Między nami chaos

Opowiada o nastoletnim chłopaku Arturze.Mieszka on z ojcem w wielkim
domu po rodzicach jego ojca.Gdy chłopak miał dziewięć lat odeszła od nich matka.
Artur miał wypadek samochodowy. Samochod toną. .W skutek
wypadku Artur złamał rękę przez to nie dostał stypendium na wymarzone studia tenisowe.
Aby pomóc pozbierać się synowi ojciec razem z nim udają się do małej miejscowościTruckee
gdzie mieszkają ciocia Karen i wujekTima Artura, którzy od jedynastu lat budują taras.Czy zmiana otoczenia pomoże pozmierać Arturowi?Co zmieni w jego życiu książka jego dziadka ,którą napisał przed
swoją śmiercią?Kim przed wypadkiem była dla niego Kailin i co ona miała spólnego z wypadkiem?!

Artur to mądry chłopak.Czy poradzi sobie pomóc?Jego dziadek jest ciekawą postacią-tajemniczą .Czy dowiemy się dlaczego tak nagle umarł?
Książka jest napisana bardzo ładnym językiem.Opisuje autorka pięknie wszystko co otacza bohaterów.Styl jest trochę tajemniczy .Do końca trzyma nas w napięciu.
Książka ma bardzo ładną okładkę.

Informacje dodatkowe o Między nami chaos:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2018-11-14
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: A Lite too Bright
Dodał/a opinię: WikaKos Czyta Czyta

Zobacz opinie o książce Między nami chaos

Kup książkę Między nami chaos

" Fajnie jest wiedzieć, że pewnego dnia cała Ziemia wraz z wszystkimi ludźmi, którzy kiedykolwiek na niej mieszkali, spłonie i zniknie, a jedyne, co po nas zostanie, to mała smuga światła na niebie. W ten sposób wszystko to - dodałem, pokazując ręką dookoła - co dzieje się teraz, wydaje się jakieś ważniejsze. Nie sądzisz?"

" w którym momencie błędna droga staje się właściwą?
w którym momencie fikcja staje się faktem?
kim jesteśmy: sobą czy ludźmi, których udajemy?
kim jesteś ty
& kim jestem ja?"

Szkoła dla wybranych
Samuel Miller0
Okładka ksiązki - Szkoła dla wybranych

Wszyscy znają Emmę. Wyróżnia się, co jest dość trudne w Redemption Prep, szkole, w której każdy uczeń jest wyjątkowy i został starannie dobrany...