Miłość pod naszym niebem

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2020-06-26
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-8201-029-9
Liczba stron: 360
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Anna Gąbka
Tom 2 cyklu Seria Powiślańska

Ocena: 5.33 (6 głosów)

Kontynuacja wspaniałego debiutu pani Sylwii Kubik. W tej części poznajemy dalsze losy bohaterów powieści "Pod naszym niebem". Kolejny raz odwiedzamy urokliwą Brzozówkę i jej mieszkańców. Razem z nimi dzielimy wszystkie troski i radości, jak to w życiu i u nich po każdej burzy, wychodzi słońce, a trudności przeplatają się z chwilami szczęścia.
Karolina, jak zwykle aktywnie angażuje się w życie lokalnej społeczności, poza tym dostaje pewną propozycję od doktora Macieja, który powoli kończy remont i przygotowuje się do otwarcia ośrodka dla starszych osób. Hanię znowu czeka czas pełen niepewności i zmartwień, gdy pewnego dnia odkryje, że często nasze prośby spełniają się w najmniej oczekiwanym momencie. Monika wraz z synkiem, przeprowadza się do Brzozówki,zaczyna pracę w ośrodku doktora Macieja, który po tym jak ją zawiódł, stara się zrobić wszystko, by od nowa zdobyć jej zaufanie. Natomiast w Brzozówce pojawia się tajemnicza Małgosia, która niespodziewanie na dłużej zagości u Heleny.
Kolejna przepiękna powieść pani Sylwii, którą przeczytałam z ogromną przyjemnością. "Miłość pod naszym niebem" to książka, która wzrusza, bawi i wywołuje uśmiech na twarzy. Ponadto zawiera piękny przekaz, udowadnia, jak ważna dla każdego człowieka jest rodzina i serdeczne relacje międzyludzkie. W powieści znajdujemy zapis zwykłego życia, które oparte jest na pięknych wartościach, takich jak wiara, rodzina, uczciwa praca i troska o innych. Są to solidne fundamenty, które pozwalają przetrwać wszelkie życiowe zawirowania, pokonać problemy i ciągle odzyskiwać nowe siły do stawiania czoła wszystkim wyzwaniom.

Tagi: obyczajowe wiara milosc wies przyroda

POLECANA RECENZJA

Zobacz opinie o książce Miłość pod naszym niebem

Kup książkę Miłość pod naszym niebem

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Krok do miłości
Sylwia Kubik0
Okładka ksiązki - Krok do miłości

W cieniu żuławskich wierzb odnajdziesz miłość Ewa ma poważne kłopoty. Jednego dnia traci wszystko, co było jej drogie. Nawet jej ukochany wystawia jej...

Tajemnica z przeszłości
Sylwia Kubik0
Okładka ksiązki - Tajemnica z przeszłości

Nikt nie stanie ci na drodze do prawdziwej miłości Ewa zakochuje się w Kamilu, rozważa nawet, czy z nim nie zamieszkać. Mimo to Antek dalej wytrwale...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy