Król Enigmy

Tom 2 cyklu Królowie Vegas

Dziś przychodzę do was z drugą częścią cyklu #królowievegas pt. "Król Enigmy”.
Cała historia zaczyna się od poznania Jade, zwykłej dziewczyny, która za długi ojca tkwi w nietypowym układzie z pewnym mrocznym facetem. Kim jest tajemniczy Rex? Jak rozwinie się ta historia?
Mogłoby się wydawać, że temat długu i aranżowanego małżeństa jest tak oklepany, że nie wiadomo co nowego można by było tu wymyślić. A jednak. Pamiętajcie, że autorką jest Ludka Skrzydlewska, mistrzyni zawiłej fabuły i dopracowanych wątków. Tu nic nie dzieję się bez przyczyny i wszystko jest po coś.
Tym razem nie było inaczej. Otrzymałam doskonale dopracowany romans, obfity w seksy, ale napisane z fantazją i ze smakiem, co przy tej ilości scen łóżkowych jest nie lada wyczynem. Nie nudziłam się 😉
Bardzo się cieszę, że zaczęłam moją przygodę z tą serią od pierwszej książki z cyklu. Mogłam docenić rewelacyjny zabieg, którym było połączenie tych dwóch historii w prawdziwą kryminalna zagadkę na dużą skalę.
Uwielbiam w książkach autorki ten charakterystyczny dodatek sensacyjno-kryminalny. Nadaje on tym historiom tajemniczości i pikanterii, trzyma czytelnika w napięciu.
A wracając do bohaterów... Jeżeli w pierwszej części to postać kobieca wyszła na pierwszy plan, to w drugiej widać było równowagę i główni bohaterowie się uzupełniali. Ich kreacja pozwalała na zrozumienie powodów ich działań. Byli autentyczni. I jeżeli motywy działań Jade były czytelnikowi znane od początku, to Rexa mieliśmy możliwość odkrywać powoli, warstwa po warstwie, poznając wszystkie jego oblicza i sekrety. A wierzcie mi, jest to bohater, którego chcielibyście odkrywać 😉
Jeżeli lubicie dopieszczone gorące romanse, pełne erotyzmu, doprawione tajemnicami i niebezpieczeństwem, ta książka jest dla was.
Skusicie się?

Kup książkę Król Enigmy

Łatwopalna
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Łatwopalna

Niektórych rodzajów ognia nie da się ugasić... Gdy miałam siedem lat, zabiłam swojego brata. Teraz, dwadzieścia lat później, tamta noc ciągle powraca...

Negatyw szczęścia. Inizio
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Negatyw szczęścia. Inizio

Miłość i intrygi w świecie pret-a-porter! Czy początkująca adeptka zawodu może otrzymać lepszą posadę od stanowiska asystentki fotografa w mediolańskim...