Milioner i bogini

Wyobraź sobie, że jesteś młodą dziennikarką branżową u progu swojej kariery. Jadąc na wywiad z ukrywającym się dotychczas właścicielem wielkiej korporacji zostajesz uwięziona w windzie. Oczywiście, nie jesteś w niej sama. Towarzyszy Ci miły, przystojny mężczyzna, który podaje się za kuriera. Umawiacie się na kawę zaraz po tym, kiedy skończysz wywiad, który, niestety, nie odbywa się. Właściciel korporacji Cię wystawił. Po kilku dniach proponuje Ci jednak długą, wyczerpującą tematy, kilku wieczorową rozmowę przez internet. Jednocześnie obiecując spotkanie pod koniec kreowania wywiadu. Zarówno kurier jak i milioner działają na Twoją wyobraźnię i stają się dla Ciebie kimś znaczącym. Kiedy jednak okazuje się, że to jedna i ta sama osoba... Co robisz? Dajesz szansę człowiekowi, który Cię oszukał, kiedy sama nie tolerujesz kłamstw? Czy uciekasz w świat i swoje marzenia o karierze zostawiasz hen za sobą?
Ward i Keeland to zdecydowanie duet, który lubię najbardziej. Cenię te autorki zarówno za lekki i przyjemny styl opowieści, ale także za drugie dno, które sprawią, że lektura staje się ciekawsza. Ukyte pod osłoną niewinnego romansu tematy stają się dla czytelnika czymś ciekawym, inspirującym i często sprawiają, że czytelnik wynosi z lektury więcej niż jedynie "fajnie się to czytało". Moim zdaniem te autorki zarówno w duecie jak i w indywidualnych powieściach są fenomenalne. Może nie jestem obiektywna że względu na fakt, że lubię tego typu literaturę, ale... Wiem, że zwolenników romansów w internetowym świecie jest wielu. Także czytajcie powieści tych pań bo warto!!!

Informacje dodatkowe o Milioner i bogini:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2019-01-16
ISBN: 978-83-283-3997-2
Tytuł oryginału: Mister Moneybags
Tłumaczenie: Marta Czub
Dodał/a opinię: Katarzyna Drapacz

Tagi: wywiad kłamstwa oszustwo przebaczenie rumunia seks humor pożądanie namiętność

Zobacz opinie o książce Milioner i bogini

Kup książkę Milioner i bogini

Najpiękniejsza pamiątka
Ward Penelope, Keeland Vi 0
Okładka ksiązki - Najpiękniejsza pamiątka

Od początku wszystko szło nie tak. Zerwane zaręczyny tuż przed samym ślubem. Samotna wycieczka zamiast podróży poślubnej. Fatalna pogoda, odwołane...