Moja złota rybka zombie. W górę płetwy

„W górę płetwy” Słyszeliście o rybce, która nie jest zwykłą wodną rybką? Złota rybka, na dodatek zombie, rozumiejąca mowę człowieka i hipnotyzująca własnym wzrokiem. Dalszy ciąg przygód rybki Frankie, a także jej opiekunów Tymka i Raviego. Jak w każdej bajce o kategorii fantasy, występuje również w niej bezapelacyjnie szalony młody naukowiec, który knuje niecny plan. Tym szaleńcem okazuje się już w pierwszej części brat młodego Tymka. Wracając do rybki, to pewnego razu wszyscy: Tymek, Ravi, Tytus i ich ojcowie wysuszają na męską wycieczkę nad morze. Miejscem wypoczynku, a jednocześnie noclegu okazuje się stara latarnia morska z jeszcze starszym domownikiem. Nieopodal w mieście panuje pewna straszna opowieść o wrednym Węgorzu z Zatoki. Dwójka przyjaciół, oczywiście z Frankie na czele postanawia wyjaśnić całą sprawę. Jednak pierwszym, który jest na miejscu okazuje się Tytus szalony brat, naukowiec. Próbuje łapać węgorza na wędkę, a rybka widząc samego chłopaka skacze do wody i zaczyna atakować odwiecznego wroga. Wtem z wody wyskakuje węgorz na dwa metry i razem z rybką znikają w głębinach morza. Co się stanie z Frankie i czy w ogóle wróci z powrotem? Bajka według mnie bardzo zgrabnie i ciekawie napisana. Powyżej opisana przygoda jest ukazana jako jedna z dwóch opowieści. Druga także jest śmieszna i obfita w szalony plan przejęcia nad światem panowania. Czytając czułam, że powracam do dzieciństwa, po dłuższym czasie naprawdę warto cofnąć się trochę i powrócić do przeszłości. Okładka jest bardzo kolorowa i od razu przyciąga oko czytelnika. Wpłyńcie w świat rybki i jej spojrzenia. Ocena: 10/10 Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

Informacje dodatkowe o Moja złota rybka zombie. W górę płetwy:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2016-03-31
Dodał/a opinię: dobrerecenzjepl

Zobacz opinie o książce Moja złota rybka zombie. W górę płetwy

Kup książkę Moja złota rybka zombie. W górę płetwy