Król Kier

♥️"KRÓL KIER"♥️

SERIA: KRÓLOWIE VEGAS

AUTOR: Ludka Skrzydlewska - strona autorska

WYDAWNICTWO: Editio Red

"Moje życie też nie podlega negocjacjom -odpowiadam ze złością.

-Jestem równie ważna co twoja pieprzona zemsta albo nawet ważniejsza."

Ludka Skrzydlewska to królowa romansów z wątkiem sensacyjnym.

KRÓL KIER to czwarta część z serii "Królowie Vegas".

Autorka przenosi nas do miasta grzechu, gdzie rządzą mężczyźni, którzy żyją na granicy prawa i poza nim, wciąga w świat usłany tajemnicami, których ujawnienie może zmienić naprawdę wszystko, a na deser fascynujące kobiety, które odmienia życie tych mężczyzn.

"Król Kier" to mieszanka sensacji z romansem, która tworzy idealną proporcję wrażeń, którą serwuje nam autorka.

Świetnie nakreślona fabuła, która niesamowicie wciąga, nie zwalnia nawet na chwilę z zaskakującymi zwrotami akcji i gorącym romansem.

Pełna napięcia, emocji, akcji i gorących chwil historia, od której się nie oderwiesz choćby na moment.

Sceny erotyczne rozpalają zmysły, są apetycznie opisane i czytałam z wypiekami na twarzy.

Co znajdziesz w tej historii:

zamaskowany mściciel

groźnych mężczyzn

silne kobiety

porwanie

zemsta

sekrety

gorące sceny

ukryta ciąża

Bohaterowie ciekawie wykreowani, wyraziści, barwni z nutką tajemniczości i charakterni.

Czuć było przeogromne przyciąganie między głównymi postaciami i iskry, które przelatywały wokół nich.

Uwielbiam tę serię i książki Ludki Skrzydlewskiej, które wciągają, nie potrafię się od nich oderwać.

Ludka Skrzydlewska ma coś takiego, że umie czarować piórem, a jej opowieści dosłownie porywają.

"Powinienem był się trzymać od niej z daleka. Obserwować ją z dystansu, tak jak robiłem to na początku. Ale gdy Pierwszy raz mnie dostrzegła, gdy naprawdę mnie zobaczyła, uznałem, że mam przejebane. A teraz ona też ma przeze mnie przejebane."

Persephone Grant pracuje w kasynie Enigma i jest tam krupierką.

Pewnego razu spędza z dopiero poznanym przystojnym Reignem noc.

Jednorazowa przygoda wywraca jej życie do góry nogami i już nic nie będzie takie jak było.

Dowiaduje się, że jest w ciąży.

Żeby nie było tak łatwo, to tylko początek jej problemów. Jadąc do pracy, trafia w sam środek strzelaniny, a potem jest tylko gorzej. Wpada w ręce napastnika, a opresji ratują ją KRÓL KIER. To przypadkowe spotkanie wywraca ich życie do góry nogami. Zostaje, porwana a sprawy komplikują się coraz bardziej.

KRÓL KIER to zamaskowany, nieuchwytny i groźny mściciel, który sieje postrach wśród przestępców. Na miejscu zbrodni pozostawia jedną kartę z tali króla kier.

Przez lata żył pragnieniem zemsty, teraz przez kobietę nie jest już taki pewien, czy zdoła jej dokonać.

- Kim okaże się mężczyzna, z którym Persia spędziła noc?

Kim jest ojciec dziewczyny?

Czy Król Kier dokona zemsty?

Czy uda jej się uciec od porywacza?

Czy Persia i Reign mają szansę na wspólną przyszłości?

Polecam ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Kup książkę Król Kier

Negatyw szczęścia. Inizio
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Negatyw szczęścia. Inizio

Miłość i intrygi w świecie pret-a-porter! Czy początkująca adeptka zawodu może otrzymać lepszą posadę od stanowiska asystentki fotografa w mediolańskim...

Po godzinach
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Po godzinach

Kiedy zakres obowiązków zaczyna wykraczać poza umowę... Indiana Fisher, absolwentka Harvardu i asystentka dyrektora generalnego w renomowanej bostońskiej...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;