegas. Pierwszy ma wiele pozytywnych opinii , jednak jeszcze go nie czytałam. Drugi to odrębna historia, inni bohaterowie i można go czytać bez znajomości wcześniejszego tomu. 


Bohaterami tu jest nietypowe - białe małżeństwo - Jade i Rex. Zawarli związek małżeński z terminem ważności , obarczony kontraktem wg  którego nie łączy ich dosłownie nic prócz wspólnego dachu nad głową. Praktycznie się mijają, nie znają , nie rozmawiają, czasem zjedzą wspólnie posiłek . Dziwne czyż nie ? Po co w takim razie w ogóle im był ten ślub ? Rex ma swoje powody, na dobrą sprawę potrzebował żony dla własnego spokoju. A że Jade wpadła mu w oko i wręcz dostał obsesji na jej punkcie to nie mógł nie wykorzystać okazji , gdy jej ojciec narobił długów w jego kasynie. W ten oto sposób, ona jest formą zapłaty , kontrakt zobowiązuje ją do pozostania formalnie jego żoną przez 3 lata , w zamian za anulowanie długu ojca. Jednak Jade ma pecha, ojciec jest nałogowym hazardzistą i oczywiście narobił długów po raz kolejny. Gdy zaczyna robić się niebezpiecznie , Rex proponuje podpisanie aneksu , w którym Jade zgadza się na skonsumowanie związku… Co z tego wyniknie ?


Muszę przyznać , że rodzice Jade , i co zaskakujące - szczególnie jej matka - wzbudzili we mnie wiele negatywnych emocji . Ta kobieta nie ma za grosz moralności , sumienia czy rozsądku . Oczekuje , że ile by szanowny tatuś długów nie narobił, to oni będą siedzieć i czekać aż Jade ogarnie problem i absolutnie nie ma prawa oczekiwać, że poczują się w obowiązku samodzielnie ponieść za to konsekwencje . Niszczą życie własnej córki , wręcz z premedytacją. I nawet fakt ,że ostatecznie nie wyszła z tego tragedia , ich nie usprawiedliwia , bo przez nich i tylko przez nich , życie Jade było zagrożone. 


Co do samej Jade , podobało mi się to na jaką postać wykreowała ją autorka . Podziwiałam jej cierpliwość do rodziców i stanowczość wobec Rexa . Nie jest pazerna czy łatwa. To osoba wyrazista, dumna i z pazurem . Oczywiście jak to ja , gdy na horyzoncie pokazał się ten drugi, marudziłam pod nosem , że nie postawiła właśnie na niego ale z biegiem czasu , z rozdziału na rozdział , lubiłam męża naszej bohaterki coraz bardziej. Z początku zrobił na mnie koszmarne wrażenie i byłam dumna z tego , że Jade wolała kombinować na wszelkie możliwe sposoby niż wypowiedzieć wymagane “proszę”. Jednak z upływem czasu, postać Rexa ulegała zmianie , nabierała pozytywnych cech, niespodziewanej łagodności , która zaskakiwała jego żonę i mnie także . Bez wątpienia to bohater interesujący, nie mdły, nie przesłodzony, taki bym rzekła wręcz wyważony. Nabierał cech które przeistoczyły go wręcz w postać bliską ideału . Może co prawda mieć na to wpływ fakt, że mam słabość do długowłosych i w trakcie czytania , szczególnie tych gorących scen, których tu jest pod dostatkiem, moja wyobraźnia wręcz szalała. Tak, te sceny erotyczne, ach… Ludka wie jak podgrzać temperaturę , co chwila coś innego , tę namiętność po prostu się czuło. 


Ale mimo, że erotyki tu nie brak , jest też wiele innych wciągających wątków. Jade jest co chwila w niebezpieczeństwie, aż współczułam tej bohaterce, autorka jej nie oszczędzała ,obeszła się z nią wręcz dość brutalnie. Jednak Jade nie traciła zimnej krwi w chwilach zagrożenia , dawała radę zwykle prawie , że sama uratować się w najgorszych chwilach . Z kolei Rex nie jest wyidealizowanym samcem alfa z typu tych co zawsze biegną na ratunek, nie bacząc na własne bezpieczeństwo . No po prostu fajnie to wyszło moi drodzy, wręcz fantastycznie. Nie mam , po raz kolejny czego się doczepić. Próbowałam momentami być zła na Jade za to odliczanie do końca kontraktu , zaznaczanie , że ich związek nie jest przyszłościowy. Ale czemu się dziwić ? Oboje skrywali swoje uczucia , udawali obojętnych na to drugie. Coraz słabiej im to wychodziło ale szli w zaparte , więc kobieta nie miała pewności czy ma co planować, czy istnieje coś takiego jak ich wspólna przyszłość. Były też chwile niepewności, czy ten cały Rex nie jest kimś zupełnie innym niż się wydaje. I tu też uznaję za plus takie budowanie napięcia. 


Niewątpliwie książka wciągająca i warta uwagi. KOLEJNA książka Ludki , po której jest ten efekt wow o którym zawsze marzę otwierając książkę. Dziękuję EditioRed za egzemplarz do recenzji , autorce za wspaniale spędzony czas i gorąco polecam jej dzieło .

Link do opinii

Król Enigmy drugi tom serii Królowie Vegas.

Jade przez dług ojca, została zmuszona do podpisania umowy w której zostaje żoną Rexa przez trzy lata. Mieszkają pod jednym dachem a jednak się nie znają, mijają się w dniu codziennym. Jade uważa swojego męża za tajemniczego, skomplikowanego, niebezpiecznego. Jednak ojciec Jade zaciąga kolejny dług, przez co trafia do szpitala a Jade zostaje okaleczona i musi spłacić dług w najbliższym czasie. Po poszukiwaniu kasy w każdy możliwy sposób, zostaje zmuszona poprosić o pomoc swojego męża, choć wie że Rex nie robi nic bezinteresownie. Dwieście tysięcy kosztuje Jade popisanie aneksu do umowy, która trwa. Zgadza się na zbliżenia fizyczne, przez co jej sumienie zostaje naruszone, uważa że kolejny raz została sprzedana.
Czy seks zmieni coś w relacjach Jade z jej mężem? Kim tak naprawdę jest Rex ? Jakie niebezpieczeństwa czekają na tych dwóch bohaterów?

Król Enigmy jest lepszą częścią niż Król Grzechu. Pani Ludka skupiła się na skomplikowanych relacjach, niedomówieniach i tajemnicy. Trzymanie na dystans Jade przez jej męża ma swój cel, Rex chce ją uchronić przed niebezpieczeństwem, które w jego kręgach jakich się obraca ma wiele twarzy. Jednak zmiana umowy powoduje, że jego granice kontrolowania zaczynają się rozpadać. Ona uważa go za człowieka pozbawionego uczuć, który kupił sobie żonę i traktuje ją przedmiotowo. On chce ją chronić i dlatego nie chce wiązać żadnych relacji, chce przez posiadanie żony uchronić się przed małżeństwem wiązanym interesami.
Związek dwojga ludzi, który z perspektywy Jade i Rexa wygląda inaczej i ma inne cele.

Drugi ciekawy watek to półświatek w którym Rex poszukuje informacji dla Kinga, przez co jego żona zostaje obrana za cel. Autorka, doskonale wodzi czytelnika za nos. Pokazuje watki, które tak dobrze są znane z części pierwszej, przez co myli czujność czytelnika. Osoby, zagrożenie, niebezpieczeństwo, fakty które są oczywiste nimi nie są. Zaskakuje i szokuje czytelnika, kto tak naprawdę zagraża Jade.

Książka rewelacyjna, ciekawa pełna emocji. Polecam

Link do opinii
Avatar użytkownika - LiteraturaZmyslo
LiteraturaZmyslo
Przeczytane:2022-08-05, Ocena: 5, Przeczytałam,

Drugi Król zawitał do Vegas. Czy  ulegniesz mu? Oczywiście, że tak! Tym razem poznajemy historię Jade i Rexa oraz ich przedziwnego małżeństwa. Rex to prawdziwy król Enigmy! Zagadkowy, trudny do rozszyfrowania, milczący, nieprzystępny. Oh, jak my uwielbiamy takich bohaterów, prawda?

 Jade i Rex są małżeństwem od dwóch lat. Niestety tylko na papierze. Nie rozmawiają ze sobą, nie dotykają siebie, nie wiedzą nic o swoim życiu. Dlaczego tak się dzieje? Otóż można by rzec, że Jade została sprzedana swojemu mężowi. Jej ojciec narobił długów, których nie mógł spłacić. Rex  za to miał pieniądze. Wiecie, co to oznacza? Aby ratować swojego ojca dziewczyna postanowiła wyjść za Rexa. Umowa była jasna i czytelna. Zasady proste. Układ działał ponad dwa lata. Ale teraz wszystko się zmieniło. Kobieta znowu zmuszona będzie ratować swojego ojca. Czy zdoła otrzymać pomoc od swojego męża na czas? Jak teraz będzie tego cena? Nowa umowa między małżeństwem może bardzo skomplikować ich relacje. Zwłaszcza, że niespodziewanie pojawia się pożądanie a do głosu dochodzą emocje. Czy Jade zdoła uratować ojca z opresji? Czy fikcyjne małżeństwo skazane jest na porażkę a może właśnie dostało drugą szansę, aby rozkwitnąć?

,,Król enigmy" podbił moje serce. Śmiało mogę zaliczyć wątek zawarty w książce do motywu aranżowanego małżeństwa a ten w świecie książki ma się całkiem dobrze. Sama jestem jego ogromną fanką. I tutaj, w tej książce świetnie ten wątek zagrał i z zaintrygowaniem śledziłam rozwój relacji między Jade a Rexem. Bohaterowie jak zawsze świetnie wykreowani, choć Rex (sama nie wiem, czemu) ze wszystkich bohaterów Ludki najmniej przypadł mi do gustu. Jakkolwiek to zabrzmi był za bardzo enigmatyczny i sprzeczny. W relacji z Jade zyskiwał, bo ona bezsprzecznie zaskarbiła sobie moją sympatię. Jak w każdej książce Ludki mamy tutaj wątek kryminalny połączony z gorącym romansem, co jest przepisem na sukces i strzałem w dziesiątkę. Uwielbiam to połączenie! Jest ono znakiem rozpoznawczym Ludki. Podsumowując, gorąco polecam! Drugi tom ,,Królów Vegas" trzyma wysoki poziom i utwierdza mnie w przekonaniu, że to będzie jedna z lepszych serii wydanych na rynku literatury erotycznej/obyczajowej.

Link do opinii
Avatar użytkownika - czytam_book
czytam_book
Przeczytane:2022-03-15, Ocena: 5, Przeczytałem,

,,Król Enigmy" Ludka Skrzydlewska, wydawnictwo editiored.

Jade i Rex są małżeństwem już dwa lata, a tak naprawdę nic o sobie nie wiedzą. Brak bliskości, brak rozmów. Jade wie tylko jedno, że jej mąż jest przystojnym, trudnym i niebezpiecznym mężczyzną. Rex unika kontaktu z ludźmi, a gdy musi z kimś zamienić słowo jest zimny, oschły i nieprzystępny. 

Dlaczego Jade brnie w tak dziwne małżeństwo i się na nie godzi? 

Rex posiada pieniądze, a ojciec Jade długi. Kobieta nie miała wyjścia, aby ratować ojca musiała wyjść za mąż. Jednak gangsterzy wrócili i grożą, dopominają zapłaty długu, a ojciec Jade już trafił do szpitala. Kobieta musi poprosić o pomoc. Jakie tym razem postawi warunki Rex?

 


Pierwszy raz miałam okazję czytać książkę Pani Ludki Skrzydlewskiej i mam nadzieję, że nie ostatni. Autorka bardzo szybko wciągnęła mnie w historię zawartą na stronach powieści. Fabuła pełna zwrotów akcji, nieprzewidzianych zdarzeń. Znalazłam w książce wiele emocji, a także romans, hazard, mafię. Świetnie wykreowani bohaterowie, szczególnie Jade, która poświęciła swoją przyszłość w imię ratowania rodziny z długów hazardowych ojca. Myślę, że niewiele osób zdobyłoby się na taki gest. Czy wyszłabyś za mąż bez miłości? Ja nie, ale Jade wyszła za Rexa. Jak myślicie? Między tą dwójką zrodzi się coś głębszego? A wspólne małżeństwo z farsy, zamieni się w prawdziwy związek? Ja już wiem, a Wy aby się dowiedzieć musicie sami poznać tą historię. 

 


Jeśli szukasz na wieczór książki z dynamiczną i ciekawą fabułą to ta powieść jest właśnie dla Ciebie. 

Polecam. 

Link do opinii

Na wstępnie powiem, że Sięgając po tą książkę, nie miałam okazji czytać poprzedniego tomu. Więc moja opinia będzie się skupiać tylko na tym tomie, nie biorąc pod uwagę poprzedniego.
Miałam okazję czytać inna książkę autorki i jej pióro przypadło mi do gustu. Dlatego teraz czytając tę powieść byłam w szoku, że poczułam trochę niesmak i zakończenie.
Niestety, ale scen seksu jest w tej książce dość sporo. Część z nich zaczęła mnie już powoli męczyć i nadzwyczajnie w świecie przelatywałam tylko wzrokiem, a czytać zaczynałam, gdy ten akt się zakończył.
Autorka bardzo dobrze radzi sobie z wątkiem kryminalnym. Jest on tu niestety troszkę spokojniejszy niż w innych jej książkach, ale nie jest w żaden sposób zły czy nudny. Lubię to pomieszanie gatunków w wykonaniu @ludkaskrzydlewska_autorka .
Temat aranżowanego małżeństwa jest dość popularny w książkach. Jednak mimo, że zazwyczaj schemat jest podobny bądź czasem identyczny tutaj mimo wszystko był on jakby inny, świeższy, nowszy.
Mimo tego jednego minusa uważam, że książka jest naprawdę fajna. Miło spędziłam z nią czas. Więc polecam Wam ją przeczytać, a gdy dla was seks w takiej ilości też będzie minusem, możecie jak ja, pominąć te opisy ?
Za egzemplarz do recenzji dziękuję @editio.red.

Link do opinii

Opis tej książki, mocno mnie zaintrygował, no bo w zasadzie jak można nie znać swojego męża? Więc z ogromnej ciekawości postanowiłam dowiedzieć się czegoś więcej!
Jude, spłaca długi swoich rodziców, w zasadzie ojca.. i oczywiście dochodzi do aranżowanego małżeństwa.. tylko cóż, to jest niezwykłe.. nie takie jakie spotykamy w innych lekturach.. To małżeństwo ma określoną datę zakończenia, ponad to żona praktycznie nie zna męża, nie wie gdzie pracuje, co robi, w zasadzie to rozmawiają ze sobą tylko wtedy kiedy muszą..
Jednak przychodzi moment krytyczny, gdy dziewczyna dowiaduje się o kolejnych długach ojca.. musi poprosić o pomoc męża.. cóż.. z proszeniem jednak Jude też ma nie małe kłopoty! Jednak myślę, że Rex jej mąż sobie z tym poradzi.. wkrótce podpisują kolejny kontrakt i wtedy całe ich dotychczasowe życie się zmienia, zbliżają się do siebie, jest między nimi niezwykle gorąco.. Uczą się siebie, pokonują wspólnie przeszkody..
Podoba mi się stworzenie niebanalnych postaci! Niebanalnej historii, która niby jak każda inna, a jednak zupełnie inna! Podoba mi się akcja tej książki, szczególnie jej końcówka.. podoba mi się Jude, która nie jest jakaś bezmyślna.. to kobieta z krwi i kości, wie czego chce, zna swoją wartość.. wie kiedy się odezwać.. podobał mi się też Rex.. był taki ludzki.. naturalny w tym wszystkim..
Jedyne ostrzeżenie.. tutaj znajdziecie baardzo dużo pożądania! Dużo namiętności i miłości, więc jeśli tego nie lubicie, to przemyślcie swój wybór. Mi się podobało, bo to totalnie mój klimat! Czekam na więcej.

Link do opinii
Inne książki autora
Niepokorne serca
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Niepokorne serca

Mają mroczne sekrety, nie akceptują reguł, dla najbliższych zrobią wszystko. Będą dla siebie wyrokiem czy wyzwoleniem? Teksas. Gorący i urzekający widokami...

Przeczucie
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Przeczucie

Miłość, zagadki i magia na amerykańskim Południu Belleville w stanie Luizjana. Miejsce idealne - w pięknej okolicy, z łagodnym klimatem, zamieszkane przez...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Opowieść Północna
Szymon Krug
Opowieść Północna
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy