Oblicza miłości. Przekonaj mnie

Tom 1 cyklu Oblicza miłości

2 czerwca będzie premiera debiutu od @wydawnictwo_amare .

Lubicie debiuty, a do tego polskie?? Ja uwielbiam. Zawsze można odkryć jakąś perełkę.

"Przekonaj mnie" od @m.f.mosquito to pierwszy tom serii "Oblicza miłości". Czy mi ona przypadła do gustu?? Czy warta jest uwagi??

Będę szczera i powiem, że ta książka jest świetna. W ogóle nie czułam, żeby był to debiut. Styl autorki polubiłam już od samego początku. Jest leciutki jak piórko. Przyjemny w odbiorze. Książkę czyta się płynnie, wszystko jest dopracowane na ostatni guzik. Fabuła wciągająca i ciekawa.

Aleksandra jest właścicielką agencji reklamowej. Przez portal randkowy szuka partnera na ślub swojego byłego. Po nieudanej randce, z przyjaciółmi odwiedza nowoczesny klub. I pojawia się on. Przystojny Marcel barman, który ratuje ją z opresji.

Ta historia mnie zauroczyła. Podobało mi się jak autorka przedstawiła głównych bohaterów. Są wyraziści. Polubiłam ich od samego początku. Ich dialogi są zabawne z podtekstem seksualnym. Czuć od nich chemię, wszystko jest zrobione ze smakiem. Zapomniałam wspomnieć o Gosi. Co za babka. Taką przyjaciółkę to można mieć. Ona rozwala system.

Uwielbiam poczucie humoru autorki, trafiły one w moje gusta w 100%. Świetnie się bawiłam. Jedynie do czego mogę się przyczepić to pewien wątek Marcelem, który mógł być bardziej rozwinięty. Ale to tylko mały szczegół. Bo reszta jest świetna.

Już siedzę jak na szpilkach i czekam na drugi tom. Mam cichą nadzieję, że będzie on o Gosi. Będzie się działo.

Informacje dodatkowe o Oblicza miłości. Przekonaj mnie:

Wydawnictwo: Amare