Nawałnica mieczy. Stal i śnieg

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2012-04-30
ISBN: 978-83-7506-113-0
Tytuł oryginału: A Storm of Swords: Steel and Snow
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Ilustracje: Antoni Uniechowski
Dodał/a opinię: Mamut
Tom 3 cyklu Pieśń Lodu i Ognia

Jakos mnie ta porywająca część sagi nie porwała:( Zdecydowanie "Gra o tron" była lepsza w czytaniu. Ledwo przebrnęłam przez te 607 stron zapisanych malutkimi literkami... Wydaje mi się pisane to z rozmachu, chyba poniekąd na fali "Gry o tron"

Kup książkę Nawałnica mieczy. Stal i śnieg

Zobacz opinie o książce Nawałnica mieczy. Stal i śnieg
George R.R. Martin0
Okładka ksiązki - Pieśń Lodu i Ognia. (TOM 4 CZĘŚĆ 2). Uczta dla wron: Sieć spisków (wydanie filmowe miękkie) DODRUK

Wojna pięciu królów zbliża się do końca. Lannisterowie i ich sojusznicy uważają się za zwycięzców, jednakże nie wszystko w kraju idzie dobrze. Niezadowoleni...

Żeglarze nocy i inne opowiadania
George R.R. Martin0
Okładka ksiązki - Żeglarze nocy i inne opowiadania

Budząca grozę epicka opowieść o eksploracji kosmosu W głębinach kosmosu ekspedycja złożona z ośmiu nieprzystosowanych naukowców i telepaty zajmuje...

- Jesteśmy tarczą, która osłania krainę człowieka - odpowiedział mu ser Ottyn Wythers - Tarczy nie wyrzuca się lekkomyślnie.

- Podczas walki najlepszą obroną jest szybkie uderzenie miecza, które zabije przeciwnika, a nie chowanie się za tarczą - skontrował Thoren Smallwood.

Okna z widokiem na Weronę
Hanna Kowalewska