Unbreak me

Tom 1 cyklu Prawda o Yarrow

Kiedyś przeżyła koszmar

Teraz musi pomóc innej dziewczynie

Czy znajdzie w sobie dość siły?

River Hansen pragnie jedynie przetrwać drugi rok na uczelni, nie zwracając na siebie uwagi i trzymając się z dala od ludzi, co po traumie z przeszłości stało się jej sposobem na życie. Los nie pozwala jej jednak dłużej na samotność. Dziewczyna jest zmuszona zmienić mieszkanie, a jej nowe współlokatorki, Becca i Arizona, mają mnóstwo znajomych i uwielbiają spotkania towarzyskie. Co więcej, obie nie spoczną, dopóki nie wyciągną koleżanki na imprezę. Pomimo początkowych oporów w nowym otoczeniu River całkiem dobrze się bawi.

Jedyne, co jej przeszkadza, to zainteresowanie okazywane przez Foxa Abrahama. Kapitan drużyny futbolowej, prawdziwa gwiazda kampusu i obiekt westchnień studentek, najwyraźniej nie spocznie, dopóki River nie zgodzi się z nim spotkać. Ale nie to jest najgorsze. Wkrótce dziewczyna dowiaduje się, że na tej przecież spokojnej imprezie wydarzyło się coś strasznego… Coś, co na nowo otworzy jej ledwie zaleczoną ranę i z czym River będzie się musiała zmierzyć.

Czy będzie w stanie? I czy Fox okaże się sprzymierzeńcem, czy raczej przeszkodą w grze, którą podejmie dziewczyna?

Poznajcie romantyczną, ciepłą, comfort story z nurtu new adult ― nową powieść pióra uwielbianej przez czytelniczki romansów Ludki Skrzydlewskiej!

Informacje dodatkowe o Unbreak me:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-09-27
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Unbreak me

Unbreak me - opinie o książce

Ostatnio mam średni czas, jeśli chodzi o czytanie. Bardzo długo nie mogłam znaleźć książki, która mi przypasuje. W każdej mi czegoś brakowało. Jak nie irytujący główni bohaterowie, to fabuła pozostawiająca wiele do życzenia, sceny zbliżeń, których nie dało się czytać, no mówię wam, wiecznie coś ?

Aż trafiłam na nią! @ludkaskrzydlewska_autorka zawsze potrafi odczarować mój zły czas, nie bez powodu jest jedną z moich ulubionych autorek.

Rzadko daje książce 10 ?. Tutaj już po 160 stronie wiedziałam, że tak będzie. Autorka pokazała, że można napisać świetną historię bez scen zbliżeń co trzecią kartkę.

Uwielbiam, kiedy fabuła dzieje się na uczelni, kiedy główni bohaterowie są studentami, a jeszcze bardziej lubię, kiedy główne skrzypce gra kapitan drużyny. Fox to mega ciacho, niezły gracz, który możne mieć każdą i z tego przywileju korzysta, do czasu aż poznaje River.

Uwielbiam to, jak @ludkaskrzydlewska_autorka , w pozornie niepozorny romans wplata tak trudne wątki jak trauma czy gwałt. Podoba mi się to, że nie zapomniała o tym w momencie, kiedy River zaczęła zbliżać się do Abrahama. To było tło tej historii, jednak jest to jej ważny aspekt, który przebija się od początku do końca, za co daję ogromny plus.

Fox to mój nowy książkowy mąż. Jest absolutnie cudowny i chociaż początkowo był trochę namolny, to zdobył moją sympatię. Kupił mnie tym, jak troszczył się o dziewczynę, a jego poczucie humoru dodatkowo mnie przekonało. Kocham ich w duecie, to było tak słodkie, że nie chciałam tego kończyć, a jednocześnie chciałam zobaczyć jak autorka rozwiąże sprawę zawodowstwa chłopaka i jestem tym rozwiązaniem usatysfakcjonowana.

To nie jest byle jaki romans. Mamy tu seryjnego gwałciciela, który bezkarnie hula po kampusie i sieje spustoszenie. Kiedy prawda wychodzi na jaw, jestem mocno zdziwiona. Kto by pomyślał. Brakuje mi tu tylko reakcji pewnej osoby na to wszystko. Kogo? Tego nie mogę wam zdradzić, w końcu jest to zagadka, która przewija się przez całą lekturę.

Nie mogę doczekać się kontynuacji. Liczę, że kolejna część będzie o Becce i Haze. Mocno mnie zaintrygowali wzajemną niechęcią, a oprócz studentów lubię też właśnie hate-love!

Fikcyjna dziewczyna
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Fikcyjna dziewczyna

Ona jest pisarką. Ale takiej historii by nie wymyśliła... Sześć lat po dramatycznych wydarzeniach Lavinia Hayes wciąż zmaga się ze stresem pourazowym...

Do zakochania jeden urok
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Do zakochania jeden urok

Jedno niewinne zaklęcie potrafi odmienić lub nawet zniszczyć życie. Margo McKenzie pochodzi z jednej z najpotężniejszych magicznych rodzin w Szkocji...