Król Grzechu

Tom 1 cyklu Królowie Vegas

"Król grzechu" to doskonałe połączenie powieści erotycznej z literaturą sensacyjną. Pikantna, a zarazem piekielnie wciągająca pozycja dla każdego, kto poszukuje w książkach prawdziwych emocji.

Danielle prowadzi prywatne śledztwo w sprawie zaginięcia swojej kuzynki. Aby dociec prawdy, zatrudnia się w barze, gdzie, jak podejrzewa, dowie się, co tak naprawdę przydarzyło się dziewczynie, której poszukuje. I do pewnego momentu wszystko idzie zgodnie z planem, lecz nagle pojawia się... On.

"Król grzechu" autorstwa Ludki Skrzydlewskiej przenosi Czytelnika do Las Vegas. To, co opisuje w swojej powieści autorka, jednak niczym nie przypomina tak dobrze znanego przecież wszystkim miasta w Nevadzie, pełnego życia, wszechobecnych świateł i luksusowych kasyn.

Tutaj mamy za to brutalną, szarą rzeczywistość tamtejszego półświatka, gdzie los przecina ścieżki dwóch z pozoru zupełnie różnych ludzi. Szukająca prawdy i działająca pod przykrywką Danielle, oraz King - właściciel lokalu, gdzie zatrudnia się kobieta, a zarazem szalenie pociągający mężczyzna z niejasną przeszłością, zamieszany w dodatku w jakieś podejrzane interesy. Od samego początku działają na siebie jak magnesy. Czy dadzą upust wzrastającej między nimi namiętności? I czy na pewno mogą sobie ufać?

Informacje dodatkowe o Król Grzechu:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2021-02-10

Kup książkę Król Grzechu

Król Grzechu - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2022-01-30, 2022,

Król Grzechu to mieszanka dwóch gatunków, trochę romansu trochę thrillera.

Dani na prośbę swojego kuzyna przyjeżdża do Las Vegas. Jej kuzyn Rob martwi się o swoją siostrę która nie daje znaku życia. Obydwoje przeszukują jej mieszkanie i odkrywają że Violet pracowała w nocnym klubie jako kelnerka. Danielle wpada na pomysł aby się tam zatrudnić aby dowiedzieć się o życiu Violet i ją odszukać. Tam poznaje swojego szefa Kinga, który każdego przeraża dla niej staje się jednym z podejrzanych osób które miały coś wspólnego ze zniknięciem jej kuzynki. Co wyniknie z relacji Kinga i Dani? Kto okaże się podejrzanym? I co sprowadzi na siebie główna bohaterka w poszukiwaniu prawdy?

Książka, która ma wyraziste postacie. Dani jak ją nazywają koledzy z pracy jest chodzącą katastrofą, nie nadaje się na kelnerkę jak coś nie stłucze to  przewróci. Ma też pazurek który poznaje jej szef. Nie jest łatwowierna w końcu jej tata jest policjantem.

King mroczny, tajemniczy, który ma swój ukryty sekret, jak i Dani poszukuje swojej prawdy.

Ksiąźka która miesza trochę romansu trochę thrillera. Mam wrażenie że główna bohaterka utknęła pomiędzy namiętnością, pożądaniem, seksem a niebezpieczeństwem , poszukiwaniem prawdy, śledztwem. Wg mnie tych pierwszych emocji było znacznie więcej dlatego utknęłam trochę w tej książce.

Książka dobra polecam.

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-09-06, Ocena: 6, Przeczytałem,

Kingston Kane to mężczyzna, przyzwyczajony do podziwu i posłuszeństwa okazywanych mu na każdym kroku. Wysoki, wytatuowany motocyklista, jak może nie podobać się kobietą. Danielle, świeżo zatrudniona w prowadzonym przez Kane'a klubie nocnym w Las Vegas przekonuje się bardzo szybko jak King potrafi oczarować.

Od początku działają na siebie niczym magnes, tyle że... Danielle ukrywa przed szefem prawdziwy powód, dla którego chce u niego pracować.

Chodz zadanie które ma do wykonania kobieta jest bardzo ważne, to pragnienie jakie odczuwa do swojego szfa jest niebezpiecznie mocne, a powodzenie jej zadanie stoi pod znakiem zapytania.

,,Powinnam uciekać od tego mężczyzny jak najdalej, ale mam wrażenie, jakby istniała między nami jakaś niewidzialna nić, którą on właśnie przyciąga do siebie."

Czy rozum zdoła przezwyciężyć pragnienie i Daniell wykona swoje zadanie?

Co stanie się kiedy mężczyzna pozna prawdziwe intencje kobiety?

Elektryzujące napięcie i nieoczekiwany finał - Ludka Skrzydlewska zaskakuje nową powieścią erotyczną!

Połączenie kryminału i roansu to w tej książce strzał w dziesiątkę.

Chodz ,,Król grzechu'' to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki to na pewno nie ostatnie. Ksążka nieprzewidywalna, pełna akcji i gorącego erotyzmu.

Polecam <3

Unbreak me
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Unbreak me

Kiedyś przeżyła koszmar Teraz musi pomóc innej dziewczynie Czy znajdzie w sobie dość siły? River Hansen pragnie jedynie przetrwać drugi rok na uczelni...

Negatyw szczęścia. Fine
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Negatyw szczęścia. Fine

Historia o modzie i miłości ze szczyptą sensacji... I z co najmniej dwiema szczyptami humoru! Miłość. Moda. Intrygi. Nieoczekiwanie życiem zawodowym...

Forget Me Not
Julie Soto