Negocjator. Prawdziwa historia najskuteczniejszego zawodowego negocjatora

„Negocjator” jest historią zawodowego mediatora. Swoją historię Ben Lopez rozpoczyna od tego, jak, będąc psychologiem, rozpoczął swoją przygodę jako profesjonalny negocjator. W późniejszych rozdziałach opisuje najróżniejsze sytuacje, z jakimi miał do czynienia, a przy okazji ujawnia stosowane przez siebie techniki prowadzenia negocjacji, nawiązywania relacji z kidnaperami i przejmowania kontroli nad całą sytuacją. W swojej długoletniej karierze stykał się również ze złym prowadzeniem rozmów z porywaczami, co mogło doprowadzić do tragedii. „Negocjator” jest całkiem sprawnie napisany, oddaje charakter pracy autora, jego zmęczenie wielodniowymi negocjacjami, które wymagają szybkich i zdecydowanych decyzji w każdej chwili.

Informacje dodatkowe o Negocjator. Prawdziwa historia najskuteczniejszego zawodowego negocjatora:

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2013-07-08
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
Dodał/a opinię: TakiGosc

Zobacz opinie o książce Negocjator. Prawdziwa historia najskuteczniejszego zawodowego negocjatora

Kup książkę Negocjator. Prawdziwa historia najskuteczniejszego zawodowego negocjatora