Król Kier

Tom 4 cyklu Królowie Vegas

Przez lata żył jedynie pragnieniem zemsty. Teraz nie wie, czy zdoła jej dokonać

Kiedy Persia Grant, skromna krupierka z Las Vegas, spędza kilka upojnych godzin w pokoju hotelowym z tajemniczym nieznajomym, nawet nie przypuszcza, jak bardzo ta przygoda zmieni jej życie. Choć ma być jednorazowa, przyniesie o wiele poważniejsze konsekwencje, niż jej się wydaje.

Tymczasem na ulicach Vegas postrach wśród przestępców sieje tajemniczy Król Kier. Zamaskowany, nieuchwytny i groźny, niczym mściciel z horrorów. Kiedy tych dwoje przypadkowo się spotyka, ich życie wywraca się do góry nogami. Jedno porwanie sprawia, że losy Persii i Króla Kier nieodwracalnie się ze sobą splatają. I chociaż dziewczyna zdaje sobie sprawę, że jej porywacz to niebezpieczny człowiek i powinna go nienawidzić, jest dokładnie odwrotnie. Napięcie erotyczne między obojgiem staje się coraz bardziej wyczuwalne...

Jaki jest prawdziwy cel Króla Kier? I czy zwykła pracownica kasyna może odegrać jakąś rolę w jego osiągnięciu?

Oto czwarta powieść z serii Królowie Vegas, w której sensacja miesza się z romansem w prawdziwie wybuchowym koktajlu. Przygotuj się na zarwaną noc!

Informacje dodatkowe o Król Kier:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2023-02-14

Kup książkę Król Kier

Król Kier - opinie o książce

Król Kier to książka na jeden wieczór.

Persia Grant krupierka w kasynie, która decyduje się na jedną noc przyjemności z tajemniczym nieznajomym. Po tym wydarzeniu musi mierzyć się z konsekwencjami. Dodatkowo kiedy kilka dni później wybiera się do pracy trafia w samo centrum wydarzeń. Król Kier zamaskowany mężczyzna pomaga policji z niebezpieczeństwem . Persia zostaje wzięta za zakładniczkę jednak z opresji ratuje ją sam Król Kier. Kiedy dochodzi do szamotaniny między Król Kier a oprawcą Persia dowiaduje się kim tak naprawdę jest "tajemniczy bohater". Przez tą wiedzę zostaje porwana przez Króla Kier i przetrzymywana do czasu aż on dokończy swoje sprawy i wyjedzie z Las Vegas.

Król Kier to książka, która ma historię wyraziste postacie oraz wiele emocji. Zostałam wciągnięta w niepewny świat Persii, przetrzymywana w piwnicy i mierząca się z konsekwencjami nadal posiada charakterek. Oprócz pazurków pojawia się niewygodne przyciąganie między nią a jej porywaczem na które nie mogą sobie pozwolić. Jest też świat pełny niebezpieczeństwa, tajemnic i sekretów. Król Kier nocny bohater, który pomaga policji walczyć ze złem. Ta pomoc ma swój cel i zadośćuczynienie, odkupienie swoich win, oczyszczenie sumienia, które nadal obciążone jest przeszłością.

Król Kier to zdecydowanie jedna z lepszych książek Ludki Skrzydlewskiej. Polecam

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-03-07, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Lubicie czytać romanse sensacyjne i czy znajdą się tutaj fani Batmana? Będziecie zachwyceni tym, co wymyśliła @ludkaskrzydlewska_autorka

Persia Grant pracuje jako krupierka w kasynie w Las Vegas. Pewnego dnia spędza namiętne chwile z tajemniczym nieznajomym. Persia nie wie jakie poniesie konsekwencje tej jednorazowej przygody. Tymczasem w Vegas pojawia się zamaskowany i tajemniczy Król Kier, który mści się na przestępcach pomagając policji. Nikt nie zna jego tożsamości.
Kiedy drogi Persii Grant i Króla Kier krzyżują się ich życie wywraca się do góry nogami.
Gdy Persia rozpoznaje w nim mężczyznę, z którym spędziła upojne chwile on nie ma wyjścia i porywa ją, by dokończyć swoją zemstę. Między nimi wybucha ogniste pożądanie.
Kim naprawdę okaże się Król Kier?
Czy Persia wyzna Królowi Kier swoją tajemnicę?
Jak potoczą się ich losy?

"Król Kier" to intrygujący romans z wątkiem sensacyjnym. Sekrety z przeszłości, namiętność, pożądanie, pikantne sceny, niebezpieczeństwo, adrenalina, zaskakujące zwroty akcji, zemsta. Nie ma mowy o nudzie. Wciągająca fabuła. Świetnie wykreowani bohaterowie. Charakterni i zadziorni. Autorka potrafi trzymać w napięciu czytelnika zapewniając mu mnóstwo emocji oraz wrażeń.
Nie mogłam oderwać się od tej książki zastanawiając co wydarzy się na następnych stronach powieści. Bawiłam się znakomicie.
Rewelacja!
Czekam na kolejne książki autorki.
Polecam z całego serca "Króla Kier" oraz całą serię Królów Vegas.

Avatar użytkownika - Mirela
Mirela
Przeczytane:2023-03-12,

RECENZJA

♥️"KRÓL KIER"♥️

SERIA: KRÓLOWIE VEGAS

AUTOR: Ludka Skrzydlewska - strona autorska

WYDAWNICTWO: Editio Red

"Moje życie też nie podlega negocjacjom -odpowiadam ze złością.

-Jestem równie ważna co twoja pieprzona zemsta albo nawet ważniejsza."

Ludka Skrzydlewska to królowa romansów z wątkiem sensacyjnym.

KRÓL KIER to czwarta część z serii "Królowie Vegas".

Autorka przenosi nas do miasta grzechu, gdzie rządzą mężczyźni, którzy żyją na granicy prawa i poza nim, wciąga w świat usłany tajemnicami, których ujawnienie może zmienić naprawdę wszystko, a na deser fascynujące kobiety, które odmienia życie tych mężczyzn.

"Król Kier" to mieszanka sensacji z romansem, która tworzy idealną proporcję wrażeń, którą serwuje nam autorka.

Świetnie nakreślona fabuła, która niesamowicie wciąga, nie zwalnia nawet na chwilę z zaskakującymi zwrotami akcji i gorącym romansem.

Pełna napięcia, emocji, akcji i gorących chwil historia, od której się nie oderwiesz choćby na moment.

Sceny erotyczne rozpalają zmysły, są apetycznie opisane i czytałam z wypiekami na twarzy.

Co znajdziesz w tej historii:

zamaskowany mściciel

groźnych mężczyzn

silne kobiety

porwanie

zemsta

sekrety

gorące sceny

ukryta ciąża

Bohaterowie ciekawie wykreowani, wyraziści, barwni z nutką tajemniczości i charakterni.

Czuć było przeogromne przyciąganie między głównymi postaciami i iskry, które przelatywały wokół nich.

Uwielbiam tę serię i książki Ludki Skrzydlewskiej, które wciągają, nie potrafię się od nich oderwać.

Ludka Skrzydlewska ma coś takiego, że umie czarować piórem, a jej opowieści dosłownie porywają.

"Powinienem był się trzymać od niej z daleka. Obserwować ją z dystansu, tak jak robiłem to na początku. Ale gdy Pierwszy raz mnie dostrzegła, gdy naprawdę mnie zobaczyła, uznałem, że mam przejebane. A teraz ona też ma przeze mnie przejebane."

Persephone Grant pracuje w kasynie Enigma i jest tam krupierką.

Pewnego razu spędza z dopiero poznanym przystojnym Reignem noc.

Jednorazowa przygoda wywraca jej życie do góry nogami i już nic nie będzie takie jak było.

Dowiaduje się, że jest w ciąży.

Żeby nie było tak łatwo, to tylko początek jej problemów. Jadąc do pracy, trafia w sam środek strzelaniny, a potem jest tylko gorzej. Wpada w ręce napastnika, a opresji ratują ją KRÓL KIER. To przypadkowe spotkanie wywraca ich życie do góry nogami. Zostaje, porwana a sprawy komplikują się coraz bardziej.

KRÓL KIER to zamaskowany, nieuchwytny i groźny mściciel, który sieje postrach wśród przestępców. Na miejscu zbrodni pozostawia jedną kartę z tali króla kier.

Przez lata żył pragnieniem zemsty, teraz przez kobietę nie jest już taki pewien, czy zdoła jej dokonać.

- Kim okaże się mężczyzna, z którym Persia spędziła noc?

Kim jest ojciec dziewczyny?

Czy Król Kier dokona zemsty?

Czy uda jej się uciec od porywacza?

Czy Persia i Reign mają szansę na wspólną przyszłości?

Polecam ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Czytacie książki Ludki Skrzydlewskiej? Lubicie? ? To moje 3 spotkanie z królem Vegas, ale mam też na półce inne książki Autorki ?

Persia pracuje jako krupierka w kasynie, pewnego dnia spędza noc z nieznajomym.. cóż bardzo przyjemną noc.. Jednak szybko musi uciekać, bo czeka na nią mama..

Na ulicach Vegas, pokazuje się od jakiegoś czasu król Kier, który pomaga Policji uchwycić bandytów.. Czy jest superbohaterem? Czy robi to w specjalnym celu? Otóż, zdradzę Wam że ma ukryty cel ?
Co łączy tych dwoje mężczyzn? Też wiele ?

Kto zna książki Autorki, to nie będzie zaskoczony tym stylem znajdziemy w tej książce, dokładnie to co w poprzednich: akcja, pomysł, odważni bohaterowie, do tego namiętność, seks, miłość! Czego chcieć więcej? Tutaj poznajemy kolejną dwójkę bohaterów, którzy mierzą się z codziennością.. Jak zareaguje kobieta na to, że ktoś ją porwał? A jak to wszystko wpłynie na plany i życie króla Kier? ? Książkę czytało mi się szybko, byłam niezwykle ciekawa co tym razem Autorka wymyśliła i jak postanowiła przedstawić nowego króla.. ja musze przyznać, że polubiłam zarówno króla bo nie był zbyt nachalny, ale też jego nową królowa, za odwage ?

W mrokach Luizjany (Tom 1). Wilcze ślady
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - W mrokach Luizjany (Tom 1). Wilcze ślady

Czy zbudowany na kruchych fundamentach pokój zostaniez burzony przez przebudzenie przerażającej mocy? Dramatyczne okoliczności zmuszają Neve Cavendish...

Opiekunka
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Opiekunka

Kryminalna intryga i płomienny romans w nowej książce autorki Sentymentalnej bzdury, Negatywu szczęścia i Po godzinach Życiem siedmioletniej Josie Spencer...