Król Kier

Tom 4 cyklu Królowie Vegas

Lubicie czytać romanse sensacyjne i czy znajdą się tutaj fani Batmana? Będziecie zachwyceni tym, co wymyśliła @ludkaskrzydlewska_autorka

Persia Grant pracuje jako krupierka w kasynie w Las Vegas. Pewnego dnia spędza namiętne chwile z tajemniczym nieznajomym. Persia nie wie jakie poniesie konsekwencje tej jednorazowej przygody. Tymczasem w Vegas pojawia się zamaskowany i tajemniczy Król Kier, który mści się na przestępcach pomagając policji. Nikt nie zna jego tożsamości.
Kiedy drogi Persii Grant i Króla Kier krzyżują się ich życie wywraca się do góry nogami.
Gdy Persia rozpoznaje w nim mężczyznę, z którym spędziła upojne chwile on nie ma wyjścia i porywa ją, by dokończyć swoją zemstę. Między nimi wybucha ogniste pożądanie.
Kim naprawdę okaże się Król Kier?
Czy Persia wyzna Królowi Kier swoją tajemnicę?
Jak potoczą się ich losy?

"Król Kier" to intrygujący romans z wątkiem sensacyjnym. Sekrety z przeszłości, namiętność, pożądanie, pikantne sceny, niebezpieczeństwo, adrenalina, zaskakujące zwroty akcji, zemsta. Nie ma mowy o nudzie. Wciągająca fabuła. Świetnie wykreowani bohaterowie. Charakterni i zadziorni. Autorka potrafi trzymać w napięciu czytelnika zapewniając mu mnóstwo emocji oraz wrażeń.
Nie mogłam oderwać się od tej książki zastanawiając co wydarzy się na następnych stronach powieści. Bawiłam się znakomicie.
Rewelacja!
Czekam na kolejne książki autorki.
Polecam z całego serca "Króla Kier" oraz całą serię Królów Vegas.

Informacje dodatkowe o Król Kier:

Kup książkę Król Kier

Król Grzechu
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Król Grzechu

"Król grzechu" to doskonałe połączenie powieści erotycznej z literaturą sensacyjną. Pikantna, a zarazem piekielnie wciągająca pozycja dla każdego, kto...

Przeczucie
Ludka Skrzydlewska 0
Okładka ksiązki - Przeczucie

Miłość, zagadki i magia na amerykańskim Południu Belleville w stanie Luizjana. Miejsce idealne - w pięknej okolicy, z łagodnym klimatem, zamieszkane przez...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis