Oblicza miłości. Przekonaj mnie

Tom 1 cyklu Oblicza miłości

RECENZJA

„Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się strach”.

Bardzo, ale to bardzo skrzywdzona, przez ostatni związek Aleksandra, co prawda swoje serce otoczyła murem, ale nieustająco próbuje znaleźć faceta na portalach randkowych.
Liczy na to, iż zabierze potencjalnego delikwenta, na ślub swojej kuzynki z…jej byłym. Większość z nich na nieszczęście okazuje się nic nie wartymi dupkami, zatem Leksi ( jak pieszczotliwie nazywa ją przyjaciółka Gośka ), postanawia zrobić sobie odwyk od randek i facetów. Przystojny barman Marcel ( były prawnik ), który z miejsca ją oczarowuje, okazuje się być nowym wspólnikiem jej przyjaciele.
Niewyparzony języczek Aleksandry, w akompaniamencie jakże otwartego seksualnego flirtu z Marcelem, prowadzi ich do uroczej gry, w którą tylko oni potrafią tak bezbłędnie grać.
Chemia, rozumienie się bez słów i metoda małych kroczków, powoli kruszy lód, który skuł serce Aleksandry, a rodzące się uczucie jest zaskoczeniem dla niej, jak również dla Marcela. Oboje noszą podobne blizny z poprzednich związków, ale to ona boi się wyznać całą prawdę.
Bo czy można pokochać ją właśnie taką? Czy miłość jest w stanie zaakceptować wszystko?
Jak się okazuje, oboje będą musieli zmierzyć się z obawą o miłość, oddanie i akceptację. Bo przecież nigdy nie wiadomo, co przyniesie nam przyszłość.
Bardzo dobrze bawiłam się przy tej książce. Główna bohaterka i jej niesamowity styl bycia, jej rewelacyjni przyjaciele, no i facet, który nagle zmienia wszystko i przychyla jej raju. To seksualne napięcie i odwlekanie spełnienia. A potem tajemnice sprawiające niewysłowiony ból i tragiczne wydarzenie, w konsekwencji których sami odczuwamy smutek bohaterów i ta niewiadoma, czy to wszystko może skończyć się happy-end’em…
Jedno jest pewne, przy tej książce, będziecie pokładać się ze śmiechu, rumienić, czytając pikantne i gorące momenty, ale także może zdarzyć Wam się uronić łezkę jak również kląć z bezsilności.

Już teraz czekam na kolejną część serii Oblicza Miłości, gdzie tym razem poznamy historię Gośki, a która na pewno, tak jak ta dostarczy mi wiele przyjemności i multum emocji.

Pięknie dziękuję wydawnictwu i autorce, za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki !!!

Informacje dodatkowe o Oblicza miłości. Przekonaj mnie:

Wydawnictwo: Amare