Mala M.

Ocena: 4.42 (38 g³osów)

Malwina inaczej Mala na domówce u przyjació³ do¶wiadcza niesamowitego seksu z nieznajomym niebieskookim. Po upojnej nocy, pe³nej morza alkoholu on znika a ona za wszelk± cenê chce go odnale¼æ. Czy jej siê uda? Kim jest mê¿czyzna z blizn± na twarzy?

Mala uwielbia piæ alkohol i uprawiaæ seks. Nie brakuje jej ciêtego jêzyka. Jednak najwa¿niejsza jest dla niej przyjació³ka Zuzanna. Rozumiej± siê bez s³ów. W momencie, w którym Mala nakrywa mê¿a Zuzki na zdradzie postanawia najpierw sama siê z nim zmierzyæ i poznaæ prawdê. Dopiero pó¼niej dzieli siê z tymi newsami z Pani± adwokat. Chce dla niej jak najlepiej.

Moim zdaniem to dopiero pocz±tek historii. Dostajemy tu namiastkê, która ma wiele niewiadomych. My¶lê, ¿e w nastêpnych czê¶ciach przyjdzie nam poznaæ prawdê.

"Macie pe³ne prawo podejrzewaæ, ¿e moje IQ jest zbli¿one do tego, który prezentuje przeciêtnie uzdolniony szympans"

Malwina ma do siebie niesamowity dystans. Uwielbia ostrych facetów, a nie przys³owiowe kluchy. Przy facetach nie my¶li racjonalnie. Dziêki czemu uwa¿am j± za barwn± postaæ tej powie¶ci.

Historia jest lekka, pe³na humoru, ciêtego jêzyka i wulgaryzmu. Nie brakuje pikanterii. Ksi±¿ka bawi do ³ez i pozwala siê rozlu¼niæ.

Je¶li masz z³y czas - siêgnij po "Mala M". Umili Ci wieczór 😊

Informacje dodatkowe o Mala M.:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-04-14
Jêzyk orygina³u: polski
Doda³/a opiniê: Sylwia Kuczerka

Tagi: Romans erotyczny bóg

wiêcej
Zobacz opinie o ksi±¿ce Mala M.

Kup ksi±¿kê Mala M.

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Recenzje miesi±ca