After. Płomień pod moją skórą

Tom 1 cyklu After

"After. Płomień pod moją skórą" należy do serii "After". Jest pierwszym tomem z tego cyklu.

Tessa ma zaplanowane wszystko. Zaczyna studia, chce zacząć pracę w wydawnictwie i być z ukochanym Noah.

Wtedy pojawia się Hardin. Który jest jej całkowitym przeciwieństwem. Hardin wywraca jej życie do góry nogami. Jest arogancki i zbuntowany i w niczym nie przypomina idealnego i troskliwego Noah. Jednak budzi w Tessie uczucia których dotąd nie znała.

Myśli, że kocha Noah, a jeśli się myli? Hardin ma ciężki charakter,ale czy może im się udać?

Powieść należy do gatunku romansu.

Anna Todd pisze przyjemnym stylem pisania, który wspaniale się czyta. A sama powieść dostarcza mnóstwa emocji. Uczucie Tessy i Hardina jest pełne właśnie takich wrażeń. Ani trochę nie jest nudne.

Przy tej książce nie można się nudzić! Chyba, że ktoś nie cierpi romansów wtedy lepiej tego nie czytać. Natomiast całej reszcie z czystym sercem polecam tę powieść.

Uważam, że jest ona obowiązkiem dla każdego miłośnika romansów.

Co prawda cała seria jest dosyć gruba, jednak uważam, że warto poświęcić na nią swój cenny czas.

Liczę, że się nie zawiedziecie, tak samo jak ja. Jestem po prostu oczarowana.

Podczas czytania powieści szarpały mną najróżniejsze uczucia. I mimo tego, że wcześniej oglądałam film, który nawiasem nówiąc był cudowny, to książka zdecydowanie bije go na głowę. Żaden film nie jest w stanie tak świetnie przedstawić uczuć, myśli i zachowań bohaterów jak powieść. Ale wracając do tematu, od którego nieco odeszłam, mimo tego, że oglądałam film i mniej więcej się orientowałam, co się stanie, to książka i tak całkowicie mnie pochłonęła i ciężko było mi się oderwać.

Nie mogę się doczekać następnego tomu. I dalszych losów bohaterów, których pokochałam całym sercem.

Informacje dodatkowe o After. Płomień pod moją skórą:

Kup książkę After. Płomień pod moją skórą

The Darkest Moon
Anna Todd0
Okładka ksiązki - The Darkest Moon

NOWA KSIĄŻKA AUTORKI BESTSELLEROWEJ SERII AFTER Jak odzyskać blask najjaśniejszych gwiazd? Karina tęskni za Kaelem bardziej, niż jest skłonna przyznać...

Bez siebie nie przetrwamy
Anna Todd0
Okładka ksiązki - Bez siebie nie przetrwamy

Związek Tessy i Hardina przeszedł wiele prób, ale po każdej z nich uczucie między nimi było coraz mocniejsze. Wszystko się zmienia, gdy Hardin odkrywa...